Bluzgajaca kobieta ;/

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DajMiTęNoc
    Perwers
    • May 2005
    • 1153

    #16
    Ogólnie mi to nie przeszkadza jesli w złości dorosła kobieta sobie troche przeklnie. Ale jesli młode siksy do 19-20lat jado ostro a najcześciej takie w wieku 14-17lat siedza pija piwo sla ****y każdemu to odstrasza. Ogolnie myśle że wiekszosc z tych malolatek pijacych piwo slacych ****y i ****acych sie na dyskotekach to pustaki które za piwo i faje obciagna kazdemu. I jak mloda gówniara idzie z faja przez miasto a wieczrem siedzi na blokach z browarem do fajki to ****a smieszne dla mnie jest.
    A jescze co do kobiet pijacych wodkie no to jest stara zasada pij , pij będziesz łatwiejsza i sprawdza sie w 100% taka dziewczyna sie nie opiera zbytnio podchodzi to pod nekrofilzm ruchac panieke która zgon zaliczyła albo gwałtem zalatuje ale z tego co mialem taka panienke kiedys mówiła nie ale wystarczylo chwycic ja za reke doprowadzic do siebie i juz sie nei opierała zbytnio
    Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

    Skomentuj

    • Exile
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2005
      • 334

      #17
      To zależy od stylu bycia kobiety tego kim jest i jak te słowa wypowiada i jak brzmią.Czasami porpoatu kobiety z taka słodycza blużnią że aż miło tego posłuchać!!
      I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

      Skomentuj

      • Jakub
        Perwers
        • Jun 2005
        • 702

        #18
        W uzasadnionych sytacjach i z pewnym wyczuciem i umiarem oczywiście, przecież kobiety to też ludzie którzy klną normlana żecz, ale gdy zaczyna być to przesadnie artykułowane i w nadmiernej ilośći to załamać sie idzie :/

        Skomentuj

        Working...