Nowe autko

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kasztanito
    Świętoszek
    • Oct 2017
    • 4

    Nowe autko

    Witam wszystkich!
    Mam problem otóż zmieniam pracę i niestety będę musiał tam jakoś dojechać. Ale do rzeczy planuję kupić jakiś samochód w granicach 6-7 tys, który będzie służył i do tego i od czasu do czasu do dojazdu na studia i rodzinnego domu. Konkretniej na codzień dojazd do pracy nieco ponad 20km w jedną stronę a na studia praktycznie 200 co któryś weekend. Wolałbym raczej diesla bo miałem już golfa IV w benzynie to spalanie było tyle ile się wlało a mocy żadnej. Myślałem nad Fordem Mondeo mk3. Macie jakieś propozycje i porady?
  • wiarus
    SeksMistrz
    • Jan 2014
    • 3264

    #2
    Kup sobie Corsę w benzynie /1,2/. Będziesz miał spokój i nie zrujnujesz kieszeni.
    Za tę kasę znajdziesz już dwudrzwiową wersję studencką - chodzą taniej.
    Diesla odpuść - ewentualny remont będzie cię kosztował więcej niż zakup.
    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
    James Jones - Cienka czerwona linia

    Skomentuj

    • Czacza83
      Ocieracz
      • Dec 2011
      • 104

      #3
      W tym budżecie diesel to proszenie się o kłopoty. Nie za duże, dobrze tolerujące LPG, byle mało zgnite. Nie idź wyżej, niż kompakt - Astra, 307, Corolla. Coś tędy. No i przy zakupie zostaw sobie conajmniej ze 2kzł na pakiet startowy, jak oleje czy rozrząd.
      Uganiamy się za kobietami z ciałami modelek, podczas gdy prawdziwymi demonami seksu są niepozorne panie z poczty, kiosku czy kasy w markecie.

      Skomentuj

      Working...