Pytanko o masturbator tenga egg

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • NUKEM
    Świętoszek
    • Aug 2009
    • 34

    Pytanko o masturbator tenga egg

    Mam pytanie który rodzaj jest najdelikatniejszy, najmniej drażniący?
    Ile razy można je używać ( higiena )?
    Czy ktoś słyszał o tenca egg? To chyba podróbka?! Jest dobra?

    2) czytałem na bt kiedyś o masturbatorze w kształcie patyczka z kółkiem, na nim membrana z dziurką. Czy jest u nas dostępny w kraju? i jak się nazywa?

    Próbowałem paru sztucznych wagin ale są jakoś zbyt ciasne, drażniące, zbyt uciskają. Jakie byście proponowali?

    P.S. Mam nadzieje że nie reklamuje
  • disip
    Świętoszek
    • Jul 2011
    • 4

    #2
    TenCa Egg to raczej podróba.

    Co do Tengi - ja używałem tego jajka z wypustkami, i nie drażnił w żadnym wypadku.
    Co do higieny - producent określa je jako jednorazowe, jednak Polska strona Tengi informuje, że wystarczy po wszystkim porządnie umyć jajko, a najlepiej, żeby nie doszło do wytrysku w jajku.
    Ja używałem moje aż pękł czubek

    Skomentuj

    • vymioth
      Ocieracz
      • Jul 2006
      • 120

      #3
      z tego co pamietam to najdelikatniejsze jak dla mnie bylo fioletowe, ale generalnie sa zrobione z baaaaaaaardzo miekkiego materialu, takze to nie jest jakis "klocek" ktory jest twardy i sztywny

      Skomentuj

      • NUKEM
        Świętoszek
        • Aug 2009
        • 34

        #4
        Jest jeszcze nowe silky i chyba to wydaje się delikatne ale czy lepsze od filoletowego?
        próbowałeś?

        Skomentuj

        • snapee
          Świntuszek
          • Feb 2009
          • 50

          #5
          przereklamowane jest dla mnie tenga eggs, raz że nie odczuwałem żadnej przyjemności a dwa naprawde nic specjalnego to jeszcze pękło za drugim razem

          Skomentuj

          • Isoruku
            Ocieracz
            • Aug 2006
            • 95

            #6
            Nic jakościowo nie przebije Fleshlighta... niby może się zdawać przereklamowany ale sam wkład oraz konstrukcja 'latarki' to kawał dobrej roboty, jeśli tak można określić masturbator :p Do tego dochodzi olbrzymi wybór tekstur który po przeczytaniu oficjalnego forum można dopasować do siebie.

            Ale pamiętajcie - żaden masturbować nie będzie tym samym co prawdziwy stosunek i nie szukajcie odpowiedniego urządzenia patrząc tylko na to kryterium.
            Nieśmiały samotnik...

            Skomentuj

            • Michal_symp
              Banned
              • Aug 2013
              • 283

              #7
              Mogę trochę odświeżyć kotleta, bo właśnie "zaliczyłem" tenga egg.
              Dokładnie model Spider (fioletowy).

              Szczerze? Nie warto.
              Czy ja wiem, czy to takie super? Uczucie może trochę lepsze niż goła ręka, ale też nie takie, że od razu orgazm z siłą wodospadu ;-)
              Zaskoczył mnie materiał, z którego wykonane jest jajko - normalnie nieprzezroczyste, a po naciągnięciu na kutasa koniec robi się cienki i przejrzysty jak prezerwatywa...

              Drugi raz na to kasy nie wydam.

              Skomentuj

              • bukk4k3
                Świntuszek
                • Jun 2009
                • 45

                #8
                Nie dajcie sobie wcisnąć marketingowego bełkotu i nie kupujcie nic z tego japońskiego szrotu. Ja kiedyś się naczytałem o tym i z ciekawości kupiłem dwa modele: bodajże Flip Hole i Double Hole. Obu użyłem po jednym razie. Nie poczułem żadnych z tych mistycznych doznań, przyjemność na poziomie jazdy na ręcznym, albo nawet słabsza. Do tego w tym double hole nie poczułem kompletnie żadnej różnicy między ładowaniem w tą zwykłą i podobno ciaśniejszą dziurę.

                Ale to jeszcze nie jest najgorsze. Najgorszy jest syf jaki się robi po użyciu tego badziewia. Lubrykantu tam nawalili tyle, że dosłownie wylewa się na wszystkie możliwe strony, wszystko ocieka tym oślizgłym śluzem. Doprowadzenie się potem do porządku z tym wszystkim trwa dłużej niż sama masturbacja.

                Skomentuj

                • Robert_b

                  #9
                  Te masturbatory i lalki dmuchane to do niczego. Nie warto.

                  Skomentuj

                  • plastikboy
                    Świętoszek
                    • Jan 2018
                    • 12

                    #10
                    Faktycznie dziadostwo, juz lepszy i tanszy jest czepek plywacki.
                    Kocur miauuu.

                    Skomentuj

                    Working...