W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Prysznic na basenie czy w szkole

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #61
    Napisał przemoos
    ja zazwyczaj w gaciach nie ze wzgledu na wstyd tylko chce oszczedzic ludziom widku a blizne mam nieprzyjemna na podbrzuszu
    Nie martw się, ja też mam sznyt- po źle zrobionym wyrostku. Widać go nawet gdy jestem w spodniach biodrówkach.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Ygreko
      Erotoman
      • Sep 2006
      • 557

      #62
      Są skuteczne środki powodujące znikanie blizn pooperacyjnych. Tylko trzeba przez pół roku smarować 2 razy dziennie aż zniknie. Nie jest droga, zataj w aptece.

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #63
        Napisał izo
        Są skuteczne środki powodujące znikanie blizn pooperacyjnych.
        Świeżych. Moja ma jakieś 10 lat.
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • Ygreko
          Erotoman
          • Sep 2006
          • 557

          #64
          Niekoniecznie. Mi zeszła całkowicie, - a swieżą łatwo zrobić

          Skomentuj

          • Mati 16
            Świętoszek
            • May 2007
            • 6

            #65
            W szkole nie używamy pryszniców, chyba, żeby kogoś oblać. Kiedy klasowo chodzilismy na basen, to zawsze nam powtarzano, ze mamy się myć nago przed wejściem do basenu, ale jakoś nikt się do tego nie kwapił. Pamiętam, że ajk kiedyś wracalismy dos zatni po zajęciach i zobaczyliśmy, że pod prysznicem stoi goły facet to było iwelkie poruszenie. Teraz na polecenie lekarza an absen chodzę dwa razy w tygodniu. Na początku troszke sie wstydziłem i wykynowałem akrobacje z ręcznikiem, chyba, ze byłem sam, wtedy sie nei krępowałem. Razu pewnego, gdy przebierałem sie z ręcznikiem bo był facet inny( a raczej z 5 lat starszy chłopak) to sie przewróciłem z tym ręcznikeim, bo nie chiałem żeby mnie zobaczył i poterm, zeby nie zoabczył mojego fiutka jak wstawałem to też trudno mi było wstać i on wtedy podał mi rękę i pomógł mi wstać spadł mi ręcznik no i tak stałem jak mnie Pan Bóg stworzył i sie trochę wstydziłem. SPiekłem buraka i on też to zauważył. Zdjął majty i wtedy, ajk we dwóch byliśmy nago, to sie poczuęłm tak normalnie, przestałe sie krępowac nagości. od tamtego czasu zawsze kąpię się i przebieram nago. Raz miałem chwilę zawachania, gdy dwóch kolesiów waliło razem konia w szatni a ja obok nich się przebierałem nago. Zapraszali mnei do wspólnej zabawy, ale zrezygnowałem.

            Skomentuj

            • malu00019
              Świętoszek
              • Mar 2007
              • 26

              #66
              ja czy na basenie czy po skończonym w-fie zawsze ide pod prysznic nago nie wyobrażam sobie żeby iść pod prysznic myć się w kompielówkach lub slipach wkońcu jestem facetem a każdy facet ma to samo
              RAJ JEST TYLKO TAM GDZIE, SIĘGNIE KOBIECA REKA

              Skomentuj

              • mnich1988
                Świętoszek
                • Jul 2007
                • 1

                #67
                Ja również zawsze się rozbieram do naga. Lubię kiedy ktoś od czasu do czasu zerknie na mój sprzęt, czasem powie coś miłego... To dla mnie żaden wstyd.Z resztą wszyscy z mojej klasy biorą prysznić nago. POzdrawiam

                Skomentuj

                • Ygreko
                  Erotoman
                  • Sep 2006
                  • 557

                  #68
                  Ach przy dzisiejszej okazji to tylko ja paradowałem totalnie nago tam po tym basenie i saunie (sauna fajna rzecz bo tam trzeba sie do naga rozebrać i nie ma czym przykryć). Najbardziej podobała mi się już w szatni mina 10letnieo chłopczyka który gimnastykował sie , skakał na jednej nodze aby zmienić sobie pod ręcznikiem kąpielówki. zobaczył mnie i go zamurowało. Ja do niego
                  - Przecież jesteś facetem.. to co tak kombinujesz.
                  chłopaczek pomyślał chwilkę. zrzucił ręcznik i zmienił kąpielówki raz dwa.
                  Kolejny "uświadomiony"

                  Skomentuj

                  • kriserr
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Mar 2007
                    • 253

                    #69
                    mnie 50 osob nago dziennie widzi i sie poczatkowo tego balem,balem sie zbokow itd. bo mam wlasnie tekie cspecyficzne cialko ktore jest dosc atrakcyjne,ale kompleksy przeszly, nawet gdyby ktos prubowal to goscia nie ma

                    Skomentuj

                    • Ygreko
                      Erotoman
                      • Sep 2006
                      • 557

                      #70
                      50 osób? rety... striptizer?

                      Skomentuj

                      • lolek222
                        Świntuszek
                        • Jun 2007
                        • 87

                        #71
                        Zgadzam zię z Izo! A poza tym nie ma jak to na czeskich basenach, faceci z fujarami na wirzchu latają, sprzątaczki w koło nich się kręcą i nikt się nie krępuje. W Polsce niekiedy bywa tak, że nawet krzywo patrzą, jak się gacie zmienia na kapielówki w koszulce na plecach (gdzie c***a widać).

                        Skomentuj

                        • rozpruwacz
                          Świntuszek
                          • Jul 2007
                          • 88

                          #72
                          Napisał mhihihihihihi
                          po wfie prysznic? ja myslalem ze takie rzeczy to w ameryce xD
                          tez tak myślałem xD
                          a na kazdym basenie na jakim bylem zawsze było tak ze przebierano sie w przebieralniach pod prysznice w sttroju komp. tylko po to żeby się opłukać a nie myć...;P
                          ja mógłbym wejść nago pod natrysk taki... ale nie chcem bo mi odrazu stanie (tak myśle -_-) trochę głupio by było xD

                          Skomentuj

                          • Ygreko
                            Erotoman
                            • Sep 2006
                            • 557

                            #73
                            Napisał rozpruwacz
                            ja mógłbym wejść nago pod natrysk taki... ale nie chcem bo mi odrazu stanie (tak myśle -_-) trochę głupio by było xD
                            miałem takie same obawy co ty - okazuje sie ze te obawy nie sa warte funta kłaków.

                            Skomentuj

                            • rozpruwacz
                              Świntuszek
                              • Jul 2007
                              • 88

                              #74
                              no wiesz puki co nie nadarzyła się okazja żeby sprawdzić xD co prawda mieszkam w internacie i of corz nie myje się w boxerkach czy slipach... mamy tzn mieliśmy (bo są wakacje xD) zasłony takie jakieś... a potem je ktoś porwał i takie dziury były xD ale to tam nie to samo...

                              Skomentuj

                              • slawus121
                                Świętoszek
                                • Feb 2009
                                • 3

                                #75
                                Tak, ale....

                                Biorę prysznic nago, ale tylko wtedy gdy sam idę na basen (tzn. bez grupy ze szkoły itp.), ponieważ osoby które znam mogłyby wziąć to za coś gejowskiego czy coś albo wyśmiewać się ze mnie, a obcy raczej mnie nie wyśmieją. Dalej przebieram się w przebieralniach bo w miejscu z szafkami są kamery.

                                Skomentuj

                                Working...