Palec/ce w tyleczku podczas...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Scaramanga
    Perwers
    • Dec 2010
    • 849

    Dla mnie do pewnego momentu informacja, że mój tyłek może być atrakcyjny leżała w sferze mitu. A jaja sobie robią jak zwykle z facetów. Mówią jedno, a potem okazuje się, że to ściema. Ale od momentu, gdy mój tyłek został poraz pierwszy popieszczony i z kolejnymi partnerkami o tym gadałem.... Dalej uważam, że nie jest fajny i nakłaniam je do czegoś obleśnego
    Last edited by Scaramanga; 05-12-22, 11:40.

    Skomentuj

    • Azul
      Perwers
      • Jan 2022
      • 839

      Do czegoś obleśnego mówisz... to nie reflektuję :p

      Gładziutkie... bywają, mogą też być wyliniałe :p jeśli poza tym wpadają w oko i dobrze się do nich dłoń dopasowuje. Ma na czym się zacisnąć. Ogolić można zawsze, jeśli któraś strona tego potrzebuje. Ja zawsze mówię, że nie lubię mieć włosów między zębami

      A palec w tyleczku u faceta - jeśli chce, lubi, ma chęć sprawdzić... skoro on może podkręcić moje doznania, to ja też mogę się odwdzięczyć. Widok jak na niego to działa - zazwyczaj działa też na mnie.
      Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

      Skomentuj

      • Justyna9009
        Świętoszek
        • Apr 2019
        • 26

        Ach.. Lubię bardzo. Doznania są nieziemskie

        Skomentuj

        • analityk
          Ocieracz
          • Jul 2011
          • 188

          Napisał Azul
          A palec w tyleczku u faceta - jeśli chce, lubi, ma chęć sprawdzić... skoro on może podkręcić moje doznania, to ja też mogę się odwdzięczyć. Widok jak na niego to działa - zazwyczaj działa też na mnie.

          Kłopot w tym, że większość kobiet ma długie pazurki i może nimi niechcący zrobić uszkodzenie ścianki.

          Skomentuj

          Working...