Moje doświadczenie homo

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piochu3
    Świętoszek
    • Sep 2011
    • 12

    Napisał Xardas313
    Znajdzie sobie ktoś "stałego partnera" do takich rzeczy, zacznie mu to się coraz bardziej podobać, a potem już tylko tematy w stylu "Czy jestem gejem? Zakochałem się w kimś" Co jak co, ale bycie z chłopakiem jest fajne, nie ma się tyle problemów co z kobietami i łatwo zrozumieć swojego partnera i sex to nie problem, nie robi fochów
    A co w tym złego że znajdzie sobie stałego partnera do takich rzeczy i zacznie się to mu podobać. Lepiej się poddać pokusom i się przekonać czy mi to odpowiada czy jednak nie. Gorsze jest wmawianie sobie że nie jestem bi albo co gorsza gejem i wciąż myśleć o swych niespełnionych ciągotach. Ja spróbowałem i moja psychika odnalazła spokój. Nikomu tym nie zrobiłem krzywdy ani nikt mnie.

    Lepiej zgrzeszyć i żałować niż żałować że się nie zgrzeszyło.
    Last edited by sister_lu; 01-12-11, 21:48. Powód: kolorki zbędne

    Skomentuj

    • Xardas313
      Świętoszek
      • Nov 2010
      • 39

      Gdziekolwiek napisałem, że jest to złe? Sam jestem biseksualistą, mam chłopaka i jestem zadowolony

      Skomentuj

      • Piochu3
        Świętoszek
        • Sep 2011
        • 12

        sory jakoś to odwrotnie zrozumiałem

        Skomentuj

        • koteczek85
          Świętoszek
          • Oct 2011
          • 5

          Napisał Xardas313
          Znajdzie sobie ktoś "stałego partnera" do takich rzeczy, zacznie mu to się coraz bardziej podobać, a potem już tylko tematy w stylu "Czy jestem gejem? Zakochałem się w kimś" Co jak co, ale bycie z chłopakiem jest fajne, nie ma się tyle problemów co z kobietami i łatwo zrozumieć swojego partnera i sex to nie problem, nie robi fochów

          Znam siebie i jestem pewien ze do tego nigdy nie dojdzie. Bylem do niedawna hetero teraz moge powiedziec o swojej orientacji jako Bi.To jest tylko orientacja sexualna, ograniczajaca sie jedynie oddaniu przyjemnosci. Nie wyobrazam sobie zwiazku z drugim facetem nie mowiac o zaangazowaniu sie uczuciowo tudziez zakochaniu sie, tak jak przytualenie sie i szeptanie sobie czulych slowek...bleee. Co innego dluzsza znajomosc i staly nie zobowiazujacy uklad. Nie musisz szukac w ciemno i umawiac sie
          na niepewne spotkania, tylko dzwonisz kiedy przyjdzie ci na "to" ochota do takiego "kolegi" i sie umawiacie. Plusy sa takie ze go juz znasz, czujesz sie pewniej i swobodniej, wiadomo jakie sa wspolne oczekiwania i wiecie co sprawia drugiemu najwieksza przyjemnosc.

          Skomentuj

          • unthinkable
            Świętoszek
            • Aug 2011
            • 27

            Wiecie, wszystko fajnie, ale jak znaleźć taką osobę ? Która spełniała by wszystkie warunki i była dyskretna ? Chyba po prostu brakuje mi odwagi, albo nie mam szczęścia... Z dziewczynami idzie mi dużo łatwiej Ale przyznam, że chętnie bym spróbował z innym chłopakiem...

            Skomentuj

            • Outlaws13
              Perwers
              • Oct 2011
              • 1332

              w 21 wieku gatunek męski jest na wyginięciu, same metro albo szukające swojej orientacji. Chłopy, co wy wyczyniacie?!!
              Jak tak dalej pójdzie to biegać trzeba będzie do banków spermy z darowizną!!! Pozdrawiam
              "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

              sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

              Skomentuj

              • Ned
                Seksualnie Niewyżyty
                • Aug 2011
                • 267

                E tam, ludzkość doświadczyła już wolności dla homoseksualistów i nie miała problemów z reprodukcją Jak się o to boisz, to po prostu zadbaj o to, byś miał przynajmniej trójkę dzieci. A najlepiej stwórz tradycyjną rodzinę, czyli 5-8 dzieci

                Skomentuj

                • Xardas313
                  Świętoszek
                  • Nov 2010
                  • 39

                  Dla mnie to nadal nie problem, jestem Bi ;p I tak nie chcę zakładać standardowej rodziny, jeśli uda mi się teraz na dłuższy okres z kimś z kim jestem.

                  Skomentuj

                  • mikel84

                    Ale wasze myślenie jest płytkie. Kogoś na telefon... Tacy często też chcą kochać i być kochani.

                    Skomentuj

                    • Arkham69
                      Świętoszek
                      • Oct 2011
                      • 8

                      Jestem biseksualny,z przewagą hetero.Miałem jedno doświadcznie z facetem i muszę przyznać że coraz bardziej chodzi mi po głowie żeby je powtórzyć z kims.Totalnie bez zobowiązań.
                      Miałem 18 lat,byliśmy na obozie żeglarskim.na łajbie ze mną był chłopaczek,szczupły blondyn,młodszy ode mnie.Długie włosy,troszkę dziewczęcy.Dogadywaliśmy się donbrze-zwykli kumple.zero podtekstów.Jakoś tak wyszło że dwie osoby z naszej łódki pojechały wcześniej więc spaliśmy we dwójkę,ja w dziobówce on na koi-.Wieczorem trochę się zalaliśmy,poszedłem spać.
                      Obudziłem się w dziobówce,napalony jak diabli.Nie do końca wiedząc co robię zacząłem sobie walić.Chyba nie byłem cicho bo chłopaczek to uszłyszał.Musiał być chyba dość zdecydowany.Po prostu podszedł do mnie,i nim poczaiłem co robi wszedł mi pod śpiwór.Odruchowo się zerwalem,przytrzymał mnie lekko za stojącego fiuta,schylił się i wziął go w usta.Przyjemność jaką poczułem wygłuszyła opory.Dłoń włożył mi między uda,pod worek.Jeden z lepszych blow jobów w moim życiu.Żałuję teraz że nie odwzajemniłem się wtedy tym samym,tylko zwaliłem mu.Był strasznie podkręcony,pałkę miał przyklejoną do brzucha mega twardą i mokrą...doszedł po paru moich ruchach.
                      Nigdy potem o tym nie gadaliśmy.Natomiast wspomnienie jest podniecające.Wraca w formie fantazji które może wreszcie urzeczywistnię.

                      Skomentuj

                      • Brave_Heart
                        Banned
                        • Jan 2012
                        • 9

                        Ja jestem Bi, lecz moje doświadczenie jest nikłe.
                        Całowałem się z facetem, robiłem mu loda.. nic wyjątkowego.
                        Raz mi się spuścił do ust ale miał okropną spermę i od razu wyplułem do umywalki .

                        Skomentuj

                        • nbv
                          Świętoszek
                          • Jan 2012
                          • 17

                          Widzę, że nie jedyny tak mam.
                          Od pewnego, dłuższego, czasu co jakiś czas atakują mnie intensywne myśli, fantazje. Są jak plaga. Przede wszystkim o penisie, nabrzmiałym, lśniącym i jego lizaniu.
                          Oglądając różne takie filmiki poza nakręcającym penisem często całkiem fajne jest całe, męskie ciało.
                          Natomiast, gdy już widać twarz, mężczyznę jako taki "konkret" gdzieś to nagle odpływa.
                          Co nie znaczy, że fantazja daje spokój. Za chwilę znów atakuje.
                          Tam samo wyobrażenie robienia facetowi loda jest jednocześnie odstraszające i mocno przyciągające, a wyobrażenie całowanie go w usta już tylko odstraszające (np. wyobrażenie całowania po podbrzuszu itp. już nie)

                          Skomentuj

                          • unthinkable
                            Świętoszek
                            • Aug 2011
                            • 27

                            Troszkę Wam zazdroszczę tych doświadczeń Szkoda, że na Pomorzu nie ma takich chłopaków

                            Myślę, że przygoda z innym facetem byłaby ciekawa

                            Skomentuj

                            • malco
                              Świętoszek
                              • Feb 2012
                              • 20

                              Również potwierdzam, że facet lepiej obciągnie drugiemu facetowi, niż kobieta.

                              Skomentuj

                              • hardkor
                                Ocieracz
                                • May 2007
                                • 112

                                ja od dłuższego czasu marze o zabawie z facetem, nawet wspomniałem o tym swojej pani.

                                Skomentuj

                                Working...