"Miałem ochotę na coś ekstra" "Gay" hardcore"

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tanitek
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 1

    "Miałem ochotę na coś ekstra" "Gay" hardcore"

    Ta historia wydarzyła się naprawdę ale tylko do momentu robienia loda.... Za błędy i stylistykę przepraszam, pisałem na telefonie.

    Obudziłem się mega podniecony. Czułem jak mój penis wypycha obcisle bokserki. Dłoń sama powędrowała w dół i zaczęła najpierw delikatnie głaskać potem zdecydowanie ugniatać jajka i członka. Nie… dziś zrobię coś szalonego…. Wstałem zrobilem drinka i usiadlem do komputera ubrany tylko w bokserki i skarpetki… Hmmm… Zmieniłem zdanie, podszedłem do mojej skrytki w szafie i wyciqgnelem czarne rajstopy. To nie jedyny mój fetysz ale o tym później. Ubrany tylko w nie wróciłem do komputera. Xhamster… zaczynamy. Na początek MILF, TEENS,lesbians. Ale dziś potrzebuje czegoś mocnego… Shemale… oglądam jak czarna laska z kutasem wali w dupcie nastolatkę. Mloda leży na plecach nogi ma zarzucone na ramiona murzynki. Ogladam inne i jestem coraz bardziej podjarany. W proponowanych wyświetla mi się film jak starszy facet zdecydowanie po 60 zabawia się sam ze sobą. Jego penis i duże jądra powoduje u mnie olbrzymie podniecenie…. Strzela obficie a sperma laduje nawet na jego twarzy. Idę po kolejnego drinka i już wiem co będę chciał dzis zrealizować… wchodzę na zbiornik i datezone. Wyszukiwarka: 55+,Szczecin. Jest kilku panów on line. Zaczynam pisać, mówię czego oczekuje, czego szukam.
    Ja robię loda.
    Pan dotyka mnie, ale jako dominujący. Bez oralu.
    Jeżeli będę chciał przestać, pan przestaje.
    Ubieram rajstopy.
    Jest kilku ale jeden wydaje się konkretny. 59 lat, brzuch, włochaty, szpakowaty,14 cm. Wysyła fotki sprzętu, mógł by być większy ale jądra duże. Rozmawiamy i wstępnie umawiamy się na 18. Mieszka niedaleko. Ogladam dalej filmy, głównie starszych kolesi zabawiających się samemu albo molestujących młodszych kolegów…. Ok zrobie przerwe…. Idę do sklepu po małe zakupy. Jakiś obiad i rossman. Prezerwatywy, nie wiem czy dam się rozdziewiczyć w każdą dziurkę ale lepiej zebym był gotowy. Jeszcze apteka i płyn do lewatywy. Wracam do domu i ubrany cały czas w rajstopy jeb obiad i pije drinka. Cały czas rozkminiam i lekko się wacham czy nie spekam przed samym wyjściem. Hmmm, moze troszkę się nakręcę jeszcze? Ide do skrytki i wyciągam zabawki. Na pierwszy ogień wsadzam korek, nie za duży. Nie musiałem nawet nawilżać. Siadam na kanapie i popijając drinka bawię się koreczkiem. Podciągam nogi do góry i wkładam kulki analne na drągu….Te małe wchodzą bez problemu jednak z większymi już ciężej… Wyciągam kulki i idę po drinka. W lodówce zwracam uwagę na lakiery do paznokci. Hmmmm, czerwony i niebieski. Siadam na kanapie i zaczynam malować paznokcie u stóp. Jedną na niebiesko, druga na czerwono. Czekając jak wyschną sączę drinka i pisze do Pana czy kupi popersa… Nie wie co to, ale instruuje go do czego jest i gdzie kupić. Chyba już czas się szykować… ide do łazienki i ogarniam się od środka. Tyleczek pomimo wcześniejszych zabaw jest dalej ciasny. Wchodzę pod prysznic i gole się cały… Dokładnie myje całe ciało i prawie dochodzę podczas namydlania jajek i kutasa. Trzęse się z podniecenia…Wychodze i smaruje ciało oliwką, szczególnie pośladki i rowek. Mam jeszcze 40 minut więc robię sobie kolejnego drinka i patrze się w tv. Myślami jestem już u Pana. Czy nie spekam jak uklęknę żeby zrobić mu dobrze? Czy dam się namówić na anal? Czy nie dosypie mi czegoś do drinka a potem zgwałci…. "Jestem gotowy, bede za 10 minut kolo żabki." Czas się zbierać, ubieram cieliste rajstopy, na nie skarpetki, jeansy i czarna koszulke z długim rękawem. Przed wyjściem wpadam na pomysł, podchodzę do szafki i wyciągam średniej wielkości korek do pupci. Zwilżam go śliną i wkładam w pupcie, nie jest źle mogę z nim swobodnie chodzić. Wychodze i idę ok 10 minut. Czuję jak rajstopy opinają moje kroczę a fiutek stoi napięty. Już dawno nie byłem tak podniecony…. Widzę go, wygląda tak jak się opisał. Hej, co słychać? Ok? To chodz idziemy…. Wchodzimy do wierzowca na Bandurskiego 96. Winda, już wcześniej planowałem to… Staje na przeciwko i rozmawiamy na luzie a ja zaczynam masowac mu kroczę przez spodnie. Widzę jego zaskoczenie, mówił że nie jest super doświadczony ale dominuje. Woli kobiety ale wie jak się mną zająć. Otwiera drzwi i wpuszcza mnie do środka, widzę że wynajął to mieszkanie moze jest przyjezdny. Siadam a Pan robi drinka, rozmawiamy o głupotach ale coraz bardziej schodzi na temat seksu. Widzę że też jest mocno napalony, patrzy na moje kroczę i stopy co chwilę się oblizując. '' Zrób drinki''. Wstaje i podchodzę do aneksu, nalewam wódki i czuje jak mnie mocno obejmuję jednocześnie przyciskając do blatu. Jego dłoń wsuwa się w moje dżinsy i zaczyna ugniatać pośladki.' ' Spokojnie" napijmy się jeszcze… siadamy a Pan bierze moje stopy i zaczyna masowac, pyta czy mi się podoba i czy mam pod spodem rajstopy. Jest już mega, na tyle że zaczynam masować moimi stopami jego penisa przez spodnie. Pan wstaje. "zrób drinki" i wychodzi do toalety. Szybko robie co kazał i zdejmuję spodnie oraz skarpetki. Klękam na środku pokoju ubrany tylko w koszulke i cieliste cienkie rajstopki. Pod kolana klade złożony koc…. Pan wychodzi i zadowolony podchodzi do mnie. Zaczyna gładzić mnie po twarzy dłonią, biorę ja w Swoją i zaczynam całować, wkładam sobie jego palca do buzi i zaczynam lizac i ssać. "bierz się do roboty".... Rozpinam pasek i spodnie opadają na podłogę. Na wysokości oczu mam jego penisa odzianego w żółte mega obcisłe bokserki na których widzę małe plamki albo soczków albo moczu. Zaczynam go pieści ustami prze materiał, czuję zapach jego męskości. Językiem sprawdzam czy to plamy z moczu czy soczków. Jedno i drugie… nie przeszkadza mi to wcale…. Dłońmi łapie za bokserki i zsuwam je a przed moimi oczami widzę grubego kutasa, mocno ciemnego z nie do końca jeszcze zsunietym napletkiem. Ale najpierw zajmę się workiem. Zaczynam go lizac od spodu… czuję męski smak. Liże je z dołu do góry i staram się włożyć oba do ust ale nie daje rady. Pan zaczyna je wpychać ale nie daje rade pomimo tego że są już całe mokre od mojej śliny. Daje spokuj. Czas na to po co przyszedłem…. Palcami zsuwam napletek i delikatnie językiem próbuję główki, jest mięciutka i czuję lekko mocz. Zaczynam go wkładać do ust. Całuję i liżę go coraz namiętnie,wkladam do buzi ale nie przesadzam. Już wiem że całego nie zmieszczę…. Ale z każdym ruchem staram się coraz głębiej. Pan dyszy i mówi że robię to lepiej niż nie jedna laska, i że to napewno nie mój pierwszy kutas w buźce. Wyciąga go z moich ust i każe założyć ręce za siebie, ociera penisem cała moją twarz i bije mnie nim po policzkach… Przypominam mu o popiersie…. Wciągam w nosek a on kładzie Swoje dłonie i mojej głowie i zaczyna sam wkładać mi go w buzie… popek zaczyna działać, pojawiają się rumienię i robi się cieplutko a jego penis wchodzi coraz głębiej. Wyciaga go całego w slinie, i znów dostaje kilka razy nim po twarzy… ale widać że jest zadowolony. Podkłada mi znowu Popka i teraz ****e juz bez ograniczeń. Czuję jak jego jajka obijają mi się o brodę a ślina spływa mi po szyi. Jest już mega grubo, delikatnie dotykam mojego siurka przez rajstopki, nie mogę zbyt mocno bo może dojść. Wpycha go całego i przytrzymuje, zaczynam się dusić ale chce wytrzymać jak najdłużej… łzy ciekną mi po policzkach ale nie z bólu, Pan odpuszcza a ja padam na podłogę dławiąc się i kaszląc. Patrze na niego i widzę że podoba mi się, lubieżnie patrzy na boję stopy, uda i pośladki. "połóż się na łóżku i nogi do góry" kładę. Pan podciąga rajstopki i zdziwiony widzi korek w pipci. Wyciaga go i pluję na rowek. Po chwili czuję jak zaczyna penetrować moją ciocie językiem. Wkłada go i wyciąga, liżę wzdłuż, co jakiś czas dostaje klapsa. Nie mogę dotkąć fiutka bo dojdę, więc chwytam za jedną stópkę i zaczynam ja lizać. Pan to zauważa i widać że go to podkręca. Bierze drugą i sam zaczyna ja pieść ustami i językiem. A w mojej pupci ląduje jego palec…. Nawet nie protestuje bo jest mi mega przyjemnie…. Pan przekręca mnie na bok i nie przestając całować tym razem mojej drugiej stopy wkłada mi drugi palec w dupe a jego kutas ładuje w mojej mordce. Delikatnie pieprzu moje usta ale wyzywa się na pipci. "chodz do sypialni" łapie jeszcze drinka i popersa i lecę. Znowu ląduje na plecach a Pan zakłada kondona, opiera sobie moja jedna stopę na klatce a druga kładzie na twarzy. Popek pod nos i wchodzi…. Czuję jak jego główka wpycha się, trochę boli ale jest to przyjemny ból. Popek zaczyna działać i już czuje jak jest przyjemnie, nie wszedł nawet do połowy ale stara się rozwiercić moją cipcie wchodząc i wychodząc. Dodaje lubrykant, popek pod nos i dalej pcha…. Popek, i dalej jedzie alw wchodzi tylko do połowy a ja daje mu znaki że zaczyna boleć i proszę żeby był delikatniejszy…. Pan wyciaga kutasa ściąga gumę i daje mi go do buzi. W ruch znowu wchodzą palce tym razem trzy. Lubrykant, popek i jedzie. Cztery palce. Zakłada gumę i wchodzi znowu, juz jestem cały mokry, on też. Ale dalej tylko do połowy, cos mnie blokuję. Pan zaczyna ostro swintuszyc, myśląc że mnie to podkręci. "jesteś moją małą *****ka" lubisz dawac dupy "Wyzywa mnie od **** i dźwięk, mówi że jestem dupodajkiem i jego workiem na sperme. Otwieram oczy i widzę że jest naprawdę wkurzony ze nie może włożyć całego c***a…. Znowu popek, ale pan nagle wychodzi i przekręca mnie na brzuch. Swoimi nogami blokuję moje uda zebym nie mógł zacisnąć pośladków i przypiera mnie całym ciężarem do łóżka. Wpycha kutasa tym razem juz całego, boli… alkochol, popek i mega podniecenie to wszystko sprawia że tracę na chwilę świadomość. Pan zasłania mi usta dłonią i *******. Raz tylko do pycha, potem tylko leży na mnie z kutasem w środku i odpoczywa… popek… i jedzie wychodzi i ostro wchodzi. Jest cały mokry i gorący. Czuję jego cieplo na sobie. Ja tak samo… Nagle wyskakuje, Przewraca mnie na plecy i wpycha kutasa w buzie. Teraz dopiero zauważam że gumką mu pękła podczas tego ****nia. Strzela a ja czuję jak sperma zalewa najpierw moje gardlo a potem usta. Nie przestaje go lizac i ssać do puki ostatni strzał nie ładuje na moim policzku, uchu i we włosach. Kutas opada na mój policzek. Pan wkłada go do mojej buzi"wyczysc go"robie jak każe a Pan wstaje i wychodzi do salonu gdzie siada z piwkiem i pokazuje że mam usiąść obok. Podchodzę na miękkich nogach, mój fiut dalej stoi a ja jestem nagrzany. "niezle udawałeś z tym wejsciem, nawet sie wkurzyłem chwilę. Dobrze grałeś" nie grałem… "Jak to, widziałem że Ci się podobało, caly się trzesles, a potem najpierw zsikales a potem spuściłeś się" co? Ide sprawdzić prześcieradło i faktycznie spore plamy na prześcieradle pokazują że miał rację…. Widzę że masz jeszcze ochotę… każe mi polozyc się na plecach nogi do góry i wkłada mi dwa palce. Zaczyna pieści punkt G jednoczesnie drugą dłonią robi mi dobrze. Moje stopy ładują na jego barkach a on je liżę. Dochodzę, strzelam naprawdę sporą ilością spermy. To dziwne bo już raz poszło…. Pan daje mi swoją dłoń do wyczyszczenia a ja robię to posłusznie i tak mam jeszcze jego sperme na twarzy… "ja spełniłem Twoje fantazje teraz Ty moja spełnisz" bierze mnie za rękę i prowadzi do łazienki.
    "Nie ma opcji że na mnie nasrasz!"
    "glupi jestes"kaze mi wejść do wanny.
    " domyślasz się o vo mi chodzi"?
    "nasikasz na mnie"?
    "tak"
    Zaczyna sikać na mnie, klatką piersiową, twarz, otwieram buzie a on wkłada go do środka. Liżę go a on sika, wypluwam mocz a on spłukuje sperme z mojej mordki. Jego kutas znowu stoi więc wkładam go do buzi i zaczynam obviagac. Jestem w jego sperme i sikach ale mam to w nosie. Ciągnę aż się spuszcza ale tym razem część połykam. Nie smakowała mi ale widzę że sprawiło. Mu to przyjemnosc.
    "mozesz się umyć"
    Biore prysznic, pupcia nie boli ale z ciekawości wkładam w nią na luzie 3 palce…. Niezle. Napięcie powoli mija. Ubieram szlafroku i wychodze a Pan już ubrany w bokserki siedzi na kanapie i pije piwko. "apartament jest oplacony do jutra do 18 więc jak chcesz się z kimś spotkac to tylko daj mi znać. Ja mogę nie mieć czasu. Może jeszcze kiedyś to powtórzymy." Po wyjściu Pana ide się położyć do sypialni i szybko zasypiam… cdn?
Working...