W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Hej! Jak spełnić taką fantazje? Czy to w ogóle możliwe?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cfnmlover
    Świętoszek
    • Jul 2021
    • 1

    Hej! Jak spełnić taką fantazje? Czy to w ogóle możliwe?

    Witajcie.
    Mam takie zapytanie. Mam pewną fantazję, która jest tak prosta i niewinna, ale chyba nie do spełnienia. Mianowicie bardzo chciałbym się rozebrać, następnie zrobić sobie dobrze, ale uwaga - w obecności dziewczyny, żeby z zainteresowaniem na to patrzyła.
    Próbowałem załatwić to u Pań do towarzystwa, ale z marnym elektem. One nie widzą w tym nic ekscytującego, wręcz są zniesmaczone takim pomysłem. A cenę krzyczą taką jak za pełną godzinę full service, bo myślą że przyjedzie stary obleśny żałosny biznesmen, na którego ciężko się patrzy.
    A ja tak na prawdę mam tylko 3 dychy jestem normalny, miły, wysportowany i przystojny. Dziewczynom raczej się podobam.
    Ale jak znaleźć dziewczyny, które chętnie na coś takiego popatrzą?
    Najlepiej takie, dla których widok nagiego faceta nie jest codziennością, a wytrysku wręcz nigdy na żywo widziały i co najważniejsze - same są chętne zobaczyć coś takiego.
    Pytania do dziewczyn: czy wydaje wam się to normalne czy chore? Czy dziewczyny lubią oglądać nagich facetów? Myślicie, że ciężko czy raczej łatwo znaleźć chętne?
    Jestem raczej lubiany przez moje koleżanki, i raczej mam u nich powodzenie, ale tak się zastanawiam jakby zareagowała taka znajoma czy koleżanka, gdybym po prostu zapytał czy mogę sobie (potocznie mówiąc) zwalić konia w jej obecności..
    Pozdrawiam
  • Sixsixsix
    Ocieracz
    • Oct 2006
    • 133

    #2
    Wg mnie wszystko zależy na jaki typ dziewczyny byś trafił. Owszem niektóre lubię po prostu od razu konkrety, aczkolwiek można jeszcze takie znaleźć, co by chciały taki widok mieć.

    Skomentuj

    • Jarek_333
      Świętoszek
      • Dec 2009
      • 1

      #3
      Idź do masażystki erotycznej. Bez problemu zgodzi się na to, żebyś ją wyręczył. Natomiast żadna z kobiet nie będzie na coś takiego patrzyła z zainteresowaniem. Niektore kobiety podnieca widok brandzlującego się mężczyzy, ale warunek jest taki, że musi istnieć więź emocjonalna między nią a tym mężczyzną. Otherwise no way. Kobieca seksualność jest o wiele bardziej podszyta emocjami niż obrazem.

      "Ale jak znaleźć dziewczyny, które chętnie na coś takiego popatrzą?" - spróbuj upić koleżankę. Ale przypuszczam, że jeśli się zgodzi, to zrobi to dla funu a nie z podniecenia.
      Ogólnie jest tak, że widok onanizującego się obcego faceta jest dla kobiety żałosny.

      Skomentuj

      • kalarepa
        Świętoszek
        • Dec 2020
        • 38

        #4
        Pierwsze co mi przyszło na myśl to kamerki w internecie tam jest to chleb powszedni, myślę że łatwo znaleźć chętną


        Lubię patrzeć jak mój mężczyzna robi sobie dobrze, bardzo mnie to podnieca. Gdyby poprosił mnie o coś takiego dobry kolega, to bym się zgodziła i prawie na pewno też by mi się podobało, ale musiałabym go lubić i w jakimś sensie mu ufać tak z obcym to faktycznie mogłoby to wyglądać bardziej żałośnie niż podniecająco

        Skomentuj

        Working...