Trudno mi się pobudzić

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Patkaa
    Świętoszek
    • Jul 2021
    • 1

    Trudno mi się pobudzić

    Cześć,
    Jestem Patkaa, mam 35lat i mam dwoje dzieci. Biorę leki na tarczyce.
    Szukam rozwiązania mojego problemu, juz nie wiem co mam robic. Przed ciążami odczuwałam duża przyjemność z seksu. Masturbacja też dawała mi przyjemność, czułam wszystko. Teraz mam problem aby się podniecić i nie odczuwam nic gdy siebie dotykam lub robi to mój mąż. Bardzo słabo odczuwam jakieś bodzce przy pieszczeniu łechtaczki. Tak jakbym nie miała tam czucia. Dopiero gdy jakoś się przełamię, i gdy łechtaczka mi się nabrzmieje to odczuwam jakąś przyjemność i bodzce. A tak to bardzo mi ciężko.
    Szukam pomocy, jak mogę poprawić czucie w tych miejscach ? Do jakiego lekarza mam się zgłosić? Proszę o pomoc. Może jest tutaj ktoś z podobnym problemem i udało Ci się go rozwiązać. Daj znać jak.
  • JeanGrey
    Świntuszek
    • Dec 2021
    • 69

    #2
    Przez większość swojego życia miałam mega libido, a w ciągu ostatniego roku zauważyłam spory spadek. Oprócz tego pomimo ciągłej aktywności fizycznej (bieganie i siłownia) spadek kondycji. I do tego coraz częstsze napady paniki. Byłam u jednego lekarza,postawił na problemy z tarczycą. Zlecil podstawowe badania które wyszły w normie. Więc stwierdził że to pewnie już taki mój urok, wcześniej się starzeję. Na szczęście niedługo potem przez przypadek zmieniłam ginekologa. Facet specjalista od hormonów (kilka publikacji, książek itp) Po 10 min rozmowy wywnioskował co mi dolega. Badania to potwierdziły. Gruczolak co dało mega wysoki poziom prolaktyny, do tego Hashimoto. Wprowadziliśmy leczenie i wracam do swojej dawnej wersji��

    Skomentuj

    Working...