Pytanie do włochatych 😊

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • janlis
    Świntuszek
    • Aug 2012
    • 88

    Pytanie do włochatych 😊

    Od wielu lat golę kudełki na łonie, jajka, dupkę itd. W ubiegłym roku z powodu pandemii nie wybierałem się na żadne rozbierane sytuacje (plaże FKK, basen, sauna... ) więc postanowiłem odpuścić sobie golenie. Jestem zdziwiony, bo po ponad roku zapuszczania grzywy mam zarost długości ok. 3 cm. Taki stan jest już od kilku miesięcy. Urosły do wspomnianej długości i... ani milimetra więcej. Żona, która poszła w moje ślady, ma już zarost długości w porywach ok. 13 cm, a ja nie dość, że krótkie, to jeszcze rzadkie .
    Mam prawie 70 lat, proszę osoby w pobliżu mojego wieku o komentarze w sprawie zmian w bujności zarostu łonowego u facetów w starszym wieku.
  • w tyłeczek
    Świętoszek
    • Mar 2015
    • 47

    #2
    Napisał janlis
    Od wielu lat golę kudełki na łonie, jajka, dupkę itd. W ubiegłym roku z powodu pandemii nie wybierałem się na żadne rozbierane sytuacje (plaże FKK, basen, sauna... ) więc postanowiłem odpuścić sobie golenie. Jestem zdziwiony, bo po ponad roku zapuszczania grzywy mam zarost długości ok. 3 cm. Taki stan jest już od kilku miesięcy. Urosły do wspomnianej długości i... ani milimetra więcej. Żona, która poszła w moje ślady, ma już zarost długości w porywach ok. 13 cm, a ja nie dość, że krótkie, to jeszcze rzadkie .
    Mam prawie 70 lat, proszę osoby w pobliżu mojego wieku o komentarze w sprawie zmian w bujności zarostu łonowego u facetów w starszym wieku.
    Do siedemdziesiątki trochę mi jeszcze brakuje , ale z obserwacji na plażach naturystycznych i w łaźniach basenowych wiem, że w starszym wieku łysieje się nie tylko na głowie . Zwłaszcza mężczyźni tracą włosy łonowe i często można zaobserwować włosy jedynie blisko wokół penisa i na mosznie. Moi rodzice, w wieku nieco ponad 60 też tracą bujne owłosienie, wiem, bo czasem opalamy się na golasa w ich ogrodzie. Ojciec, trochę starszy od mamy ma bardzo rzadkie owłosienie .
    Nie przejmuj się, słabe owłosienie na jajkach o niczym nie świadczy

    Skomentuj

    • Anioka.M
      Ocieracz
      • Feb 2009
      • 102

      #3
      Napisał w tyłeczek
      ...ale z obserwacji na plażach naturystycznych i w łaźniach basenowych wiem, że w starszym wieku łysieje się nie tylko na głowie . Zwłaszcza mężczyźni tracą włosy łonowe i często można zaobserwować włosy jedynie blisko wokół penisa i na mosznie.
      Generalnie masz rację, ale jak zawsze trafiają się wyjątki . Dawno temu byłam z koleżanką na chorwackim naturystycznym kempingu pod namiotem. Przyjechałyśmy późnym popołudniem i trzeba było się jakoś urządzić, wypakować sprzęt z auta, rozbić namiot i składany z rurek pawilon, który miał służyć jako salon, kuchnia i magazyn. Za cholerę nie mogłyśmy we dwie poskładać tych rurek i jeszcze naciągnąć na to wszystko dach z jakiegoś plastikowego materiału. Jak się udało z jednej strony, druga strona się rozlatywała , brakowało po prostu dodatkowej osoby. W końcu zlitowało się nad nami starsze austriackie małżeństwo z kampera z sąsiedniej parceli i przybyły nam do pracy cztery ręce . Poszło szybko i zaprzyjaźniliśmy się z nimi na cały czas pobytu (tzn. 3 tygodnie). Ale przechodzę do tematu: otóż ten Austriak miał tak bujne, i bieluteńkie siwe włosy łonowe, że z koleżanką nazywałyśmy go między sobą "Negatyw". Jego mocno opalone ciało, w tym oczywiście także penis i na tle tego ciała te siwe włosy sprawiały wrażenie, że ogląda się negatyw czarno-białego zdjęcia. Normalnie na zdjęciach widać białe ciało i ciemny zarost łonowy, u niego było odwrotnie . A powtórzę, że miał niesamowicie gęste i długie włosy, niestety nie zmierzyłam jak długie, bo nie miałam odwagi mu zaproponować pomiaru .

      Skomentuj

      Working...