Grzybica - niekończąca się historia :(

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • diablo1990
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 88

    Grzybica - niekończąca się historia :(

    Od około dwóch lat walczymy wraz z partnerką z grzybicą, ona pochwy a ja penisa . Na czas przyjmowania leków jest ok ( wiadomo brak seksu ), po odstawieniu leków maksymalnie 1 miesiąc i nawrót. Jak mamy leki to stosujemy je razem, nie współżyjemy w tym czasie. To już się robi nudne, bo ile można, ile może nic nie pomagać. W poniedziałek idę prywatnie do urologa może on coś poradzi, bo ani jej ginekolog ani mój dermatolog nie potrafią pomóc na dłuższą metę.
    Ktoś się z was zmagał z czymś.podobnym i udało mu się wyleczyć ? Chodzi mi o brak powrotów grzybicy po seksie
    Dziękuję za odpowiedzi ;D
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2689

    #2
    Raz czy dwa mi się to przytrafiło i od teraz maniakalnie myję wszelkie zabawki erotyczne. Ale z tego co wiem to tych powodów może być sporo. Koleżanka mi nawet opowiadała, że stringi potrafią się tu przyczyniać do niepożądanych konsekwencji ze względu na to, że w trakcie dnia przesuwają się w jedną i drugą stronę i przenoszą bakterie.
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • diablo1990
      Ocieracz
      • Feb 2009
      • 88

      #3
      Też bardzo dbamy o higienę, ale jak widać chyba nie tu leży przyczyna , nawet proszki zaczęliśmy używać hipoalergiczne, bo myśleliśmy że może stąd swędzenie cipci ale to też na nic

      Skomentuj

      • Tommie
        Ocieracz
        • Jun 2016
        • 130

        #4
        A może jest ktoś trzeci?
        Ktoś kto przechodzi to bezobjawowo.
        To by wyjaśniało te ciągłe nawroty.
        "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

        Skomentuj

        • animka i on
          Świętoszek
          • Aug 2020
          • 5

          #5
          przede wszystkim odpowiednia dieta moi drodzy osoby męczące się z grzybicą ograniczcie cukier w swoim życiu najlepiej do zera.

          Skomentuj

          • diablo1990
            Ocieracz
            • Feb 2009
            • 88

            #6
            Póki co mi urolog powiedział, że jestem zdrowy ale przepisał leki by być spokojnym na stówę, a kobieta poszła prywatnie do innego gine, który zlecił jej wstępnie szereg badań i także przepisał leki. Także narazie musimy czekać, cholera wie ile jeszcze by się ' wyleczyć ' i zaczął znowu się bzykać by sprawdzić czy to nawróci czy nie. Najgorzej jak się wyda.miliony monet a po miesiącu znowu będzie powtórka z rozrywki. No i nie ma nikogo trzeciego ;D

            A myjemy się normalnie żelem pod prysznic, miejsca intymne lactacyd itp, proszki też hipoalergiczne
            Last edited by sister_lu; 05-03-22, 20:15.

            Skomentuj

            • Goldie
              Erotoman
              • Apr 2012
              • 505

              #7
              Z tego co wiem, przyczyn może być wiele, niekoniecznie od razu ktoś kogoś musi zdradzać, chociaż to też prawdopodobna opcja. Skoro wraca, to się zarażacie od siebie nawzajem, albo od kogoś... Ale tak jak pisał wcześniej ktoś, przyczyną może być zła dieta. Nadużywanie alkoholu, siedzący tryb zycia albo branie niektórych leków też może mieć wpływ.
              Dziwie sie, że lekarz nie przepisał nic na dłuższe leczenie, skoro tak ciężko się pozbyć tego.
              _____ _____ ___ _

              Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

              Skomentuj

              • diablo1990
                Ocieracz
                • Feb 2009
                • 88

                #8
                Zwykle leki na dłuższe leczenie są na miesiąc, póki co ja skończyłem kurację ale nim partnerka skończy i porobi wszystkie badania to chyba nowy rok nastanie.. nic tylko czekać.

                Skomentuj

                Working...