W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

POZYCJA - na szweda

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mlodzian91
    Świętoszek
    • Aug 2012
    • 6

    POZYCJA - na szweda

    co sądzicie ?
    próbowaliście ?

    jest wiele jej zastosowań ale ogółem biorąc mi się podoba
  • ohti
    Świętoszek
    • Oct 2011
    • 4

    #2
    opisz coś więcej

    Skomentuj

    • Mlodzian91
      Świętoszek
      • Aug 2012
      • 6

      #3
      Wiele jest niejasności wokół tej pozycji seksualnej, przede wszystkim dlatego, że różne grupy ludzi w różnych regionach świata inaczej tłumaczą, jak przebiega akt seksualny w tym skandynawskim układzie. Ponieważ każda nazwa jest czymś umownym i musi spełniać określone funkcje, czyli być zrozumiałą dla pewnego grona ludzi, jedyne, co można uczynić, to przedstawić, jak najczęściej interpretowany jest ten styl miłości.

      1)Seks na Szweda, czyli miłość szwedzka

      W czasie penetracji szwedzkiej kobieta obejmuje dłonią penisa u jego podstawy. Taka technika potęguje doznania partnera i wzmacnia samą erekcję.

      2)Seks na Szweda, czyli wzajemna masturbacja

      Nazwa seks szwedzki często jest używana na określenie wzajemnej masturbacji partnerów. Tak jak miłość francuska zakłada stymulację oralną, tak w przypadku seksu szwedzkiego masturbacja wykonywana jest przez partnerów manualnie.

      3)Seks na Szweda, czyli seks na Hiszpana

      Seks na Szweda bywa mylony ze stylem hiszpańskim. Jest to metoda uprawiania seksu polegająca na stymulacji penisa piersiami kobiecymi. Mężczyzna umieszcza członka w rowku między piersiami partnerki i wykonuje ruchy frykcyjne pomiędzy ściśniętymi piersiami (zwykle w kierunku twarzy). Kobiety z kolei czerpią przyjemność z pobudzenia brodawek piersiowych. Miłość hiszpańska bywa łączona z fellatio – wówczas trzon penisa znajduje się pomiędzy piersiami, zaś żołądź pobudzana jest ustami partnerki. W literaturze fachowej określa się ten układ jako pozycję na Hiszpana (co nie znaczy, że dla niektórych nie jest to pozycja na Szweda).

      4)Seks na Szweda, czyli masturbacja partnera przed wielkim finiszem

      Partnerka obserwuje masturbację ręczną mężczyzny, czerpiąc z tego widoku przyjemność. Tuż przed spodziewanym finałem, mężczyzna umieszcza penisa w pochwie kobiety i w niej kończy swój akt.


      5)Seks na Szweda, czyli Golden Rain (Złoty deszcz)

      Dla jeszcze większych zwolenników teorii, że źródła pozycji na Szweda sięgają aż czasów XVII-wiecznego potopu. Tyle że w tym przypadku partner zalewa partnerkę nie spermą, tylko moczem (ewentualnie odwrotnie). Fachowa nazwa tego stylu to Golden Rain, czyli Złoty Deszcz

      Istnieją również dwie znane na całym świecie pozycje seksualne, które odnoszą się pośrednio do „szwedzkości”:

      6)Szwedzki fotel

      Mężczyzna leżąc na plecach, unosi do góry nogi i układa je w taki sposób, że opiera stopy o łóżko, tuż za swoją głową, ewentualnie głowa znajduje się wewnątrz jego nóg. Wówczas kobieta unosi penisa do pozycji pionowej i siada na nim, tak jakby siadała na fotel. Wykonując ruchy do góry i dołu, rozpoczyna stosunek kontrolując tempo, głębokość i intensywność penetracji.

      7)Szwedzki helikopter

      Była to pozycja, którą Malin Akerman (Lila) zażądała od Bena Stillera (Eddiego) w komedii „Dziewczyna moich koszmarów” (wówczas pozycja ta została wymyślona). Jedna z tych, w której same chęci nie wystarczą. Poprawna definicja brzmi mniej więcej tak: kobieta opierając się o ścianę staje na rękach lub podpiera się karkiem o podłogę, a mężczyzna staje między jej rozwartymi nogami i rozpoczyna penetracje uderzając rytmicznie w dół. Pozostaje życzyć powodzenia...

      Skomentuj

      • pamela_m
        Świętoszek
        • Aug 2012
        • 42

        #4
        Ładnie się rozpisałeś
        Punkty 3 i 4 ok, ale reszta do mnie nie przemawia

        Skomentuj

        • Mlodzian91
          Świętoszek
          • Aug 2012
          • 6

          #5
          1 i 2 tez jest fajne
          5 i 7 odpada
          a 6 bym chciał spróbowac dziś kobiete namawiałem
          ale nie chciała...

          Skomentuj

          • pamela_m
            Świętoszek
            • Aug 2012
            • 42

            #6
            No rzeczywiście, dwa pierwsze też mogłyby być
            Ale 6. ledwie sobie wyobraziłam

            Skomentuj

            • Mlodzian91
              Świętoszek
              • Aug 2012
              • 6

              #7
              tez chwilkę myslałem nad 6 gdy sobie wyobraziłem z chęcią bym spróbował ;D
              z czystej ciekawości ;D

              Skomentuj

              • pamela_m
                Świętoszek
                • Aug 2012
                • 42

                #8
                Ja coś tego nie widzę
                Ale powodzenia w namawianiu

                Skomentuj

                Working...