Kiedy zaczeliscie sie onanizowac?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • smoqd2
    Świętoszek
    • Nov 2019
    • 1

    Witam.
    Ja zacząłem o ile sięgam pamięcią to w wieku 5 lat, mogło to być wcześniej ale pamiętam ten okres. Kontynuuje To do dnia dzisiejszego , czasami kilka razy dziennie . Na początku była to niewinna zabawa penisem, a w wieku około 7-8 lat zacząłem to robić regularnie , w wieku około 12 wt kiedy pojawiły się włosy lonowe, był pierwszy wytrysk i moje wielkie zdziwienie co się stało i dlaczego coś wyleciało z mojego penisa. Dopiero po kilku minutach uświadomiłem sobie że to już pewnie jest sperma .

    A moja żona to w wieku 17-18 lat, po pierwszym stosunku.
    Wcześniej za dzieciaka ocierała noge o nogę bo czula mrowienie i cieplo w kroczu, nie będąc świadoma tego co robi .

    Skomentuj

    • trujnik
      Seksualnie Niewyżyty
      • Mar 2018
      • 201

      12 lat w wannie. Do dziś pamiętam
      onanizm po węgiersku – vàlenye kőnyà

      Skomentuj

      • Godefroy_87
        Ocieracz
        • Jul 2020
        • 112

        Ja jakoś w wieku około 13-14 lat.

        Skomentuj

        • bartoszcz
          Świntuszek
          • Jan 2014
          • 98

          13 lat.

          Skomentuj

          • Monika1980
            Świntuszek
            • Jun 2014
            • 57

            Bardzo wcześnie. Kuzynka mnie nauczyła.

            Skomentuj

            • MarianoItaliano
              Świętoszek
              • Aug 2021
              • 5

              Jakoś w podstawówce, może miałem 12 lat. Na moje zabawy z samym sobą miał wpływ incydencie ze starsząz daleką kuzynką i może dlatego zacząłem dość wcześnie
              Kobiety mówiąc wyrażają uczucia. Mężczyźni mówiąc przekazują informację. Tajemnicą zrozumienia płci pięknej jest wyciszyć mózg i otworzyć serce...[

              Skomentuj

              • Lizak.zonaty
                Świętoszek
                • Aug 2021
                • 7

                Miałem jakieś 12 13 lat. Znalazłem gazetkę z nagimi zdjęciami dziewczyn. Bawiłem się penisem zacząłem trzymać mocniej czułem dreszcze i z sekundy na sekundę szybciej sobie trzepac nagle poczułem w nogach i w kroczu takie uczucie że aż wstałem na chwilę przestałem lekki szok szybko przeszedł i skończyłem na stojąco chlapiąc spermą dookoła. Za jakieś 10 minut juz całkiem nago znowu zwalilem tym razem pieszcząc też główkę i masując jajka. Tego dnia pamiętam że potem 2 czy 3 razy zwalilem

                Skomentuj

                • Alldin
                  Świętoszek
                  • Aug 2021
                  • 17

                  Jakoś 11-12 lat, w podstawówce jeszcze byłem

                  Skomentuj

                  • jacek87
                    Świntuszek
                    • Aug 2021
                    • 85

                    Jak miałem 14 lat. To było 20 lat temu. Obliczyłem, że w wyniku masturbacji miałem już jakieś 7000 wytrysków. Sami oceńcie, czy to dużo czy nie. W każdym razie każdy z nich jest dla mnie bezcenny

                    Skomentuj

                    • a_orion
                      Świętoszek
                      • Sep 2021
                      • 3

                      Z tego co pamiętam, to gdy miałem jakieś 9 lat. Pierwszy suchy orgazm był tak intensywny, że do dzisiaj go pamiętam. Jeszcze kilka minut po mój fiut pulsował lekko. Myślałem, że coś się złego stało, ale potem powtarzałem to regularnie i codziennie po szkole zaczynała się zabawa

                      Skomentuj

                      • Akavel
                        Świętoszek
                        • Sep 2021
                        • 2

                        Tak świadomie to gdy nie miałem jeszcze 12 lat, tak mniej więcej 11 i pół. Było świetnie

                        Skomentuj

                        • JeanGrey
                          Świntuszek
                          • Dec 2021
                          • 69

                          Miałam jakieś 9 lat. Spędzałam wakacje u babci razem z kuzynką w podobnym wieku. Spałysmy zawsze razem, w takim wielkim łóżku. Nawet nie wiem od kogo i jak to wyszło, ale ocierałyśmy się cipkami o swoje uda�� później jak już byłam sama to jeździłam cipką na poręczy fotela

                          Mój facet zaczął w wieku 7 lat, wtedy spotkał w lesie faceta który sobie walił konia. Bardzo go zaciekawiło co on robi, wiec po powrocie do domu zrobił tak samo Bardzo mu się spodobało. Robił to 5-6 razy dziennie(czasem nawet i 10). Teraz ma 50 lat, bzykamy się codziennie wiec częstotliwość masturbacji spadła, ale czasem najdzie go ochota by zwalić w moim towarzystwie . Ja też lubię dla odmiany sobie zrobić sama od czasu do czasu
                          Last edited by JeanGrey; 06-01-22, 14:51.

                          Skomentuj

                          • Nofaperking

                            Ja miałem około 17 lat kiedy zacząłem, oczywiście z ciekawości to zrobiłem. Na drugi dzień zrobiłem to jeszcze raz z ciekawości, bo wszyscy o tym mówili że takie super. No i tak już mi zostało, dopiero ostatnio zrobiłem dłuższą przerwę od berła.

                            Skomentuj

                            • Nuder
                              Świętoszek
                              • Mar 2021
                              • 37

                              Hm jakoś jak miałem 13-14 lat byłem grzecznym chłopcem. Ale miałem niegrzeczne sny, które kończyły się mokrą piżamą (polucje). Poza tym od dłuższego czasu gdzieś mimochodem penis mi stawał, pojawiało się też owłosienie. Pewnej nocy jak obudziłem się i z nabrzmiałym drągiem, zacząłem go delikatnie trzymając dwoma palcami za żołądź walić. I nagle przyszło to mega dziwne i przyjemne uczucie, próbowałem i wytrysnąłem bardzo mocno. Piżama była do wytarcia i prania

                              Skomentuj

                              • onWponczochach
                                Ocieracz
                                • May 2022
                                • 143

                                Gdzies w wieku okolo 11lat na feriach, przypadkowy wytrysk mnie zaciekawil(kontakt z kocem zrobil swoje ) a pozniej pukalem jajko pod katalogi z bielizna (internetu nie bylo), rozne typy masturbacji byly recznie, pomiedzy udami o kanape i inne takie

                                Skomentuj

                                Working...