Kamerki, videochaty, skype itp.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Exhibicjonista
    Świętoszek
    • Sep 2020
    • 7

    #46
    Ja chetnie umowilbym sie na kamerke.

    Skomentuj

    • pawwar23
      Świntuszek
      • May 2020
      • 53

      #47
      Ale tu zamarło... Może ktoś dzisiaj ma ochotę w ten nudny wieczór...

      Skomentuj

      • NaughtyMind
        Świętoszek
        • Oct 2014
        • 2

        #48
        Napisał Lina
        A mogłoby się wydawać, że w obecnych dziwnych czasach (zdalna szkoła, zdalne uczelnie, zdalna praca i ogólnie mniejsza liczba bezpośrednich kontaktów międzyludzkich) tematy o kamerkach będą rozkwitać
        Ale generalnie omegle chyba mocno odzylo jesli chodzi o liczbe uzytkownikow.

        Skomentuj

        • Lizak.zonaty
          Świętoszek
          • Aug 2021
          • 7

          #49
          Mogę tak zabawiać się codziennie. Nagość połączona z gadzaniem sobie przed kimś jednocześnie widząc jak inni to robią to doskonały dodatek do masturbacji która przeciez jest dla większości w życiu normalna i potrzebna. Fakt poszukać trzeba kogoś ale kwestia czasu jest super zabawa. A może ktoś coś ze mną.?plec w sumie akurat przy takich zabawach dla mnie obojetna

          Skomentuj

          • ytrewq1
            Świętoszek
            • Oct 2011
            • 31

            #50
            Napisał Lina
            A mogłoby się wydawać, że w obecnych dziwnych czasach (zdalna szkoła, zdalne uczelnie, zdalna praca i ogólnie mniejsza liczba bezpośrednich kontaktów międzyludzkich) tematy o kamerkach będą rozkwitać
            Jak widać nawet po tym temacie to rozkwita, jednak niestety w ogromnej większości tylko u jednej płci.

            Skomentuj

            • franekSR
              Świętoszek
              • Mar 2019
              • 1

              #51
              biznes kamerkowy się kręci. Wydaje mi się przeglądając np ShowUp że tam troszkę koleżanek ze wschodu występuje ale Polki bardziej urodziwe jednak są Nie które są chętne na wspólne występy

              Skomentuj

              Working...