W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Słaby pierwszy raz

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pożądliwa
    Świętoszek
    • Oct 2020
    • 15

    #16
    Napisał iceberg
    Hmm, jeśli ten pierwszy i jedyny raz był 8 lat temu i od tego czasu nic z nikim to myślę że te rozkminy biorą się z tego co ładnie Stuhr określił w "Seksmisji" swirujesz bo "dawno chłopa nie miałaś" . Przydałby się jeden porządny co działając od dołu wypchnał by ci te głupoty z głowy. A tak bardziej serio, po prostu nie musisz nowemu facetowi się z niczego spowiadać, ani jaki to był seks ani ilu miałaś mezczyzn w łóżku... Uszy do góry i szukaj jakiegoś fiuta bo najwyraźniej ci go brakuje
    Niee, jeszcze było trzech, ale nie doszło do podobnych rzeczy, raczej minety lub palcówki, te ostatnie średnio udane zresztą. Kończyłam, dalej nie chciałam eksperymentować. Może dlatego się zraziłam bo moje życie seksualne wygląda tak, że tu coś było i tam coś było, ale w sumie to nic konkretnego i satysfakcja dla mnie niewielka

    Napisał zabiegany
    Kiedyś jak byłem prawiczkiem to chciałem żeby moja partnerka była dziewicą, natomiast jak się już miało kontakty seksualne to szukanie dziewicy jest... Hipokryzją.

    Nawiasem mówiąc, jest teoria mówiąca że rozwiązłość deprawuje społeczeństwo i są na to dowody naukowe (źródeł nie przytoczę ale nie należy ludziom w majty zaglądać jak sobie nie życzą
    Czy ja wiem, raczej wydaje mi się, że surowe podejście do seksu i traktowanie tego jak świętość, którą robi się tylko z mężem albo żoną prowadzi do nadmiernego zainteresowania seksem, zakazane lepiej smakuje ja jestem tego przykładem.
    0statnio edytowany przez sister_lu; 01-03-22, 20:39.

    Skomentuj

    • Feniksw
      Seksualnie Niewyżyty
      • Sep 2013
      • 210

      #17
      Napisał Pożądliwa
      Niee, jeszcze było trzech, ale nie doszło do podobnych rzeczy, raczej minety lub palcówki, te ostatnie średnio udane zresztą. Kończyłam, dalej nie chciałam eksperymentować. Może dlatego się zraziłam bo moje życie seksualne wygląda tak, że tu coś było i tam coś było, ale w sumie to nic konkretnego i satysfakcja dla mnie niewielka
      Nie wiem jak interpretować to "raczej". Jednego stosunku nie nazwałbym nadmiernym zainteresowaniem seksem.

      Skomentuj

      • wiarus
        SeksMistrz
        • Jan 2014
        • 3264

        #18
        Nie nazwałbym? "Po mojemu" to wzorowy przykład ascezy i stawianie sprawy na głowie.

        Analogicznie: jak można pojąć matmę po rozwiązaniu tylko jednego równania?
        "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
        James Jones - Cienka czerwona linia

        Skomentuj

        • Pożądliwa
          Świętoszek
          • Oct 2020
          • 15

          #19
          Ulżyło mi dzięki Wam Dzięki

          Skomentuj

          Working...