Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > Męskie sprawy
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 29-11-18, 09:40   #176
JasonStackhouse
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Wrocław
Postów: 8

Płeć: Mezczyzna
Na Basenie czy na siłowni prysznic na golasa.. nie mam 15 lat aby tym się przejmować.
JasonStackhouse jest offline   Reply With Quote
Old 22-12-19, 21:09   #177
CH3OH
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Postów: 32

Płeć: Mezczyzna
Od jakiegoś czasu zdarza mi się chodzić do sauny. Generalnie wszystko zależy od regualminu i zwyczajów w danym miejscu, ale śmiesznie to wygląda jak są osoby nago, a ktoś w gaciach wchodzi, oczywiście ręcznika pod tyłek nie położy, bo przecież ma kawałek materiału na tyłku Rozumiem jakby to było dziecko/nastolatek.
Jeśli pozostali saunowicze są nago to i ja się rozmieram, jeśli zakrywają się ręcznikami to i jak jestem w ręczniku.

Ale w gaciach...!?

Od jakiegoś czasu chodzę na siłkę. Nie duża, ale atmosfera fajna. Pamiętam jak jeden chłopak jak tylko zaczął przychodzić to bardzo się krępował w szatni. Kombinacje alpejskie jakie odstawiał, żeby się jedną ręką zakrywać ręcznikiem, a drugą zakładać gacie były godne medalu olimpijskiego Po ok roku, kiedy zauważył, że chyba tylko ona ma taki problem zaczął normalnie się przebierać.

Ostatnio edytowany przez sister_lu; 19-03-22 at 11:20.
CH3OH jest offline   Reply With Quote
Old 09-12-21, 19:13   #178
Baboo
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Postów: 58

Płeć: Mezczyzna
Generalnie problemu z tym nie mam. Na basenach większość ludzi się rozbiera do naga, ale... pewnego razu będąc pod prysznicem na nagusa na jednym z większych basenów w moim mieście jeden z panów wprowadził pod prysznic swoją córkę (samemu paradując w kąpielówkach). Może gdyby to było dziecko, dajmy na to rok to nie byłoby problemu, ale to była dziewczynka, jak podejrzewam tuż przed szkołą, albo z jakichś pierwszych klas. Niby nic nadzwyczajnego, bo może wychowywana w duchu naturyzmu i akceptacji itd, ale czy ja, czy ktokolwiek inny o tym wiedział? Dziewczynka nie zachowywała się jakby to było dla niej normalne oglądać męskie dyndające pod prysznicami penisy, albo po prostu nie była fanką basenów/pryszniców, więc tym bardziej budziło to zastanowienie. Opiekunem był albo dość stary ojciec lub młody dziadek, który nie robił sobie z niczego problemu.

Tak więc niby nie mam oporów, ale nie jestem pewien czy nasze społeczeństwo jest dosyć dojrzałe żeby wiedzieć co i gdzie można, z kim i jak się obchodzić, a co świadczy o zacofaniu i wieśniactwie.
__________________
Nienawidzę gdy kobiety rujnują tę romantyczną chwilę psikając mi gazem w twarz.
Baboo jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > Męskie sprawy

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:55.
   Archiwum