W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

MiniAnkieta: Najseksowniejsze...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacekplacek27
    Świętoszek
    • Nov 2005
    • 2

    #46
    u kobiety stanowczo kark...
    Zboczeńcy zawsze napadają kobiety, chyba że są nienormalni

    Skomentuj

    • rtg_26
      Świętoszek
      • Nov 2005
      • 12

      #47
      Napisał Anfernee24
      Dla mnie najseksowniej wygląda tyłeczek dziewczyny poza jak stoi tyłem i go wypina. Wtedy od razu nabiera sie ochoty na małe co nie co !!

      Zgadzam się z przedmówcą! Miodzio!

      Skomentuj

      • Nacho
        Świętoszek
        • Oct 2005
        • 22

        #48
        Dla mnie to tważ i dupka. a pozycje to hymmmmm moze tak by było widać tą dupke czyli na stojąco lub leżąca na brzuchu.

        Skomentuj

        • Madzia25
          Świętoszek
          • Nov 2005
          • 7

          #49
          1. u mężczyzn brzuszek oraz tyłeczek, a z wyzszych partii - oczy oraz kolor wlosow, niesamowicie działają na mnie bruneci i najlepiej ze śniadą cerą.
          2. co do pozycji - lubię jak facet siedzi na krzesełku, kojarzy mi się to całkiem przyjemnie , albo też jak leży jak go stworzono, to bardzo działa.

          Skomentuj

          • Rumroad'Un
            Świntuszek
            • Nov 2005
            • 75

            #50
            hmm...

            1. Oczy. Lubię patrzeć w każde. Nie ma takich samych
            2. Zalotnie wypięty tyłeczek kobiety na czworakach fajnie jest tak podczas wspólnej kąpieli w wannie
            I can no more
            endure to view;
            Wondrous sight
            of so celestial hue

            Skomentuj

            • Madzia25
              Świętoszek
              • Nov 2005
              • 7

              #51
              mokre ciało pod prysznicem do tego opalone - super to jest to

              Skomentuj

              • Rumroad'Un
                Świntuszek
                • Nov 2005
                • 75

                #52
                tak, nie ma to jak dwa mokre ciała chociaż spijanie winka z polewanej nim cipeczki dziewczyny siedzącej na skraju łóżka też jest przyjemne
                I can no more
                endure to view;
                Wondrous sight
                of so celestial hue

                Skomentuj

                • Madzia25
                  Świętoszek
                  • Nov 2005
                  • 7

                  #53
                  no proszę, nie probowałam , całkiem cenne rady dajesz

                  Skomentuj

                  • Rumroad'Un
                    Świntuszek
                    • Nov 2005
                    • 75

                    #54
                    dwa ciała, siła uczuć, odrobina fantazji, dodać trochę słodyczy, zamieszać i wychodzi to co misie lubią najbardziej ciekawa jest też zabawa ze złączonymi i uniesionymi do pionu nogami dziewczyny lizanie potrafi sprawić baaaaaaardzo dużo przyjemności
                    I can no more
                    endure to view;
                    Wondrous sight
                    of so celestial hue

                    Skomentuj

                    • tommmkos1
                      Świntuszek
                      • Nov 2005
                      • 72

                      #55
                      Zdecydowanym atrybutem u kobiety, który na mnie niesamowicie działa to
                      1. zgrabna pupa
                      2a. a jeśli pytasz o pozę... hmmm... myślę, że nie tylko ja dostaję "szału" na widok wypiętej ładnie, zgrabnej dupci jeśli jeszcze dodatkowo dziewczyna ma lekko rozchylone nogi (ale naprawdę tylko troszkę rozchylone) i widać od tyłu kształt jej "muszelki" to dla mnie jest to KOSMICZNY widok
                      2b. druga poza, to po prostu widok dziewczyny w majteczkach - to bardzo działa na moją wyobraźnię a i co nieco mi twardnieje

                      Skomentuj

                      • Kwiat lotosu
                        Świntuszek
                        • Nov 2005
                        • 81

                        #56
                        u mężczyzn zwracam uwagę na oczka, klate i brzuszek, dłonie. no i pan musi być wysoki. Nie ma nic przyjemniejszego niż widok faceta w wannie
                        Free your mind......

                        Skomentuj

                        • Kwiat lotosu
                          Świntuszek
                          • Nov 2005
                          • 81

                          #57
                          Nawiązując do wanny..... kiedyś po szybkim numerku w wannie chodziłam przez miesiac z reką w gipsie poprostu jakos tak niefortunnie iną machnęłam i uderzając w kran złamałam w dwóch miejscach
                          Free your mind......

                          Skomentuj

                          • Enea
                            Perwers
                            • Dec 2005
                            • 1010

                            #58
                            Napisał Bender
                            Witam!
                            chaiłbym zapoczatkować nowy temat. Oto 2 pytanka, skierowane do pluci pieknej, jak i do tej troszke mniej :
                            1. Jaka część ciała uwazasz za najseksowniejsza? Najlepiej byloby zeby kazdy podował to co wg. niego jest takim atrybutem u jednej jak i drugiej plci. Jednak jak ktos leniwy to wystarczy dla tej, ktora was interesuje.
                            2. Jak wyzej tylko o pozie w jakiej osobnik danej plci wygląda najmilej dla oka
                            u faceta : brzuszek, rejony pod pepuszkiem to jest to miejsce!!!
                            u kobiet: szyja i dekolt

                            nalepiej wyglada na mnie, pode mna, za mną i we mnie
                            a kobieta -siedzaca na kresle, noga na noge delikatnie muskajaca palcami swoja szyje i dekolt.

                            Skomentuj

                            • bombelek88
                              Ocieracz
                              • Jan 2006
                              • 133

                              #59
                              Napisał Bender
                              U kobiet:
                              1. Zgrabny biust zakonczony sterczocym sutkiem / jedrna pupa I Oczy (zielone to moje marzenie, ale niebieskie tez mi odpowiadaja )
                              2. Kobieta oparta o sciane (futryne) i pozerajaca mnie pozadliwym wzrokiem / kazda w ktorej widac szparke od tylu, najlepej polaczone z figlarnym spojrzeniem :>

                              Wow ja mam zielone oczka
                              K o c h a m M o j e g o S k a r b a N a j m o c n i e j N a Ś w i e c i e

                              Skomentuj

                              • MyszkaZ
                                Erotoman
                                • Dec 2005
                                • 535

                                #60
                                U mezczyzny najbardziej podobaja mi sie oczy, zadbane dlonie, palce ( zawsze zwracalam uwage na place...), tylek....
                                U kobiety...ogolnie lubie piekno kobiecego ciala, i jest duzo rzeczy ktore zwroca moja uwage, ale czesciej jest to raczej caloksztalt i kobiecosc - nawet nie do konca zgrabna kobieta moze miec wiecej kobiecosci niz ta duzo piekniejsza...

                                Troche banalnie, ale moj mezczyzna wyglada dla mnie najbardziej sexi, kiedy wchodze do mieszkania i widze ten wielki usmiech na jego twarzy i to jak obejmuje mnie wzrokiem.....Wiem ze to nie pozycja, no ale poza tym...coz, nie wiem...po prostu zawsze
                                Even though she seems so high
                                He knows that she can't fly
                                and when she falls out of the sky
                                He'll be standing by

                                Skomentuj

                                Working...