W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zaglądanie pod sukienki,spódniczki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • El_Profanator
    Świętoszek
    • Oct 2022
    • 22

    #16
    Niech pierwszy rzuci dildosem kto nigdy nie zajrzał pod spód gdy nadarzała się okazja. Czy to w takiej sytuacji jak wyżej pokazana czy na przykład na schodach ruchomych w galerii, gdzie jedno jedzie w dół, a drugie w górę.
    GG: 73809520

    Skomentuj

    • Halsin
      Świętoszek
      • Feb 2023
      • 12

      #17
      Ja miałem 4 sytuacje, gdy spod spodniczki, było widać, jak na dłoni, majteczki, 2 razy na imprezie, gdzie koleżanki chyba się zapominały i uchyliły rąbka tajemnicy, raz jak zawiał boski wiatr i cala dupeczka w stringach się pokazała, i raz jak panna spieszyła się ze schodów znad przeciwka, było wszystko widać.

      Skomentuj

      • nienastolatek
        Seksualnie Niewyżyty
        • Mar 2013
        • 335

        #18
        No zdarza się, tak samo jak wydekoltowane są, co zrobic, podejrzewam, że dlatego tak się ubierają żeby facecie patrzyli.

        Skomentuj

        • milymarcin
          Świntuszek
          • Jun 2020
          • 56

          #19
          Och kiedyś namówiłem dziewczynę, żeby przyszła do mnie na ruchanie bez bielizny. Tylko sukienka. Buty oczywiście. Ogromnie była napalona. Musiała przejść dużo pieszo a , że nie miała majtek to tak ja to podjaralo. Miała mokro. Cały czas sprawdzała, czy nic nie cieknie z niej po udach. Sutki tak jej sterczały chociaż było bardzo upalnie i trudno było ją pobudzić. Tylko podczas orgazmów jej wyskakiwały.
          Wtedy były sterczące, było to widać a Ona była cała czerwona na twarzy. To nie były czasy smartfonów. Myślę, że gdyby to było teraz to kilka osób by miało jej zdjęcia na telefonie. Najbardziej czuła się"goła" gdy szła naprzeciw aut stojących w korku. Każdy się oglądał. .

          Skomentuj

          • On_19
            Świętoszek
            • Jan 2021
            • 10

            #20
            Kobiety o wiele lepiej wiedzą kiedy coś pokazują i ile. Nie raz się przekonałem, że zerknąłem na, jak wtedy myślałem, nieświadomie pokazującą za dużo kobietę, a ona po show spojrzała mi się w oczy i czasem się uśmiechnęła, a czasem puściła oczko. Chyba jedynie na schodach ruchomych niektóre nie są świadome jak dużo widać od dołu

            Skomentuj

            • km50
              Świntuszek
              • Oct 2023
              • 54

              #21
              Nie powiem, lubię. Gdy kobieta siedzi i ma na sobie krótką spódniczkę czy sukienkę, to jest to podniecające, jeśli można choć na ułamek sekundy rzucić okiem czy czegoś nie widać, chociaż majtki lub jakąś bardziej intymną część rajstop czy pończoch. To samo dotyczy tych bajecznych wycięć w sukniach wieczorowych.

              Skomentuj

              Working...