W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

MiniAnkieta: Najseksowniejsze...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nikita
    Seksualnie Niewyżyty
    • May 2006
    • 237

    #76
    u mężczyzny: tyłeczek, jędrny słodki tyłeczek, umięśnione uda, och taaak.
    u kobiety: nie wiem. są po prostu takie które mi się podobają, które są seksi.

    pozycja chłopa: boja wiem? chyba kiedy stoi ze sterczącym przy moich ustach.
    kobieta... kiedy idzie i kręci biodrami.

    Skomentuj

    • jamais
      Świętoszek
      • Apr 2010
      • 35

      #77
      1. brzuszek u mężczyzny (nie koniecznie kaloryfer) i broda, szyja do głaskania!, oczy, tyłek.
      2. facet stoi bądź siedzi np. przy barze i powolnym, ale przenikliwym wzrokiem przygląda się otoczeniu (albo mi), to bardzo intrygujące.
      Kobiety co innego myślą, co innego mówią, co innego czują, co innego robią.

      Skomentuj

      • Sprężynka
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2009
        • 265

        #78
        Cały czas to się zmienia, ale ostatnio "mój ranking" wygląda następująco:
        1. głos
        2. oczy, usta, dłonie
        Pocałuj mnie... zaczaruj mnie...

        Skomentuj

        • Tajger
          Erotoman
          • Jun 2007
          • 403

          #79
          najseksowniejsze u kobiety ? ....hmm chyba wszystko składa się po trochu na jej atrakcyjność , jednak charakter najważniejszy , na resztę patrzę z bardziej przymróżonym okiem (najczęściej po flaszce )
          I Dont Really Knows What "sorry" means

          Skomentuj

          • NoNameOne
            Świętoszek
            • Apr 2010
            • 7

            #80
            Najseksowniejsza część ciała? Najbardziej działa na mnie odpowiednio wykształcone ciało kobiece. Chodzi o proporcje, o tak! Jeśli jednak miał bym wybierać... kobiece nogi! Długie i piękne! Drogie panie, apeluję do was! Idzie lato, dajcie nacieszyć oczy! Załóżcie spódniczki!

            Odnośnie pytania numer dwa- mało konkretnie. Wiele zależy od tego, jak np. ubrana jest kobieta. Ubiór może podkreślać niektóre partie ciała, jak i chować inne. Dobrze wyeksponowane piersi, pupa, nogi, oczy, uszy, czy cokolwiek innego robią wrażenie w każdej pozie.

            Skomentuj

            • gagatka
              Banned
              • Mar 2010
              • 329

              #81
              U mężczyzny:
              1) oczy (z iskierką)
              2) wypielęgnowane dłonie
              3) usta (namiętne)

              Skomentuj

              • Azul
                Perwers
                • Jan 2022
                • 850

                #82
                Napisał Bender
                Witam!
                chaiłbym zapoczatkować nowy temat. Oto 2 pytanka, skierowane do pluci pieknej, jak i do tej troszke mniej :
                1. Jaka część ciała uwazasz za najseksowniejsza? Najlepiej byloby zeby kazdy podował to co wg. niego jest takim atrybutem u jednej jak i drugiej plci. Jednak jak ktos leniwy to wystarczy dla tej, ktora was interesuje.
                2. Jak wyzej tylko o pozie w jakiej osobnik danej plci wygląda najmilej dla oka

                1. U kobiet: oczy, włosy, usta, cała sylwetka - całokształt, zarys klepsydry, sposób poruszania się, sposób bycia.
                U mężczyzn: podobnie, zamiast klepsydry proporcje ramiona-tyłek i właśnie na tyłeczek też zwracam uwagę.
                Kolejność przypadkowa.

                2. Poza, czy raczej czynności:
                - kobieta: w tańcu, w łóżku
                - mężczyzna, kiedy mi się podoba, mogę się gapić cały czas: kiedy ćwiczy, gotuje, odpoczywa jak taki leniwy zwierz - wygodnie ułożony, kiedy się przeciąga ......
                Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                Skomentuj

                • mientus
                  Erotoman
                  • Feb 2019
                  • 618

                  #83
                  Wobec kobiet: twarz jako calosc, oczy, usta, WLOSY oraz jesli mozna to podpiac razem...ogolny poziom dobrania ubran do ciala, makijazu lub jego braku do sytuacji, takze perfum czy dodatkow typu bizuteria czy zrobione/zadbane paznokcie np.

                  Zeby bylo jasne, nie oczekuje ze kazda kobieta zawsze i wszedzie ma wygladac jak milion dolarow, doceniam po prostu nazwijmy to dobry gust wtedy gdy mozna go zaprezentowac.

                  Dalej bylby tyleczek, nogi...

                  Skomentuj

                  • TomaszCracow
                    Ocieracz
                    • Sep 2019
                    • 147

                    #84
                    1.U kobiet to ciężko cokolwiek wybrać - każda część ciała i do tego zapach,
                    u mężczyzn - zdecydowanie penis (koniecznie wygolony).

                    2. Kobiety w każdej pozycji podniecają mnie, choć uwielbiam w pozycji na pieska z wypiętą cipką i dupką oraz obrócona bokiem twarzą w bok - czysty ogień
                    Carpe diem

                    Skomentuj

                    Working...