Umówilibyście się na wspólną masturbację?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Hal
    Perwers
    • Oct 2010
    • 1366

    #31
    Grechuta, daj sobie na luz i potraktuj sprawę z należnym jej humorem

    Skomentuj

    • Walkonik
      Świntuszek
      • May 2011
      • 73

      #32
      grechuta4, oczywiście według Ciebie, gościu co puka panienki na lewo i na prawo, a później przytula dziecko w domu i swojej pani opowiada historię o złym szefie co często każe do roboty przychodzić, będzie ok.
      Normalny / nienormalny, myślę iż ta granica jest mocno umowna.
      Wspólna masturbacja jest dla Ciebie to nienormalna a dla mnie normalna. Nie nazywam nienormalnym innej osoby według własnych subiektywnych granic. Ty to czynisz.

      Skomentuj

      • grechuta4

        #33
        czynie to gdyż mamy w Polsce prawo wypowiedzi. To o czym wspomniałeś też jest nienormalne, ale przynajmniej zgodne z ludzką naturą i naturalnym popędem do drugiej płci. Sory ale trzymanie sie z kumplami za wacki to jest skrajność i nie można mówić tu o o subiektywnych granicach, bo granice ogólnie przyjęte są dalece odmienne od Twoich...trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.

        ale szanuje Twoje poglądy, i nie wypowiadam się w już w temacie, kończąc jakże wysławionym powiedzeniem, "....a róbta co chceta...."

        Skomentuj

        • wawrzyk
          Świętoszek
          • Apr 2011
          • 7

          #34
          Sorry ale niektórym wszelkie relacje męskie kojarzą się z ******twem. Może to ukryte wypieranie tej orientacji ze swojej świadomości.

          Skomentuj

          • grechuta4

            #35
            Napisał wawrzyk
            Sorry ale niektórym wszelkie relacje męskie kojarzą się z ******twem. Może to ukryte wypieranie tej orientacji ze swojej świadomości.
            nie wszelkie kolego tylko jasno określone w temacie

            Skomentuj

            • kasiel
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 8

              #36
              Napisał grechuta4
              czynie to gdyż mamy w Polsce prawo wypowiedzi. To o czym wspomniałeś też jest nienormalne, ale przynajmniej zgodne z ludzką naturą i naturalnym popędem do drugiej płci. Sory ale trzymanie sie z kumplami za wacki to jest skrajność i nie można mówić tu o o subiektywnych granicach, bo granice ogólnie przyjęte są dalece odmienne od Twoich...trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.

              ale szanuje Twoje poglądy, i nie wypowiadam się w już w temacie, kończąc jakże wysławionym powiedzeniem, "....a róbta co chceta...."
              Z ludzką naturą, czyli odnosisz się tu do rozmnażania (?) Bo to jest naturalne, w sensie biologiczne, wręcz fizjologiczne. Idąc dalej nienaturalna jest masturbacja sama w sobie bo nasienie nie jest przeznaczone do rozmnażania (ocho, jak w Bibli z Onanem), nienaturalny jest seks oralny, antykoncepcja i wszystko co nie łączy się z seksem dla rozrodu.
              Przez chwilę chciałem napisać, że trochę jak u bydła hodowlanego, ale później uzmysłowiłem sobie, że to ludzie na farmach nadają im tylko taki sens, bo zwierzęta też wyładowują napięcie seksualne w różny nierozrodczy sposób.

              Tak czy inaczej. Nie podoba Ci się opcja - ok, nie chcę. To co normalne i nienormalne to już inna kwestia. Złożona i bardzo nie pewna, co mogę potwierdzić w związku z torem edukacji, którym jadę.

              Skąd w Twoim mniemaniu bierze się norma?

              Skomentuj

              • grechuta4

                #37
                mówiąc z ludzką naturą miałem na myśli naturalne przyciąganie się ludzi różnych płci, a nie tych samych.Jeśli już tu wątpisz w naturalność to nie mam co klikać dalej w litery.
                Normy biorą się właśnie z tego co przeczytałeś wyżej, jeśli na 100 facetów przypada dwóch co to popierają, to nie oni tworzą norme lecz pozostałych 98.
                Druga sprawa to skłonności homo przy takiej zabawie.(przypominam że ktoś pisał wyżej o wzajemnej masturbacji) Wiec jak ktoś kogo ciągnie do tego typu rozładowania napięcia może ich nie mieć?

                Skomentuj

                • hardkor
                  Ocieracz
                  • May 2007
                  • 112

                  #38
                  bardzo chętnie bym się na takie coś umówił

                  Skomentuj

                  • basior

                    #39
                    Czemu nie, aby miło było

                    Skomentuj

                    • Optymista88
                      Świętoszek
                      • May 2011
                      • 2

                      #40
                      Z pewnością ciekawe doznanie... Raczej zgodziłbym się

                      Skomentuj

                      • bajy
                        Świętoszek
                        • Mar 2009
                        • 1

                        #41
                        Czemu nie

                        Skomentuj

                        • Walkonik
                          Świntuszek
                          • May 2011
                          • 73

                          #42
                          To co może zlot forumowiczów i wspólne walonko
                          Heh mogłoby być ciekawie.

                          Skomentuj

                          • grechuta4

                            #43
                            Tylko nie wrzucajcie fotek z tego zlotu błagam

                            Skomentuj

                            • Alexandra
                              Banned
                              • Mar 2011
                              • 382

                              #44
                              Nie musiałbyś przecież oglądać.

                              Skomentuj

                              • grechuta4

                                #45
                                ale to ranga BT by wtedy ucierpiała

                                Skomentuj

                                Working...