Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • FUTRZAK
    Świętoszek
    • Nov 2011
    • 22

    Może i glupie pytanie ,ale jak byliście mlodzi , to pamiętacie jak byliście ubierani kurtki płaszcze kombinezony kapturem.Czy wam tez ubierali damskie kurtki lub płaszcz kapturem tak jak jeden userów tu napisał. I kiedy odkryliście ze lubicie chodzic kurtce kapturem ubranym i zawiązanym na głowie.I jaki kaptur najbardziej lubiicie prostokątne czy stożek?

    Skomentuj

    • teranowa
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jan 2011
      • 249

      Było coś takiego Futrzak, aczkolwiek kiedy byłem mały nie przywiązywało się szczególnie dużej wagi co do damskiego/ męskiego. Wiele ciuchów miało bardzo wielu właścicieli i często były unisex albo nie jakoś szczególnie wyróżniające. Brało się co było bez wybrzydzania nie tak jak teraz Co do kaptura to dla mnie stożek się kojarzy ze starymi kurtkami takimi z okolic 2002 roku a prostokątny po 2010, ale nie przywiązuje do tego większej uwagi.

      Skomentuj

      • grzesiu19335
        Ocieracz
        • May 2009
        • 121

        A ja tak z innej beczki. Może przypomnimy sobie początki zabaw kurtkami jak to się u nas zaczęło i w jakim wieku. Jak to się objawiało na samym początku

        Skomentuj

        • sliski_dresik
          Ocieracz
          • Apr 2012
          • 103

          A ja to bym się z chęcią spotkał z kimś na żywo przy browarku w ortalionowym ubraniu, puchowej kurtce, itd....

          Skomentuj

          • grzesiu19335
            Ocieracz
            • May 2009
            • 121

            Ja to bym się chętnie spotkał i podarował komuś kurtki mojej dziewczyny do zabawy. Tak żeby ktoś się nimi bawił w jaki sposób by tylko chciał a ja bym siedział i patrzył. No i później koniecznie żeby tryskał na te kurtki i im więcej wtrysków i im więcej chłopaków by się na nie spuściło to by było fajniej

            Skomentuj

            • pan k
              Świętoszek
              • Mar 2010
              • 6

              Trzymał kiedyś ktoś Was za fraki ubranego w sliska kurteczke? Mnie kiedyś pewna dziewczyna w podstawówce ubrany byłem w czarna śliska kurteczke zapinaną na guziczki. Tak mnie trzymała, że musiałem stać na palcach. Zresztą jak byłem ubrany w ta kurteczke to często ktoś mnie lapal za fraki jak nie z przodu to z boku.

              Skomentuj

              • piter_ulegly
                Ocieracz
                • Nov 2010
                • 121

                Ciekawe , jakie to kurtki

                Napisał grzesiu19335
                Ja to bym się chętnie spotkał i podarował komuś kurtki mojej dziewczyny do zabawy. Tak żeby ktoś się nimi bawił w jaki sposób by tylko chciał a ja bym siedział i patrzył. No i później koniecznie żeby tryskał na te kurtki i im więcej wtrysków i im więcej chłopaków by się na nie spuściło to by było fajniej

                Skomentuj

                • grzesiu19335
                  Ocieracz
                  • May 2009
                  • 121

                  ]Ciekawe , jakie to kurtki

                  No na pewno nie długie płaszcze bo takie w ogóle mi się nie podobają i na szczęście mojej dziewczynie też nie. Normalne kurtki pikowane ze śliskiego materiału ewentualnie jeszcze ramoneski z eko skóry. Masz w moim profilu kilka kurtek takich jakie lubię

                  Skomentuj

                  • abcd6
                    Świętoszek
                    • Jan 2013
                    • 14

                    Moja dziewczyna wprowadzila się do mnie na początku grudnia. Byłem zachwycony gdyż czekało nas kilka miesięcy chodzenia w zimowych kurtkach, butach, czapkach, szalikach, rękawiczkach itd. Od razu wykorzytałem okazję na codzienne doznania z jej kurtką. Zawsze wraca później ode mnie z pracy, więc ja za każdym razem rozbierałem się do naga i w stanie gotowości otwierałem jej drzwi. Ona moją nagość traktuje całkowicie naturalnie przez co nie miała żadnych podejrzeń, dla niej po prostu lubiłem tak chodzić. Było jej wręcz bardzo przyjemnie, że zawsze czekam na nią z utęsknieniem. Na wejściu od razu czule przytulaliśmy się do siebie, ja goły, ona jeszcze w kurtce, butach, czapce, szaliku, rękawiczkach. Czekałem codziennie na ten moment kiedy przez chwilę mogłem nagim ciałem, penisem zetknąć się z jej kurtką. Po przytuleniu pomagałem jej zdejmować i odwieszałem na wieszak. Jednak pewnego razu zrobiłem inaczej, chciałem poznać jej reakcję. Weszła do domu, przytuliliśmy się, wziąłem jej kurtkę, czapkę szalik, rękawiczki ale nie odwiesiłem na wieszak tylko kurczowo trzymałem. Usiadła na kanpie, a ja obok w lekkim rozkroku aby kurtka dotykała penisa. Ona nic nie komentowała, jak gdyby nigdy nic rozmawialiśmy o pracy. W pewnym momencie powiedziała wskazując na trzymaną przeze mnie kurtkę żebym sprawdził czy w kieszeni kurtki nie ma jej telefonu, był. Poczułem rozluźnienie i podniecenie pewnością siebie, bo to oznaczało że ona akceptuje sytuację. Położyłem się, rozłożyłem nogi, i przykryłem jej kurtką, zaczęło mnie to wręcz dziwić, że ona nie reaguje, tylko dalej normalnie rozmawia. Jeszcze chwilę rozmawialiśmy i ona też się położyła. cdn.

                    Skomentuj

                    • woj2000
                      Świntuszek
                      • Jul 2016
                      • 91

                      Napisał abcd6
                      Moja dziewczyna wprowadzila się do mnie na początku grudnia. Byłem zachwycony gdyż czekało nas kilka miesięcy chodzenia w zimowych kurtkach, butach, czapkach, szalikach, rękawiczkach itd. Od razu wykorzytałem okazję na codzienne doznania z jej kurtką. Zawsze wraca później ode mnie z pracy, więc ja za każdym razem rozbierałem się do naga i w stanie gotowości otwierałem jej drzwi. Ona moją nagość traktuje całkowicie naturalnie przez co nie miała żadnych podejrzeń, dla niej po prostu lubiłem tak chodzić. Było jej wręcz bardzo przyjemnie, że zawsze czekam na nią z utęsknieniem. Na wejściu od razu czule przytulaliśmy się do siebie, ja goły, ona jeszcze w kurtce, butach, czapce, szaliku, rękawiczkach. Czekałem codziennie na ten moment kiedy przez chwilę mogłem nagim ciałem, penisem zetknąć się z jej kurtką. Po przytuleniu pomagałem jej zdejmować i odwieszałem na wieszak. Jednak pewnego razu zrobiłem inaczej, chciałem poznać jej reakcję. Weszła do domu, przytuliliśmy się, wziąłem jej kurtkę, czapkę szalik, rękawiczki ale nie odwiesiłem na wieszak tylko kurczowo trzymałem. Usiadła na kanpie, a ja obok w lekkim rozkroku aby kurtka dotykała penisa. Ona nic nie komentowała, jak gdyby nigdy nic rozmawialiśmy o pracy. W pewnym momencie powiedziała wskazując na trzymaną przeze mnie kurtkę żebym sprawdził czy w kieszeni kurtki nie ma jej telefonu, był. Poczułem rozluźnienie i podniecenie pewnością siebie, bo to oznaczało że ona akceptuje sytuację. Położyłem się, rozłożyłem nogi, i przykryłem jej kurtką, zaczęło mnie to wręcz dziwić, że ona nie reaguje, tylko dalej normalnie rozmawia. Jeszcze chwilę rozmawialiśmy i ona też się położyła. cdn.
                      Super się zaczyna to opowiadanie i jestem ciekaw co bedzie dalej. Nie ukrywam jestem pelen podziwu i zastanowienia gdzie ty taką dziewczynę znalazleś

                      Skomentuj

                      • krzysiek1538

                        Hej jeszcze parę dni i będzie w domu świeży zakup i mega ulubiony plaszcz pomarańczowy 🍊
                        Attached Files
                        Last edited by Gość; 09-07-21, 03:58.

                        Skomentuj

                        • teranowa
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jan 2011
                          • 249

                          Napisał woj2000
                          Super się zaczyna to opowiadanie i jestem ciekaw co bedzie dalej. Nie ukrywam jestem pelen podziwu i zastanowienia gdzie ty taką dziewczynę znalazleś
                          Fajnie się zaczyna, kiedyś zrobiłoby na mnie większe wrażenie. Trzeba rozmawiać i tyle. Różni ludzie mają różne fetysze. Jedni lubią szpilki, skóry, lateksy inni śliskie kurtki. Każdy fetysz to jakieś dziwactwo. Ja swojej dziewczynie opowiedziałem zaraz jak się poznaliśmy co mnie kręci i że kurtka którą dostała w prezencie to nie przypadek xD
                          najgorsze jest gorące lato bo trochę za ciepło...

                          Skomentuj

                          • FUTRZAK
                            Świętoszek
                            • Nov 2011
                            • 22

                            To mój nowy nabytek ,prawdziwe xl rozmiar. płaszcz czarny carry
                            Attached Files

                            Skomentuj

                            • piter_ulegly
                              Ocieracz
                              • Nov 2010
                              • 121

                              Śliczny , drogi był ?


                              Napisał krzysiek1538
                              Hej jeszcze parę dni i będzie w domu świeży zakup i mega ulubiony plaszcz pomarańczowy 🍊

                              Skomentuj

                              • grzesiu19335
                                Ocieracz
                                • May 2009
                                • 121

                                Zgadzam się z teranowo rozmowa to podstawa. Moja dziewczyna też wie o moim fetysz i zaakceptowała go chodź nie powiem bo na początku robiłem podchody tak jak abcd6 ale było warto

                                Skomentuj

                                Working...