On starszy Ona młodsza i odwrotnie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • KIKUNIA28
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2005
    • 236

    #31
    pytanie zadałam tylko dlatego ,ze osobiscie jestem w takim zwiazku juz od lat roznica wieku lat 12 ....chciałam wiedziec co forumowicze maja do powiedzenia na ten temat ale chyba małe jest doswiadczonych w tym temacie ludzi
    Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #32
      Ale ty jesteś starsza, czy on?
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • KIKUNIA28
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2005
        • 236

        #33
        On jest starszy .......ale czy to ma znaczenie dla tego tematu ,ktore z partnerow jest starsze chodzi tylko o wymiane doswiadczeń
        Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #34
          Powiem tak: ma znaczenie kto jest starszy, gdyż, przynajmniej teoretycznie, u obu płci różnie przebiega krzywa nasilenia libido. Więc, podkreślam dalej- teoretycznie- u kobiety rośnie od pewnego wieku, podczas gdy u mężczyzny spada. Tak więc, zakładając parę ona 20 lat, on 40... to różnica będzie się coraz bardziej pogłębiać. Oczywiście- nie zawsze tak jest. Jesteśmy różni, różny mamy temperament.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Jakub
            Perwers
            • Jun 2005
            • 702

            #35
            o jeny ja sobie jakąś ksiżke medyczną kupie czy jak, albo co a można jaśniej z tymi krzywymi wiekiem i tym czymś "libido" :> bo ja kurcze wysiadam przy takim fachowym nazewnictwie :/

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #36
              Libido... noo... popęd seksualny, ochota na seks, dzikie żądze...
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • Jakub
                Perwers
                • Jun 2005
                • 702

                #37
                a no teraz to jest wszystko jasne jak w upalne połódnie

                Skomentuj

                • tabula rasa
                  Erotoman
                  • Jul 2005
                  • 640

                  #38
                  Oj Rojze,widzę że twój starszy były nieżle zalazł Ci za skórę,jakieś uprzedzonka zostały cy cóś?
                  Z tym libido to dobrze że asekurowałaś się zdankiem "nie wszyscy" bo już bym ostro z tobą polemizował.
                  Różnica wieku może być i potężna,ważne żeby wspólne tematy i język się znalazły,o zaiskrzeniu nie wspomnę bo to warunek konieczny w każdej konfiguracji.
                  Uogólnienia typu,albo ona leci na kasę albo on ślini się na jej młode ciało,pominę milczeniem bo mogę nie zdzierżyć.
                  Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    #39
                    Zgodnie z twoim rozumowaniem, powinnam być również uprzedzona do informatyków, żydów, hippisów, oraz strażników miejskich.
                    Ja po prostu zakładam, że statystycznie rzecz biorąc, faceta o interesującym mnie temperamencie oraz nie znudzonego seksem mam spore szanse znaleźć w okolicach roczników 81-86. Ale w życiu różnie bywa- to jasne.
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    • tabula rasa
                      Erotoman
                      • Jul 2005
                      • 640

                      #40
                      Moje rozumowanie jest oparte na twoim stwierdzeniu że facet(chyba 35 letni)z którym byłaś był totalnie niedojrzały,i nie jesteś uprzedzona do grup zawodowych,tylko do facetów starszych od siebie,z gustami się nie dyskutuje.
                      Niezła jesteś w wyrażaniu zdecydowanych opini,każda kończy się stwierdzeniem typu" Ale w życiu różnie bywa- to jasne."
                      Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

                      Skomentuj

                      • Redchemist
                        Erotoman
                        • Jul 2005
                        • 396

                        #41
                        Być może uznacie to za skrzywienie, ale ja konsekwentnie wybieram młodsze od siebie partnerki Fizycznie bardziej mnie one pociągają, no i prawdopodobieństwo spotkania dziewicy(uwielbiam) jest summa sumarum odwrotnie proporcjonalne do wieku Mój przedział to 15-24. Najbardziej kręci mnie poznanie dziewczyny bardzo młodej dziewczyny(16-19), która wygląda na więcej lat niż faktycznie ma Należy się tutaj czasami of course także liczyć z pewnym poziomem niedojrzałości emocjonalnej i to jest niewątpliwy minus tej sytuacji...Fakt,miewałem bardziej lub mniej bliższe kontakty ze starszymi kobietami,raz nawet z 48 latką, bueee, ale nigdy nie przejawiałem chęci kontynuacji i traktowałem tego rodzaju konwenanse w kategoriach przygody szybko"gubiąc"numer telefonu do osoby
                        Niemniej zgadzam się z Tabulem...Doszukiwanie się upośledzeń u jednego lub obojga partnerów związkach o dużej różnicy wieku jest bezsensowne ( pod warunkiem, że nie jest to ewidentna pedofilia ), gdyż liczy się tutaj głębokie uczucie i teza klasy"panna leci na hajs"zazwyczaj nie ma przełożenia.
                        Varium et mutabile semper femina

                        Skomentuj

                        • Jakub
                          Perwers
                          • Jun 2005
                          • 702

                          #42
                          @ Redchemist:

                          Wiesz co daj sobie spokój z pisaniem postów, piszesz jak Ci sie podoba raz to jesteś ofermą tysiąclecia a teraz to niby miałeś kobiety w swoim życiu.

                          Żenada !! moim zdaniem

                          Skomentuj

                          • Redchemist
                            Erotoman
                            • Jul 2005
                            • 396

                            #43
                            Możesz sprecyzować Kubecki o co ci konkretnie chodzi??!!! Bo w tym momencie usiłujesz chyba naruszyc moją wolność do wypowiedzi...
                            Varium et mutabile semper femina

                            Skomentuj

                            • Rojza Genendel

                              Pani od biologii
                              • May 2005
                              • 7704

                              #44
                              Napisał tabula rasa
                              Moje rozumowanie jest oparte na twoim stwierdzeniu że facet(chyba 35 letni)z którym byłaś był totalnie niedojrzały,i nie jesteś uprzedzona do grup zawodowych,tylko do facetów starszych od siebie,z gustami się nie dyskutuje.
                              Niezła jesteś w wyrażaniu zdecydowanych opini,każda kończy się stwierdzeniem typu" Ale w życiu różnie bywa- to jasne."
                              Niezupełnie. Mój dobry przyjaciel jest po 40, jest rozsądny, odpowiedzialny i ma fantastyczny charakter. I nie on jeden.
                              Rzecz w tym, że ciała facetów starszych ode mnie nie są dla mnie pociągające- ani trochę.
                              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                              Skomentuj

                              • Redchemist
                                Erotoman
                                • Jul 2005
                                • 396

                                #45
                                Podobnie jak mnie nie kręcą pomarszczone ciała kobiet po 40-ce i nic na to nie poradzęTo jest nas już dwoje Rojze
                                Varium et mutabile semper femina

                                Skomentuj

                                Working...