Pierścień erekcyjny - użycie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anonimowyanonim
    Świętoszek
    • Jan 2018
    • 1

    Pierścień erekcyjny - użycie

    Witam Was,
    jestem świeży na tym forum ale potrzebuje pomocy od kogoś doświadczonego w używaniu pierścienia erekcyjnego.
    Czytając różne teksty natrafiłem na różne rady jak to stosować ale nie bardzo cokolwiek się sprawdziło.
    Kupiłem okrągłe gumowe pierścienie w 3 różnych rozmiarach. Nie testowałem ich z partnerką lecz po prostu kiedy mi staną próbowałem nałożyć któryś z 3 pierścieni. Pierwszy był za mały a ostatni był za duży. Średni rozmiar wydawał się ok ale chcąc go nałożyć musiałem mocno go naciągnąć by nałożyć na penisa. Trochę szarpania i wszedł do połowy bo miałem już dość. Nakładając go tak naprawdę odechciało mi się czegokolwiek bo już się denerwowałem tym, że tak ciężko idzie. Nie sprawiło mi to przyjemności a pewnie gdyby to było w czasie gry wstępnej to w ogóle atmosfera by opadła.
    Inną techniką jaką czytałem to było nałożenie pierścienia przed erekcją. To też słabo zadziało bo mając coś na członku rozpraszałem się a gdy już pojawiła się erekcja to była daleka od tego standardu - była po prostu słaba.
    Zastanawiałem się na zakupem regulowanego pierścienia ale nie chcę wydać pieniędzy na coś co znów może nie zadziałać.

    Może robię coś źle. Napiszcie proszę jako bardziej doświadczeni jak to powinno się robić bo chciałbym zapewnić partnerce lepsze doznania.
  • joedoe
    Perwers
    • Aug 2014
    • 1272

    #2
    Mam propozycję.
    Zaloz sobie gume uciskajaca na szyje, zaciagnij mocno i poprobuj jak ci sie bedzie oddychac.
    Tak mniej wiecej czuje sie penis majac cos takiego na sobie.
    Zamiast tak sie katowac od razu wrzuc w sexshopie stowe do puszki dla biednych i powiedz ze dziekujesz za ten przyrzad.
    Albo lepiej - daj ją na WOŚP.
    Twoja kasa, tez swojej troche wrzucilem w bloto.

    Skomentuj

    Working...