Obrzezanie mężczyzn

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • edvin
    Świętoszek
    • Sep 2009
    • 6

    Ja się właśnie nad tym zastanawiam, już od dłuższego czasu walczę ze sobą, żeby wybrać się do lekarza i zrobić porządek ze swoim penisem. Wydawało mi się, że mam stulejkę, a przynajmniej częściową, ostatnio odkryłem jednak, że to prawdopodobnie za krótkie wędzidełko, ale mimo wszystko zastanawiam się nad obrzezaniem, bo boję się blizny na penisie, a napletek nie do końca wygląda prawidłowo i lekkie zwężenie jednak jest... Niby te blizny nie są tak bardzo widoczne, ale mimo wszystko po obrzezaniu wygląda to o wiele ładniej i estetycznej. Ktoś ma może podobne doświadczenia, jak ja? I waha się, albo już podjął decyzję?

    Skomentuj

    • totgeliebt
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2007
      • 263

      Napisał daj_mi
      Naprawdę podczas obrzezania usuwają wędzidełko? Ale czemu? Serio serio?
      To o co trzepać językiem podczas lodzika?

      Mój świat runął w gruzach.

      Nie, to jest nieprawda. Moj facet jest obrzezany i jego wedzidlo jest nietkniete.
      Radze pewnym osobom sie zastanowic zanim zaczna rozpowszechniac nieprawdziwe informacje, bo tylko pokazuja swoja ignorancje.
      Last edited by totgeliebt; 24-04-10, 20:38.

      Skomentuj

      • lukaszzek
        Ocieracz
        • Apr 2010
        • 129

        Jak dla mnie to niee.. nie jestem za obrzezaniem..
        Dokłądnie cytując forumowicza, wrażliwość na dotyk spadam, z co za tym mniej przyjemności. ;]
        Reklamy w podpisie zabronione!

        Skomentuj

        • kokain666
          Banned
          • Aug 2006
          • 179

          jestem przeciw. napletek ma bardzo dużo zakończeń nerwowych i usuwając go tracimy część swojej sfery erogennej. jeśli o higienę chodzi, to myślę, że codzienne, dokładne mycie wystarcza w 100%. nie rozumiem, jak dla kogoś może stanowić problem zsunięcie napletka i umycie się, no chyba, że ktoś ma stulejkę, ale z tym to do lekarza. zdrowemu facetowi napletek zsuwa się całkowicie bez żadnych problemów.

          Skomentuj

          • Wodnik1984
            Świntuszek
            • Feb 2010
            • 60

            Ja jestem przeciw. A jeszcze bardziej przeciw obrzezaniu kobiet. Jak można siebie okaleczać, albo małe dziecko :/
            Zawsze to troche więcej skórki do zabawy ;p
            Miłość, śmierć i sraczka przychodzą z nienacka ;p

            Skomentuj

            • diablo1990
              Ocieracz
              • Feb 2009
              • 88

              ja mam pytanie odnosnie tego ile kosztuje taki zabieg obrzezania i gdzie mozna sie udac aby go wykonac?

              Skomentuj

              • Enea
                Perwers
                • Dec 2005
                • 1010

                Mój ex był obrzezany, osobiście nie ma to dla mnie znaczenia. Oba typy wyglądają smakowicie. Jedno co zauważyłam to potrzebował o wiele więcej nawilzania w trakcie robótek ręcznych i główka nie była aż tak wrażliwa na pieszczoty językiem.

                Skomentuj

                • 495f50
                  Perwers
                  • May 2011
                  • 1117

                  Kwestia indywidualna według mnie. Ja miałem robiony zabieg na stulejkę, ale na szczęście dużo napletka nie ucięli Jak widać, sam raczej obrzezany bym zostać nie chciał mimo że jak wychodziłem po zabiegu ze szpitala to jeszcze lekarz mi powiedział, że jakby coś było nie tak, to że jest taka opcja.

                  W każdym razie, póki co (odpukać) wszystko OK. Inna sprawa, że jestem prawiczkiem i nie wiem jak to będzie z dziewczyną, ale liczę że też nie będę mieć żadnych problemów na tym podłożu - zanim by się żołądź po obrzezaniu przyzwyczaiła do "nadmiaru" bodźców to bym zwariował chyba o_O

                  Ogółem, wg mnie każdy powinien taką decyzję podjąć we własnym zakresie, chyba że faktycznie jest jakieś niebezpieczeństwo dla zdrowia, jak już było w temacie wspominane.

                  Skomentuj

                  • Jack Daniel's
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • May 2013
                    • 244

                    Odkopuję i podnoszę.
                    Jakieś pomysły, aby w miarę szybko pozbyć się oponki po zabiegu obrzezania? Zabieg odbył się 24.06, 4.07 miałem zdjęcie szwów.
                    Ręką pobawić się mogę, oponka utrudnia wejście do pochwy. A za 11 dni jadę na kawalerski :/

                    Skomentuj

                    • fitschyk
                      Ocieracz
                      • Jan 2017
                      • 139

                      Ja jestem obrzezany. Zapewne za młodu z powodu stulejki albo coś w ten deseń, nie wiem. Różnica jest, główka penisa nie jest tak gładka i czuła na pieszczoty ze względu na jej permanentne odsłonięcie, a co za tym idzie ocieranie o bieliznę. Łatwiej o higienę, to oczywiste. Kiedyś czytałem, że faceci obrzezani nie znają pełni przyjemności właśnie ze względu na mniejszą czułość główki i fakt, że na napletku znajduje się wiele zakończeń nerwowych. Szkoda, że nie miałem na to wpływu.

                      Skomentuj

                      • sagittarius
                        Świętoszek
                        • Feb 2009
                        • 4

                        Kobieto troszcz się o niego, prawdziwy skarb posiadasz, ja po trzech sekundach dochodzę.

                        Skomentuj

                        • michal554
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 5

                          Jestem obrzezany. Lepsze doznania, lepszy seks , mocny wytrysk

                          Skomentuj

                          Working...