W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Po jakim czasie do łóżka?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Desdemona
    Ocieracz
    • Mar 2007
    • 190

    #46
    Napisał Łobuz
    A ja mam ranking...
    Sam robiłem....
    Jeżeli dała w pierwszy miesiącu związku olewka...było ich aż 2..na 21
    Potem były takie co dawały zaraz po słowie Kocham Cię.... 7 nawet jeżeli było to w pierwszym miesiącu...- olewka
    Hm dalej to były tylko takie podobna szanujące się.... dawały tylko tym co znały.... olewka 1
    Kilka same łapy pchały w spodnie i wciskały nr telefonów- zero szacunku do siebie najwyraźniej-10
    I jest taka jedna co dopiero po roku....
    Ale warto było czekać!
    Dziewczyna jest boska i trzymamy się do dziś....
    Łobuz, a ty się "szanujesz"? Sądząc po ilości partnerek chyba nie bardzo.
    Wracając do tematu: Z moim pierwszym po trzech miesiącach, z dugim po trzech tygodniach związku (znajomość trwała dłużej), trzeci i piąty na pierwszej randce, czwarty po paru miesiącach znajomości, i od tego zaczął się nasz związek, z szóstym (obecnym) na piątym spotkaniu, nie jesteśmy razem i tak jest dobrze.
    Nie uważam się za łatwą. Jestem duża dziewczynka, mam swoje potrzeby, mam ochotę, więc czemu nie?
    ---Und was ich sah war Menschlichkeit---

    Skomentuj

    • kotka85
      Świntuszek
      • Apr 2007
      • 58

      #47
      My po 5 miesiącach znajomości, wcześniej oczywiście były inne pieszczoty i zabawy On dla mnie był tym pierwszym, ja dla niego trzecią I jesteśmy razem już prawie 4 lata.

      Skomentuj

      • Szlajfka
        Perwers
        • Oct 2005
        • 1057

        #48
        I jest taka jedna co dopiero po roku....
        Ale warto było czekać!
        Dziewczyna jest boska i trzymamy się do dziś....
        Ciekawe jak bardzo byś ją "kochał" gdyby Ci dała dopiero po 20 latach A tak w ogóle to współczuję pannie, ze ma faceta, który miłość uzależnia od ilości dni dzielących poznanie od stosunku. Czyli według Ciebie facet ma prawo ruchać i mieć zabawę zawsze, a panna nie ma prawa do seksu i przyjemności jeśli nie odczeka swoich kilku lat?
        Ja ze swoim poszłam do łóżka na pierwszym spotkaniu i jestem z facetem ponad 2 lata, on mnie szanuję ja go też i jestem mu pzrez cały ten czas wierna.
        Nadzieja umiera ostatnia....

        Skomentuj

        Working...