W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Największe zaskoczenie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2704

    #46
    Nawet sobie nie wyobrażasz ilu facetów tak właśnie myśli, ale to dobrze

    kończę ot, sorry
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • mientus
      Erotoman
      • Feb 2019
      • 616

      #47
      Nie obchodza mnie inni faceci i inne kobiety.

      Skomentuj

      • Lex31
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2009
        • 395

        #48
        Napisał Kalilah
        O zapomniałam na śmierć! Mnie samą niesamowicie zaskoczył mój wytrysk, nie wiedziałam, że to umiem, a na dodatek, że partnerowi się to może podobać.
        Kobiecy wytrysk, to chyba dla każdego faceta, taka specjalna nagroda - coś ekstra. Zabawne było, kiedy pewnego razu, zaskoczona tym wytryskiem partnerka zaczęła mnie przepraszać!

        A w temacie - zabawy z moim tyłkiem. Broniłem się przed tym długo - jak się okazało - zupełnie niepotrzebnie.
        friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

        Skomentuj

        • mientus
          Erotoman
          • Feb 2019
          • 616

          #49
          Napisał Lex31
          A w temacie - zabawy z moim tyłkiem. Broniłem się przed tym długo - jak się okazało - zupełnie niepotrzebnie.
          Rimm czy strapon?

          Skomentuj

          • Azul
            Perwers
            • Jan 2022
            • 850

            #50
            Chyba podbiję temat. Może znajdzie się coś nowego co Was zaskoczyło?
            Mnie kilka rzeczy, w takiej kolejności:
            - kiedy mimo pierwszych, nie fajnych doświadczeń z seksem zostałam któregoś dnia umiejętnie i umiarkowanie zdominowana. Jak mnie to nakręciło!
            - kiedy samej mi się zdarzył wytrysk i ten odjazd wraz z nim. Nieziemski...
            - kiedy trafiłam na mężczyznę, który potrafił tak przeplatać bycie czułym i dominującym, że mnie to absolutnie rozłożyło na łopatki. Nie znam drugiego takiego... po prostu mnie omotał tym. Nie sądziłam, że tak się da. Do tej pory na samą myśl wszystko we mnie odżywa.
            Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

            Skomentuj

            • cmanson
              Ocieracz
              • Jul 2011
              • 185

              #51
              Napisał mientus
              Z tego typu laskami tez zdarzalo mi sie rozmawiac. I o ile przedzial wygladowy był od A do Z (wliczajac w to takze ich rzekome fantazje i upodobania w lozku) to juz trudniej bylo to przekuc na realne spotkanie. Te starsze kobiety sa chyba w wiekszosci pod tym wzgledem latwiejsze w obsludze.
              Odwaga przychodzi często dopiero z wiekiem.Czas ucieka i wiele ludzi decyduje się w końcu na coś, na co dotychczas jej brakowało.
              Nie jest miarą zdrowia, być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.

              Skomentuj

              • analityk
                Ocieracz
                • Jul 2011
                • 188

                #52
                Duże zaskoczenie to, że mam wrażliwe sutki i ich stymulacja daje dużo przyjemności, a największe do tej pory, że w połączeniu z masażem jajek potrafię dojść i trysnąć bez poruszania penisem.

                Skomentuj

                • luki100011
                  Świntuszek
                  • Aug 2006
                  • 63

                  #53
                  wszystko jest w głowie, jeżeli nie masz obaw eksperymentować, i nie zrażasz się tym że cos nie jest przyjemne za pierwszym razem to odkryjesz wiele "ciekawych" miejsc i przyjemności
                  Dobry sex to taki po,którym nawet sąsiedzi wychodzą na papierosa :-)

                  Skomentuj

                  Working...