Old 10-12-06, 21:06   #1
bibi_bibi
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: gdańsk
Postów: 9

Płeć: Kobieta
Zobaczyła go w barze...
Spośród tłumu które tego dnia dowiedziały "Karmazyn" on nie był najprzystojniejszy. Był zwykłym, wtapiającym sie w owy tłum młodym mężczyzną. Jednak obserwowała go od samego początku, od chwili kiedy zauważyła go przy barze kiedy leniwie sączył piwo patrząc na tyłek jakiej blondynki o rubensowskich kształtach. Poprawiła bluzeczke, które podkreślala jej obfity biust. Usta pociągnęła krwistoczerwona szminka, poprawiła mini i lekko stąpając na szpilkach podeszła do niego. przez chwile stali patrząc na siebie w milczeniu, az on spuscil wzrok i przejechał nim po jej drugich zgrabnych nogach.
-Masz niezle nogi-powiedzila nachylajac sie ku niej bezczelnie zagladajac jje w dekold
- Mi tez sie podobaja-odparla potykajac jezykiem jego ucha.
Zdziwila sie co wywolal u niej taka odwage, czyzby zbyt wielka ilosc wypitego alkoholu, czy moze to on tak na nia działał? Poszli na parkiet, obcierali sie o swoje ciala, on muskal jje piersi, bawil sie miekko opadajcymi na ramiona lokami, gladzil po pupie. Nie protestowala, wrecz przeciwnie sprawialo jje to przyjemnosc. Poczula nagle ze jej majtki robia sie mokre, choc to byl dopiero poczatek. Pod pretekstem wyjsci do taoalety opuscila go na chiwlke.
W toalecie oporawila makijaz i oparla sie o zimna sciane z kafelek. W glowie jej szumialo. Nie pamietala kiedy ostatani raz mezczyzna dziala na nia w taki spspsob. Podniecalo ja to iz jest nowa, ze ona jest calkiem jej odbcy, ze nie znaja nawet swoich imion. Nagle poczula dotyk ciaplej dloni na swoim barku.
-Jesli masz ochote mozemy pojsc do mnie?-zapytal biorac ja za reke
Nie musial odpowiadac doskonale czul to, ze ta noc bedzie udana. Bez zadnego oporu wtulila sie w jego ramiona i z zamknietymi oczetami wyszla z "Karmazyny" i szla tak za do jego mieszkania.
Mieszkanie bylo bardzo male, ale nie to bylo wazne tylko lozko czekajce na nich.
-Czy moge skoczyc do lazienki?-zapytal troche przerazona
-Przeciez przed chwila bylas-odpowiedzil usmiechajc sie figlarnie.
Po czym podszedl do niej, i delikatnie zaczol calowac po szyji. Ni opierala sie jego pieszczotom, jego dlonie bl;adzila po jej ciele coraz odwazniej. W kocu zdja jej bluzeczke, nie mial pod spodem stanika iwec zaczol piescic jej piersi, sciskal je, obejmowal, ciagal za sutki. Wszystko to wyzwalalo w nije ogromna fale pzyejmnosci. Polozyl ja na lzoku i odrazu rozpial spodnie aby jego penie mogl wyjsc na wieszch. Kiedy wstal bo zdjac koszulke popatrzyla na jego panisa. Przerazila ja, nie byl dlugi, wrecz przeciwnie okolo 16 cm, tylko ta grubosc. Zauazyl jej lek. Podszedl do niej kiedy, rozhcylil jej nozki i zdjao juz mokre stisni. Polozyl glowe miedzy jje gorace uda i zaczol calowac jaj myszke, Delikatnie przejerzdzal po niej jezczkiem, chcio westchnela. Zlapal ja stanowczo za posladki i podniosl do gory, by mogl lizac ja od pupy po lechtaczke. Sprawaialo jej to ogrom przyejmnisco, krzycala coraz glosniej. Jego paluszki znalazly sie w jej tyleczku, jeczala glosnio trzymajc ja a glowe i przyciskajac do swego lona.
Na gla przetal, opral sie na lokciach i popatrzl na paseczek wloskow na jej cipce:
-Lubie takie-szepnol i przekrecil ja na brzuch.
Rozchylil jej posladki i zaczil lizac jej sloneczko, dlugo i namietnie, a ona krzyczala w poduszke. Byl caly spocony, pragnol juz znalesc sie w nije. Mysl o czekajacej go oralnej przyjemnosci jeszcze bardzije wzbudzial w nije porzadnie. Pewnym ruchem zsuna ja na brzeg lozka i wlozyl go w jje usta, zadlawila sie niem a on wpychal go jej na cham, widzila ze nie moze zlapac powietrz podniacalo go to eszcze bardzoej. Brutalnie wyja go z jej usta i zaczol dotykac jaj tawrzy podczas gdy jego jadar znalazy sie w jej ustach. Czula ze nie da rady, ze jesta za gruby, jednak pohwili zaczol wpychac go jej z powotem. Czula jego specyficzne smak, delektowala sie nim, ssala z coraz wieksza przyjemnością.
-wejdz we mnie-krzykanla
Tylko na to czekal, rozchylil jej uda i wszedl brutalnie, wypelnia ja cala, az krzyknal z bolu. Ktory po chwili przerodzil sie w rozkosz. Zaczol wykonywac mocna ruchy w nia, czula jego oddech za swojje szyji. Nie psrwaial jej to juz przyemnosci, chcial by sie to skonczylo. Wtedy kazal sie jej wypiac, wjachal w jej pupe mocna, brutalnie ciagnac ja z wlosy i co chwila dajac klapsa w pupe. Zmianial pozycja co chile, az w kocu grymas wykrzywil jego twarz..wyszedl z niej i dokonczyl na jej twarzy. Sprema sciakla z jej wlosow, maial ja ustach i na calej twarzy.Zalala sie lzami i pobiegla do lazienki...
__________________
świat upadłego anioła-moje życie
bibi_bibi jest offline  
Old 11-12-06, 09:23   #2
Raine
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: Wielkopolska
Postów: 5 246

Płeć: Mezczyzna
Troszkę szwankuje estetyka, ale prawdę mówiąc - biorąc pod uwagę tematykę i ... ekspresyjność akcji -- tutaj nie tyle mi jest solą w oku, co - dodaje całej sprawie pieprzu...

Jedna rzecz - kosmetyczna, acz ważna. Jeśli używasz "około", proponuję trzymać się pełnych liczb (np. 5/10/15/20 etc. - wyrażenie "około 16 cm" brzmi troszkę zabawnie - jakby go linijką otaksowała )

Ogólnie na 6 możliwych masz u mnie 4 z małym minusem. Fajny pomysł. Stanowczo powinnaś pisać dalej, wprawa przyjdzie z czasem
__________________

To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




Regulamin Forum.
Raine jest offline  
 
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Opowiadania erotyczne > Opowiadania archiwalne

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:42.
   Archiwum