To było boskie!!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cipcioszek09
    Świętoszek
    • Apr 2007
    • 21

    To było boskie!!

    To było naprawdę boskie!!

    Byliśmy sami, tylko ja i on. Siedzieliśmy na fotalech a on mnie przytulił. Spytał się czy może i zaczął mnie powoli , delikatnie rozbierać. Przy tym całował mnie i pieścił moje ciało. Całując sie przenieśliśmy cię na łózko i zaczeła sie gra wstępna.
    Najpierw zaczęło się od głębokich pocałunków, po czym przeniosłam sie na szyję; całowałam, lizałam, delikatnie podgryzałam i widziałam, że podobało mu się. Po chwili pieszczot dodatkowo włączyłam w to wszystko jego uszko. Trwało to chwilę. Przeniosłam się niżej! Całowałam jego sutki, od czasu do czasu lekko przygryzając zsuwałam się coraz niżej i niżej zatrzymując sie na pępku i jego okolicach. Następnie niewinnie zsunęłam się językiem niże aż do penisa. Masowałam te części ciała. A masaż penisa, w górę i w dół to najpewniejszy sposób na doprowadzał faceta do nieziemskiego zadowolenia. Chwyciłam go w dłoń, objęłam go palcami tworząc z nich obręcz i raz delikatne głaskałam, a raz "pokazywałam pazurki". Natępnie przeszłam do masażu jezykiem. Delikatnie zasysałam jego penisa oraz jądra. W pewnym momencie powiedział, że zmiana roli. Kazał położyć mi się na plecy. Posłuchałam i grzecznie się położyłam. Zaczął podobnie jak ja: od szyi, poprzez uszy, pępek ąż do... mojej pochwy. Pieścił moją łechtaczkę. Delikatnie muskał wargami, całował, zlizywanie miodu wypływającego z pochwy. Następnie jego pieszczoty nabrały większego obrotu: wkładanie palców do pochwy(odbytu również), pocieranie łechtaczki, wwiercanie się językiem do pochwy. Było mi aż tak tobrze, że nie potrafiłam się opanowac. Zaczęłam stękac, wzdychc... Nagle przerwał te pieszczoty i wsunął sie delikatnie do środka. Było tak spkojnie namiętnie, głaskał mnie po pupci. Później się zabawa rozkręciła! Usiadłam na niego, a on powiedział "słońce pokaż pazurki". To był sygnał, że chce coś konkretnego. Zaczęłam dominować!! Kręciłam sie, pocierałam, skakałam... i było widać, że naprawdę mu się to podoba Po chwili zmieniliśmy pozycję: leżałam na plecach, a mocno rozwiedzione nogi miałam ugięte w kolanach i podciągnięte do góry, a on znajdował się między nimi. I w tym momencie pozakał swoją dominację. Poruszał sie raz w góre, raz w dół, raz na boki, wchodził i wychodził. Tempo było zmienne; szybko i wolno. Nie było to monotonne, a wręcz przeciwnie, bardzo urozmaicone. Poczym wyciągnął i doszedł na moim brzuchu. Ja zaczęłam maczać w tym palce i jeździć po całej powierzchnie brzucha, poczym wylizałam paluszki dając mu buziaka.


    Aż się nie umiem doczekać kiedy powtórka będzie
    Last edited by cipcioszek09; 05-04-07, 23:47.
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3899

    #2
    Napisał cipcioszek09
    zlizywanie płyn wypływającego z pochwy
    jakoś jak dla mnie mało romantycznie to określiłaś

    Napisał cipcioszek09
    "słońce pokasz pazurki".
    popraw!
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • Abegan
      Erotoman
      • Sep 2006
      • 591

      #3
      To dbaj i nie denerwuj się. Po co te nerwy?

      Swoje powody do podejrzeń wyjaśniłem wyżej. Jeśli się naprawdę mylę to przepraszam. Pozostanę jednak przy swoim zdaniu.

      Pozdrawiam ciepło i życzę dobrej nocy.

      PS. Bycie kobietą/dziwczyną (jeśli to fakt w Twoim przypadku!) to raczej powód do dumy niż wstydu...
      Abegan

      Skomentuj

      • cipcioszek09
        Świętoszek
        • Apr 2007
        • 21

        #4
        Napisał Abegan
        Swoje powody do podejrzeń wyjaśniłem wyżej. Jeśli się naprawdę mylę to przepraszam.
        Mylisz się, ale dziekuje za przeprosiny. Ja w sumie też nie powinnam tak odrazu naskakiwać Więc sorki

        Dobranoc

        Skomentuj

        • Abegan
          Erotoman
          • Sep 2006
          • 591

          #5
          No problem. Dobrej nocki.
          Abegan

          Skomentuj

          • Xena
            Seksualnie Niewyżyty
            • Apr 2005
            • 338

            #6
            A jaki z tego moral?
            "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

            Skomentuj

            • cipcioszek09
              Świętoszek
              • Apr 2007
              • 21

              #7
              Napisał Xena
              A jaki z tego moral?
              hmm...

              Nie warto oceniać ludzi po wyglądzie, a co dopiero po pseudo na forum

              Skomentuj

              • Abegan
                Erotoman
                • Sep 2006
                • 591

                #8
                Oj Asiulek - no jak Cie darzę sympatią to dziś mnie zaskakujesz ;P Fakt, że ciutke temat zaśmiecony (niejako powstał w wątku subwątek), ale żeby aż tu pokrzykiwać?

                Od rozmówek wole różnej maści programy typu IM
                Abegan

                Skomentuj

                • Kamilz
                  Świętoszek
                  • Apr 2007
                  • 16

                  #9
                  No niewiem czy to było aż takie satysfakcjujące mam 2 posty to może się nieznam no ale wiecie...
                  Słabo ... w skali do 10 daje 0
                  Sorka.
                  Następnym razem napisz cos dluższego i ciekawszego...

                  Skomentuj

                  • moody
                    Świętoszek
                    • Jul 2006
                    • 10

                    #10
                    nie moi drodzy , to skumbrie z tomatem tuwima

                    Skomentuj

                    Working...