W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co z tą Polską?? (wiadomości, poglądy, komentarze polityczne)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3901

    #76
    Co ciekawe cała afera wyszła na jaw w 2004 roku po artykule we wrocławskiej Gazecie Wyborczej. Kilka dni później Wydział VI ds. przestępczości zorganizowanej Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu rozpoczął śledzctwo...

    więc to żaden sukces PiS'u, raczej dziennikarzy z obrzydliwej gazety Wyborczej i SLD'owskiej prokuratury.
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • przemo90
      Seksualnie Niewyżyty
      • Apr 2006
      • 223

      #77
      platforma jej dziwnie broniła czyż nie miała w ty jakiegoś interesu??

      Skomentuj

      • anduk
        Koci administrator
        • Jan 2007
        • 3901

        #78
        Dlaczego uważasz, że mówienie dobrze o zmarłych to jest dziwna postawa?

        Nie wiem czy Bilda miała coś na sumieniu czy nie ale pewnie nie była na tyle silna psychicznie żeby przetrwać całą szopkę jaką zrobił PiS i minister niszczarka po zatrzymaniu kardiochirurga z Warszawy.
        Że nie istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności i prawo do obrony.

        Bo w Polsce pod rządami PiSu wszystko musi być największe.
        Największe afery, największy układ, największe sukcesy... tylko styl rządzenia jakiś taki maluczki...
        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

        Skomentuj

        • Missionaire
          Ocieracz
          • Apr 2006
          • 118

          #79
          Napisał przemo90
          PiS czyli Prawo i Sprawiedliwość, pewnie wiekszość z was tego nie wiedziała, dąży do oczyszczenie z kręgu władz wszystkich brudów, a co za tym idzie deuzbekizacja, jak i łapanie na gorącym uczynku ludzi o tak zwanych lepkich rączkach. Polska piłka w końcu wychodzi z ostrego zakrętu korupcj na prostą droge sprawiedliwości i uczciwości.
          Założenie jest takie: zero przestępstwa i dobra własnego, pracowanie dla ogółu, czzyli dla nas . Jesteśmy na dobrej drodze, ale wszystko zależy od opozycji która najwidoczniej ma tych brudów za dużo żeby się ich pozbyć . Przykładem jest Śp. Barbara Blida która miała na sumieniu grzechy szkodzące narodowi Polskiemu.
          Lech czy Jarek?Jakie jest twoje imie?
          Tak PiS(s)owi zawdzieczmy wszytko-od zwyciestw Malysza,siatkarzy,pilkarzy recznych po EURO 2012...najlepszym dowodem na tepienie korupcji bylo kupowanie poslow przez PiS(s).Co najlepsze PiS(s)owcy odwrocili "kota ogonem" i zrobili z dziennikarzy kozlow ofiarnych bo "jak tak mozna?!".Wydymala ich Renatka- ich "sojusznik" - PiS(s) jest czyste jak lza,razem ze swoimi wilekimi koalicjantami - Lepperem i Giertychem...Gimme a break...
          Ludzie spieprzaja za granice,tylko dlatego ze tu w 3 miesiace lekarz nie zarobi tyle ile tam(np. w Anglii) w miesiac zwykly robol - z tego jestes dumny?
          "Żółw porusza się z taką prędkością, jaka wystarcza do polowania na sałatę."
          Terry Pratchett

          Skomentuj

          • anduk
            Koci administrator
            • Jan 2007
            • 3901

            #80
            Missionaire nie przesadzaj w drugą strone. To nie wina PiSu, że jeszcze nie mamy zarobków porównywalnych z UK... nie popadajmy w skrajności...
            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

            Skomentuj

            • Missionaire
              Ocieracz
              • Apr 2006
              • 118

              #81
              Nie chodzi mi o to..Wczesniej napisal ze dzieki PiSowi mamy prace za granica(akurat PiSowi nie na reke te wyjazdy zreszta bo wszyscy wyksztalceni wyjezdzaja,czego efekt widzimy w postaci Giertycha i Leppera w rzadzie..) i ze u nas tyle miejsc pracy.Ja napisalem tylko dlaczego tak sie dzieje,ze Polacy wola emigrowac.Ofert pracy w Polsce-fakt jest mnogo.Ale jak czlowiek po miesiacu tyrania dostaje 594 zl do reki(ja tyle dostalem..juz tam nie pracuje..). to pakuje manatki i wyjezdza.Nie chodzi o porownywalne zarobki a o zycie na poziomie.Za 600 nawet rachunkow nie da sie oplacic...daleko dmi do porownan z Anglia,uwierz mi
              "Żółw porusza się z taką prędkością, jaka wystarcza do polowania na sałatę."
              Terry Pratchett

              Skomentuj

              • anduk
                Koci administrator
                • Jan 2007
                • 3901

                #82
                Napisał Missionaire
                Nie chodzi mi o to..Wczesniej napisal ze dzieki PiSowi mamy prace za granica(akurat PiSowi nie na reke te wyjazdy zreszta bo wszyscy wyksztalceni wyjezdzaja,czego efekt widzimy w postaci Giertycha i Leppera w rzadzie..) i ze u nas tyle miejsc pracy.Ja napisalem tylko dlaczego tak sie dzieje,ze Polacy wola emigrowac.Ofert pracy w Polsce-fakt jest mnogo.Ale jak czlowiek po miesiacu tyrania dostaje 594 zl do reki(ja tyle dostalem..juz tam nie pracuje..). to pakuje manatki i wyjezdza.Nie chodzi o porownywalne zarobki a o zycie na poziomie.Za 600 nawet rachunkow nie da sie oplacic...daleko dmi do porownan z Anglia,uwierz mi
                Przepraszam Missionaire nie zrozumiałem Cie

                PiS jest przeciwko wyjazdom za granice. To przecież nasz Jarosław mądry mówił, ze za granice wyjeżdżają tylko nieudacznicy...

                Szacunek i pojednanie w narodzie sięgają zenitu.

                A pro pos kupowania (p)osłów daje link na rozluźnienie tematu:
                Link rozluzniajacy
                If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                Skomentuj

                • gucio5tys
                  Perwers
                  • Dec 2005
                  • 1075

                  #83
                  Napisał przemo90
                  PiS czyli Prawo i Sprawiedliwość, pewnie wiekszość z was tego nie wiedziała(..)
                  Założenie jest takie: zero (..) dobra własnego, pracowanie dla ogółu, czzyli dla nas
                  Teraz to wyłapałem, Lol.
                  Szkoda, ze założenie nie jest takie - "państwo powinno być bogate bogactwem swoich obywateli" -- UPR
                  Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                  "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                  Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                  Skomentuj

                  • przemo90
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Apr 2006
                    • 223

                    #84
                    Kurski: ważne, żeby wiosłować i płynąć do przodu.
                    Zadziwiająco dobrze - tak koalicję ocenia poseł PiS Jacek Kurski. Jak na te trudności polityczne i nieustający atak, jakiemu koalicja jest poddawana, odnosimy spore sukcesy. Mamy najwyższy wzrost gospodarczy w Europie, spadek bezrobocia - nie dlatego, że Polacy wyjechali, ale powstało 300 tys. nowych miejsc pracy - powiedział.

                    Gucio nadal niczego nie rozumiesz.

                    Skomentuj

                    • gucio5tys
                      Perwers
                      • Dec 2005
                      • 1075

                      #85
                      oczywiście, że nic nie rozumiem typowy tok myślenia PiSowca - zero-jedynkowy.

                      Co do ocen Kurskiego - to ten sam, który nazywał swoich wyborców ciemnym ludem, który wszystko kupi

                      I nie mów "mamy"? Po co ten zabieg manipulacji? Albo przynależysz do PiSu albo siejesz dla nich odpłatnie pape medialną.
                      Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                      "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                      Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                      Skomentuj

                      • przemo90
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Apr 2006
                        • 223

                        #86
                        o ten sam, który nazywał swoich wyborców ciemnym ludem, który wszystko kupi
                        to nie ten, on powiedział że dziadek tuska służył w WERMACHCIE

                        Skomentuj

                        • Yoshua
                          Perwers
                          • Mar 2007
                          • 1374

                          #87
                          to ten sam.
                          przynajmniej bys nie klamal.
                          chociaz propaganda pisu to tez klamstwa tyle, ze w innej formie.
                          " - Fajny masz korek od wanny.
                          - Taki tam...
                          - ...Ale gra empetrójki"

                          Skomentuj

                          • Missionaire
                            Ocieracz
                            • Apr 2006
                            • 118

                            #88
                            Ten temat to porazka..Fanatycy nigdy nie byli w kregu moich zainteresowan(hi przemo90) wiec ja rowniez prosze o zamkniecie tematu Bezsensowna dyskusja z kims,kto mimo tony argumentow zostaje przy swoim.
                            "Żółw porusza się z taką prędkością, jaka wystarcza do polowania na sałatę."
                            Terry Pratchett

                            Skomentuj

                            • gucio5tys
                              Perwers
                              • Dec 2005
                              • 1075

                              #89
                              To teraz coś dla rozluźnienia
                              Bliziemniaki
                              Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                              "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                              Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                              Skomentuj

                              • przemo90
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Apr 2006
                                • 223

                                #90
                                ładna historyjka, ale jestem pewien że jeśliby teraz odbyły się wybory pomiędzy takimi samymi partiami jak dwa lata temu , to PiS i tak by wygrał

                                Skomentuj

                                Working...