Nieudana podróż

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • stefczos
    Świętoszek
    • Jun 2016
    • 2

    Nieudana podróż

    Cześć
    Proszę o rady. 2 tygodnie temu wróciłam z chłopakiem z wakacji w Grecji all-inclusive. Jednak biuro podróży kompletnie nie zrealizowało obiecanych atrakcji, za które zapłaciliśmy. Co więcej, pobyt trwał 2 dni krócej. Czy mam ubiegać się o zwrot kosztów przy pomocy firmy odzyskujacej odszkodowania... ? Czy w ogóle jest jakaś szansa na odzyskanie pieniędzy? Pozdrawiam
    Last edited by iceberg; 30-06-16, 12:18. Powód: Rozumiem problem, nie rozumiem checi reklamy.
  • paul_78
    Erotoman
    • Jul 2007
    • 470

    #2
    Jest szansa tylko trzeba udowodnić, co obiecywali a czego nie było. Nawet są jakieś orzeczenia europejskie w takich sprawach, zadośćuczynienie za zepsuty urlop.
    Non serviam

    Skomentuj

    • Cicik
      Banned
      • Jun 2016
      • 1

      #3
      Jezu.. dobrze, że moje wakacje były świetnie zorganizowane. Chybabym się poryczała jakby coś takiego się stało...

      Skomentuj

      • bjslover
        Seksualnie Niewyżyty
        • Sep 2015
        • 202

        #4
        Napisał stefczos
        Cześć
        Proszę o rady. 2 tygodnie temu wróciłam z chłopakiem z wakacji w Grecji all-inclusive. Jednak biuro podróży kompletnie nie zrealizowało obiecanych atrakcji, za które zapłaciliśmy. Co więcej, pobyt trwał 2 dni krócej. Czy mam ubiegać się o zwrot kosztów przy pomocy pewnej firmy ? Czy w ogóle jest jakaś szansa na odzyskanie pieniędzy? Pozdrawiam
        A czy juz na miejscu reklamowalas z rezydentem ze cos jest nie tak?
        Last edited by iceberg; 30-06-16, 12:21.

        Skomentuj

        • Andrzej18
          Seksualnie Niewyżyty
          • Dec 2012
          • 291

          #5
          Ja miałem lot opóźniony o 21h, dostalismy po 1860 zł "odszkodowania".

          Skomentuj

          Working...