W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co myślicie o rimmingu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DajMiTęNoc
    Perwers
    • May 2005
    • 1153

    #16
    hmmm panienka wam lize odbyt a puxniej sie normal znia całujecie:>?? Nie wiem ja chyba bym tak nie mógł zreszta ta dziwnie musi wygladac kocham sie z dziewczyna a ona nagle mówi do mnie wylize ci odbyt hmmm chyb ajebnoł bym ze smiechu jak by tak do mnie powiedziała
    Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

    Skomentuj

    • e-rotmantic
      Perwers
      • Jun 2005
      • 1556

      #17
      Napisał DajMiTęNoc
      hmmm panienka wam lize odbyt a puxniej sie normal znia całujecie:>?? Nie wiem ja chyba bym tak nie mógł zreszta ta dziwnie musi wygladac kocham sie z dziewczyna a ona nagle mówi do mnie wylize ci odbyt hmmm chyb ajebnoł bym ze smiechu jak by tak do mnie powiedziała
      A jak powie Ci "mogę wziąć go do buzi?", to wszystko wtedy jest okej? A jak całujesz się z nią po seksie oralnym, to jest okej? Przy rimmingu, tak samo jak przy oralu, higiena to podstawa.
      0statnio edytowany przez sister_lu; 05-11-16, 13:43. Powód: formatowanie

      Skomentuj

      • DajMiTęNoc
        Perwers
        • May 2005
        • 1153

        #18
        nie wiem czemu ale dla mnie to smieszne by było pozyjemy zobaczymy narazie na taki pomysł nie wpadła wiec sie nie wypowiadam a ja jej tego nie zaproponuje zeby mi odbyt wylizała
        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

        Skomentuj

        • e-rotmantic
          Perwers
          • Jun 2005
          • 1556

          #19
          Napisał DajMiTęNoc
          nie wiem czemu ale dla mnie to smieszne by było pozyjemy zobaczymy narazie na taki pomysł nie wpadła wiec sie nie wypowiadam a ja jej tego nie zaproponuje zeby mi odbyt wylizała
          Ten rodzaj seksu to jest bardzo wysoki stopień bliskości intymnej i duchowej obojga partnerów. Tego się nie proponuje, to przychodzi samo podczas seksu oralnego na przykład, przy którym to spontanicznie, powoli przechodzi się niżej, aż do rimmingu. Polecam wypróbować coś takiego podczas wspólnego prysznicu, kiedy to nie ma żadnych obaw co do tego, czy partner jest do tego przygotowany higienicznie. Gdy zacznie się od wspólnego mycia również w tych miejscach, to potem taka ochota może przyjść sama.
          0statnio edytowany przez sister_lu; 05-11-16, 13:44. Powód: formatowanie

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #20
            po co mowic - lepiej dzialac
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #21
              A ja obstaję przy swoim, że lepiej porozmawiać wcześniej.
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • dragon
                Ocieracz
                • May 2005
                • 90

                #22
                Popieram rojze ja myśle że taka samowolka i zmusznie partneka/partneki to nie bardzo po takim czymś np. się całować no cóż nie każdy by chciał. Trzeba pogadać o tym wcześniej. Rozmowa w zwiąku to podstawa przynajmniej u mnie
                - Numer raz człowieku - Tak na serio tak nad wyraz .... -

                Skomentuj

                • DajMiTęNoc
                  Perwers
                  • May 2005
                  • 1153

                  #23
                  dragon zauwazyłem że wchodzisz wszedzie tam gdzie rojze i na kazdym temacie mówisz ze sie znia zgadzasz już sie tak jej nie podlizuj
                  Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                  Skomentuj

                  • dragon
                    Ocieracz
                    • May 2005
                    • 90

                    #24
                    Oj DajMiTęNoc nie przesadzaj wchodzę na aktualne tematy i często zgadzam sie z jej zdaniem. I jest z Krakowa... każdy to powie... Cracovia rządzi w Krakowie.
                    - Numer raz człowieku - Tak na serio tak nad wyraz .... -

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #25
                      DajMiTęNoc,
                      Dragon mi się bynajmniej nie podlizuje. On po prostu racjonalnie myśli. Na ogół ;-)
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • dragon
                        Ocieracz
                        • May 2005
                        • 90

                        #26
                        No własnie... na ogół bo nie zawszę się zgadzam z rojze. Mam swoje zdanie. I wcale się nie podlizuje
                        - Numer raz człowieku - Tak na serio tak nad wyraz .... -

                        Skomentuj

                        • DajMiTęNoc
                          Perwers
                          • May 2005
                          • 1153

                          #27
                          Hehehehe dobra dobra wszystko jasne j apamietam że sie wypowiadałas gdzieś że lubisz takich 17-20 lat dragon dobrze mysli ale lizusów nie lubia wszedzie nie tylko w szkołach bez obrazy oczywiscie
                          Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                          Skomentuj

                          • dragon
                            Ocieracz
                            • May 2005
                            • 90

                            #28
                            Ej nie no DajMiTęNoc masz coś ... ja tu widzę zazdrość z twojej strony !! No i co że Rojze lubi takich czy ty myślisz że się podlizuje bo licze na coś ze strony rojze ?? ja poprostu lubie to forum. A podlizywanie wygląda zupełnie inaczej. Chodziłeś kiedyś do szkoły ?? No chyba nie bardzo. Drago sie w****ił.
                            - Numer raz człowieku - Tak na serio tak nad wyraz .... -

                            Skomentuj

                            • Rojza Genendel

                              Pani od biologii
                              • May 2005
                              • 7704

                              #29
                              Dragon,
                              nie masz powodu. Ktoś tu jest zazdrosny... tylko o co/ o kogo?
                              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                              Skomentuj

                              • DajMiTęNoc
                                Perwers
                                • May 2005
                                • 1153

                                #30
                                hehe nie jestem o nikogo i o nic zazdrosny czepilem sie poprostu ciebie rojze w****iłas mnie czym na tym forum tylko winnym temacie tez sie mnie czepiłaś za głupstwo odgryzam sie
                                Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                                Skomentuj

                                Working...