W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pytanie o smak kobiecych soków.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • oczak
    Erotoman
    • May 2007
    • 377

    #16
    Wszystko to uwarunkowania ewolucyjne. Tak racjonalnie myśląc, soczki z cipki wcale nie są pyszne, ale pragniemy i uwielbiamy je, bo to przyciąga nas do kobiety i stwarza okazję do zapłodnienia. Te soczki smakują nam, bo to nas po prostu podnieca. Ale nie każda cipka smakuje facetowi. To także kwestia feromonów i innych czynników.

    A wiec człowiek nadal kieruje się pierwotnymi zwierzęcymi instynktami wywodzącymi się ze ssaków naczelnych, ale coraz częściej potrafi oszukać ewolucję i osiągnąć satysfakcję seksualną bez płodzenia potomstwa (bo dzisiejsze warunki społeczne nie pozwalają na posiadanie dużej liczby dzieci). Takie oszukiwanie ewolucji jest w rzeczywistości kolejnym jego krokiem.
    oczak :::: Pragnę życia seksualnego, którego zostałem pozbawiony.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    Erotoman aktywny na forum od połowy 2008 roku.

    Skomentuj

    • psipp

      #17
      racja, jedna panienka ma przyjemniejsze w lizaniu np a druga takie ze az cuchną ****a...
      0statnio edytowany przez Kata; 18-10-09, 13:28. Powód: Omijanie cenzury

      Skomentuj

      • Misiek_69
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 15

        #18
        Napisał karakami
        Czyli tylko jedna miała okazję często czuć Twój język na myszce? ;p
        yhym..

        Skomentuj

        • bUnToWnIk16
          Świntuszek
          • Feb 2009
          • 79

          #19
          Napisał Natasz
          soki mojego skarba sa czasem bardzo slodkie a czasem lekko slone

          fuuuj , ale mnie obrzydziłeś

          Skomentuj

          • onajakona
            Świętoszek
            • Oct 2009
            • 9

            #20
            ja myślę że te panienki których "soczki" cuchną to powinny się udać do ginekologa, bo może mają jakiś problem, albo po prostu mają kłopot z utrzymaniem higieny osobistej....

            Skomentuj

            • psipp

              #21
              o ile pamietam ta dziewczyna po wymyciu sie tez miala cos w tym stylu, w każdym badz razie bardzo niezmaczne, az odpychało
              co mialem jej powiedziec zeby szla do ginekologa bo smierdzi ?????

              Skomentuj

              • onajakona
                Świętoszek
                • Oct 2009
                • 9

                #22
                no nie wiem co się w takim momencie powinno powiedzieć , ale skoro aż tak cuchnęło, to ja osobiście zastanowiłabym się czy warto posuwać się dalej.... ryzyk fizyk

                Skomentuj

                • psipp

                  #23
                  no wlasnie nei bardzo chcialem to robic, jak juz sie tam zblizylem to udawałem ze cos działam, zeby sobie panienka nie myslala :O

                  Skomentuj

                  • onajakona
                    Świętoszek
                    • Oct 2009
                    • 9

                    #24
                    ciekawe jak można udawać że się coś działa, cała sytuacja zabawnie niezręczna, mężczyzna chyba zawsze może zrzucić winę na tzw niedyspozycje a nie pchać się w możliwe kłopoty. Zresztą kobieta również.

                    Skomentuj

                    • xpreznyx

                      #25
                      znasz powiedzenie dziewczyn, ktore na widok jakiego fajnego faceta mowia "mam juz kisiel w gaciach", prawda? beaz przypadku sie to nie wzielo. u niektorych wydzielina jest gesta a u drugich bardziej plynna

                      Skomentuj

                      • onajakona
                        Świętoszek
                        • Oct 2009
                        • 9

                        #26
                        nie mogę nic z doświadczenia przytoczyć, bo nie byłam w sytuacji takiej żeby mnie partner odrzucał, a raczej jego zapach, a mam słabość okrutną jeśli chodzi o zapachy... po prostu uwielbiam jak wszystkie kobiety ładnie pachnących facetów, i to nie tyle chodzi o perfumy, ale i o zapach np potu. Są osoby których pot jest nie do zaakceptowania, więc po co sie męczyć?

                        Skomentuj

                        • psipp

                          #27
                          ale wiem ze panienka nawet jesli wtedy tam była czysta, po wymyciu to ze srodka wydostawał sie ten płyn jakis taki.. kwasny czy cos takiego.

                          Skomentuj

                          • Misiek_69
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 15

                            #28
                            nie wszystkie muszą smakować. mi by np nie smakowało a następny by się zachwycał, różnie bywa..

                            Skomentuj

                            • esencja
                              Świętoszek
                              • Oct 2009
                              • 32

                              #29
                              Smak nie zależy od gęstości i ilości... Bez sensu jest takie gdybanie Natomiast u każdej kobiety jest inny, zależy od wielu czynników, nawet dieta na to może wpływać! A jeśli piszecie już o nieprzyjemnych smakach hm. Skoro to nie kwestia gustu to widać dziewczyna ma problem, z którym powinna pójść do ginekologa, może ma jakiś stan zapalny albo grzybicę...

                              Skomentuj

                              • Stela7
                                Tygryska
                                • Aug 2009
                                • 985

                                #30
                                Chciałabym żeby Mój mężczyzna się tu wypowiedział...ale myślę,że mu smakuje...
                                "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

                                Skomentuj

                                Working...