"Stary a jak małe dziecko"

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • manus dei
    Erotoman
    • Feb 2005
    • 420

    #16
    Rojze lego to mam jeszcze całe wiaderko, pobudujemy razem?

    dzieciństwa raczej nie wspominam, bo nie lubię zajmować sobie głowy czymś co nie było dla mnie łatwe, miłe i przyjemne. Co mi pozostało z tamtych czasów? głębokie uczucie do "Sąsiadów" i "Strusia Pędziwiatra"
    "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

    Skomentuj

    • Redchemist
      Erotoman
      • Jul 2005
      • 396

      #17
      Sam jestem fanem gier komputerowych. Zresztą moi znajomi także Kumpel często opowiada mi o swoich najnowszych dokonaniach w"World of Warcraft" Aktulanie przechodzę Nodami "C&C: Tiberian Sun" Kiedyś pamiętam sytuacje, gdy mieliśmy po 17 lat i połączyliśmy na kilka dni kompy u jednego z kumpli grając i siedząc w tym zaciemnionymi dusznym pokoju literalnie prawie 24 h: Do pokoju wchodzi matka kolegi przynosząc nam kanapki i mówi,abyśmy zakręcili się i jakieś dziewczyny poznali zamiast bezsensownie graćKumpel z zażenowaniem odparował :"mamo, ja tam wolę Dooma" zaliczając właśnie kolejnego fraga
      Varium et mutabile semper femina

      Skomentuj

      • Sama słodycZ
        Erotoman
        • Jun 2005
        • 482

        #18
        ehhe moje "dziecko" gra w grand turismo i tekena hehe stare gry ale nie znudza sie chyba nigdy tez je lubie aaa mial jeszcze taka o jezdzeniu na desce ale chyba mu sie znudzila bo juz dawno nie gral w nia
        Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
        Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

        Skomentuj

        • Redchemist
          Erotoman
          • Jul 2005
          • 396

          #19
          Uważasz,że są to stare gry? A mówią Ci coś tytułay jak Warcraft II(my favourite!!!) Lub Mortal Kombat I, Magic Carpet, Syndicate, Monkey Island???

          Uważasz,że są to stare gry? A mówią Ci coś tytuły jak Warcraft II(my favourite!!!) Lub Mortal Kombat I, Magic Carpet, Syndicate, Monkey Island???
          Last edited by sister_lu; 16-05-09, 17:08.
          Varium et mutabile semper femina

          Skomentuj

          • Sama słodycZ
            Erotoman
            • Jun 2005
            • 482

            #20
            Ja sie wogole nei znam na tym wiec mnie nie pytaj hehe myslalam ze skoro ma je juz kilka miesiecy to ze sa stare ale chyba popelnilam gafe
            Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
            Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

            Skomentuj

            • Redchemist
              Erotoman
              • Jul 2005
              • 396

              #21
              Po części przyznam Ci rację: są względnie stare, ale nie najstarsze bo te których przykład podałem wyszły w 1994 roku
              Varium et mutabile semper femina

              Skomentuj

              • Sama słodycZ
                Erotoman
                • Jun 2005
                • 482

                #22
                aa widzisz wiec wcale nie popelnilam az takeigo bledu uuuf
                Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #23
                  Napisał manus dei
                  Rojze lego to mam jeszcze całe wiaderko, pobudujemy razem?

                  dzieciństwa raczej nie wspominam, bo nie lubię zajmować sobie głowy czymś co nie było dla mnie łatwe, miłe i przyjemne. Co mi pozostało z tamtych czasów? głębokie uczucie do "Sąsiadów" i "Strusia Pędziwiatra"
                  Ja zawsze marzyłam Lego, a dostawałam jakieś podróby!!! Propozycję przyjmuję.
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • Falcon
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Mar 2005
                    • 369

                    #24
                    Sama słodycZ ja katuje tekken od 8 lat oczywiscie nie jednego ale kolejne czesci kocham te gre, a wyscigi mnie nie kreca ale GT calkiem calkiem, Redchemist co ty tu za antyki z mojego dziecinstwa wyciagasz he?? Mk na automatach oj to byla jazda albo stret fighter ehhh stare dobre dzieje jak czlowiek nie mial zmartwien, chociarz do dzisiaj zdarza mi sie do nich wracac oj rozmazylem sie
                    Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                    Skomentuj

                    • Sama słodycZ
                      Erotoman
                      • Jun 2005
                      • 482

                      #25
                      eheh nie ogolnie tez mnie wciagnely te gry mozna sie przy nich odstresowac i wyluzowac zapomniec o klopotach ... teken jest dla meni za trudny zawsze przegrywam ehhe turnieje w GT idzie mi lepiej
                      Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                      Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                      Skomentuj

                      • Falcon
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Mar 2005
                        • 369

                        #26
                        szczesciarz z tego twojego chlopaka taka dziewczyna mu sie trafila hehe
                        Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                        Skomentuj

                        • Sama słodycZ
                          Erotoman
                          • Jun 2005
                          • 482

                          #27
                          eheh wiesz... ja mam charakter faceta dlatego moi znajomi sa w wieksosci plci przeciwnej kolezanek mam ... ee moze ze 3 w porywach do 5
                          Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                          Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                          Skomentuj

                          Working...