Ile kosztuje mieszkanie samemu?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • barmetr
    Perwers
    • Feb 2009
    • 1399

    #46
    Napisał paraSzczecin
    Piszesz jakbyś nie znał nikogo kto zarabia 2000 tys , czy nawet po prostu najniższą krajową 1460zł na rękę ...
    Znam, ale kogoś takiego nie stać na wynajęcie nawet pokoju. Mieszkania niektorzy dostają po babci, opłaty dla spółdzielni są niskie, papierosy można skręcać albo palić ruskie, kupować jedzenie w dyskoncie i jakoś żyć za 1.500-2.000 zł.
    Ja mieszkania kupowałem za zarobione przez siebie pieniądze. Chcę i prowadzę życie na wyższym poziomie niż powyższy. W dyskontach też bywam, choć całego potrzebnego mi jedzonka tam nie kupię.

    Napisał paraSzczecin
    Obracasz sie wyłącznie wśród Warszawiaków oraz kadry zarządzającej, i ludzi z biznesem wieloosobowym ?
    Nie, chociaż ja nawet śpię z managerką.
    Tam, gdzie mieszkam, to dobrze zarabiają przede wszystkim przyjezdni (cudzoziemcy, "warszawianie"). Warszawiaków zbyt wielu nie znam...

    Skomentuj

    • naukowiec
      Odszedł
      • Nov 2014
      • 207

      #47
      Napisał paraSzczecin
      Piszesz jakbyś nie znał nikogo kto zarabia 2000 tys , czy nawet po prostu najniższą krajową 1460zł na rękę ... Obracasz sie wyłącznie wśród Warszawiaków oraz kadry zarządzającej, i ludzi z biznesem wieloosobowym ?
      Na tym forum większość mężczyzn zarabia powyżej średniej krajowej a wielu można nazwać zamożnymi.Potwierdza się moja teoria że dobrze zarabiający faceci mają większe powodzenie u kobiet.

      Wszyscy znajomi ze szkoły o których coś tam słyszałem nie schodzą poniżej 3 tys. miesięcznie.W mojej firmie to nawet sprzątaczka ma 2 tys.

      Skomentuj

      • malinowelove
        Ocieracz
        • Dec 2016
        • 164

        #48
        Napisał naukowiec
        Na tym forum większość mężczyzn zarabia powyżej średniej krajowej a wielu można nazwać zamożnymi.Potwierdza się moja teoria że dobrze zarabiający faceci mają większe powodzenie u kobiet.
        A ja mam taką teorię, że panowie chwalący się swoimi zarobkami na forum erotycznym próbują sobie w ten sposób coś zrekompensować. Dziwi mnie ten majątkowy ekshibicjonizm, a momentami nawet bawi Byłabym szczerze uradowana, gdyby faceci obnażali się na forum w inny sposób, na przykład pisząc coś ciekawego na temat dokonań na polu erotycznym.

        Skomentuj

        • fitschyk
          Ocieracz
          • Jan 2017
          • 139

          #49
          Napisał malinowelove
          Byłabym szczerze uradowana, gdyby faceci obnażali się na forum w inny sposób, na przykład pisząc coś ciekawego na temat dokonań na polu erotycznym.
          Obawiam się, że nie mieliby o czym pisać albo przeciwnie, bajkopisarstwo weszłoby na wyższy level

          Skomentuj

          • znowuzapilem
            SeksMistrz
            • Nov 2010
            • 3555

            #50
            [quote=naukowiec;1216758]Na tym forum większość mężczyzn zarabia powyżej średniej krajowej a wielu można nazwać zamożnymi.Potwierdza się moja teoria że dobrze zarabiający faceci mają większe powodzenie u kobiet.

            Napisał naukowiec
            Wszyscy znajomi ze szkoły o których coś tam słyszałem nie schodzą poniżej 3 tys. miesięcznie.W mojej firmie to nawet sprzątaczka ma 2 tys.
            Napisała osoba która mieszka z rodzicami i jeździ punto z salonu.
            Słoma w butach. Serio.

            Napisał Piccollo
            Skąd wziąłeś te dane?
            Bo tu jest BT. Tu każdy "facet" to samiec alfa z zarobkami 5 tyś i z fiutem 21cm, ogier w łóżku i minimum 200koni w garażu. Krata na brzuchu, wyższe wykształcenie i 45 w bicku
            Tu jest BT, tu nie ma mięczaków

            Napisał malinowelove
            A ja mam taką teorię, że panowie chwalący się swoimi zarobkami na forum erotycznym próbują sobie w ten sposób coś zrekompensować. Dziwi mnie ten majątkowy ekshibicjonizm, a momentami nawet bawi Byłabym szczerze uradowana, gdyby faceci obnażali się na forum w inny sposób, na przykład pisząc coś ciekawego na temat dokonań na polu erotycznym.
            Dobrze napisane.
            Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

            Skomentuj

            • wiktor002
              Banned
              • Jul 2017
              • 1

              #51
              mam 37 metrowe mieszkanie socjalne place 100 zl czynszu .gaz i prad to okolo 80 zl - mam prosta prace na jedzenie mi zostaje 1200 zl - wiec zyje spokojnie i bez zmatwien

              Skomentuj

              • adammaj
                Świętoszek
                • Aug 2017
                • 1

                #52
                Mieszkałem w Wawie w wynajmowanym mieszkaniu to szło tak ok 3k niestety. Niedawno jechałem busem do Niemiec później do Holandii to w Niemczech bez porównania jets tańsze życie, może warto za granicą poszukac szczęścia
                Będę przestrzegać Regulamin...

                Skomentuj

                • halmaN
                  Banned
                  • Aug 2017
                  • 3

                  #53
                  okolo tysiaca zlotych z jedzeniem i czynszem oraz oplatami-jezeli ma sie swoje mieszkanie i zyje oszczednie

                  Skomentuj

                  • Daglas1
                    Banned
                    • Oct 2014
                    • 12

                    #54
                    Nie wiem czy jest jakiś sens wynajmować mieszkanie jeśli już jest się zdecydowanym gdzie będzie się mieszkało i co będzie się w życiu robiło. Człowiek jednak dąży do jakiejś stabilizacji oraz chce mieć cos na własność. Poza tym wynajmowanie mieszkania jest zwyczajnie w świecie drogie. Często rata kredytu za mieszkanie jest o wiele niższa niż miesięczna rata za wynajem.

                    Skomentuj

                    • fit_Damian
                      Świętoszek
                      • Dec 2016
                      • 19

                      #55
                      Wszystko zależy od miasta, lokalizacji, wielkości i standardu mieszkania. Niektórzy wynajmują miejsce w pokoju za 500 zł i to im odpowiada, a inni płacą za wynajem fajnej kawalerki powyżej 2000 zł. Z doświadczenia jednak wiem, że wszystko można dopasować do możliwości. Kwestia organizacji budżetu. Najwyżej będziesz trochę dłużej dojeżdżał do pracy

                      Skomentuj

                      • krzkozlow
                        Świętoszek
                        • Oct 2017
                        • 18

                        #56
                        tutaj się zgodzę

                        Skomentuj

                        Working...