W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Epilepsja - padaczka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • OFI
    Świntuszek
    • Apr 2010
    • 72

    #16
    Moja dziewczyna miała kolejny atak epilepsji... choć atak nie był aż tak silny jak wcześniejsze, jednak niestety nieszczęśliwie upadła, wyniku czego straciła dużo krwi (według mnie tyle ile jednorazowo pobiera się od krwiodawcy, choć mogę się mylić tak czy tak, nigdy nie widziałem tak dużo krwi )...

    Pierwszą pomoc udzieliłem, pogotowie dość szybko przyjechało ... ale to co było w szpitalu to tylko żal.pl i kolejny powód aby uciekać z Polski

    Nikt tak naprawdę nie potrafił mi udzielić podstawowych informacji po 3 - 4 godzinach, ciągle tylko konsultacje itp itd. Nie potrafili udzielić informacji podstawowej czy osoba zostanie na obserwacji czy do domu po paru godzinach...

    Skomentuj

    • DSD
      Perwers
      • Jan 2010
      • 1275

      #17
      Kiedyś facet który siedział koło mnie w autobusie dalekobieżnym dostał (chyba dość silnego) ataku padaczki i stracił przytomność. Kierowca zatrzymał się na stacji benzynowej, przyjechało pogotowie i zabrało tego pana (cały czas był nieprzytomny). Przez cały czas tylko ja mu pomagałem, inna sprawa że w autobusie nie ma jednak za bardzo miejsca na jakąś większą akcję.
      'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

      Skomentuj

      • Arctor
        Ocieracz
        • Oct 2006
        • 134

        #18
        Ja w dzieciństwie miałem uraz, który spowodował powstanie u mnie padaczki fotogennej. Potrafiłem być tak wrażliwy na światło, że patrzenie na wprost w ekran telewizora, który dosyć intensywnie świecił powodowało odczucia podobne do zbliżającego się ataku. Dla kumpla to zabawnie wyglądało bo podczas oglądania telewizji odwracałem głowę w bok aby w telewizor patrzeć kątem oka. Granie u kumpla na komputerze też potrafiło się zakończyć atakiem. W okresie dojrzewania gdy miałem 19 lat nagle wszystko samo z siebie ucichło i od jakiś 18 lat śladu po atakach nie ma. Dodatkowo pracuję jako informatyk i ze świeceniem monitora w oczy mam do czynienia na codzień, przez wiele godzin bez przerwy.

        Skomentuj

        Working...