W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Anal bleaching

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zbuntowany
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2006
    • 237

    #16
    Oj tam przesadzacie. Są na tym forum normalni ludzie z którymi można w sposób dorosły pogadać. Jak na każdym forum są też trolle, jednak tutaj są dość mocno przycinane przez moderatorów. A że dupa to akurat coś na czym trolle się najbardziej "znają" to się akurat w tym temacie trollostwo zbiegło.

    Patrząc po ilości usuniętych postów oraz ostatnich wypowiedziach.... temat jak się nie naprostuje to pewnie poleci do kosza jako taki, który za bardzo się rozsypał.

    A ja mimo tego, że jestem przeciwnikiem takich modyfikacji jestem ciekaw czy jest na forum osoba która się poważnie nad tym zastanawiała i taki zabieg wydaje jej się atrakcyjny? Jeszcze bardziej mnie interesuje dlaczego właściwie?

    Widzę, że koleżanka optymista chyba jako jedyna jest zainteresowana. Niepotrzebnie jednak taka ostra obrona swojego zdania. Trochę zakrawa to na szukanie na siłę potwierdzenia u innych. Ktoś jeszcze?

    Skomentuj

    • Gruboss

      #17
      No to dobre ,śmiać mi się chce jak czytam jak to ludzie w polsce są ograniczeni,ktoś chyba ostatnio w polsce nie był,ciekawy temat,be.będe śledził

      Skomentuj

      • yachoo
        Świntuszek
        • Feb 2009
        • 80

        #18
        Zbuntowany
        Ja w czymś takim widzę sens. Niekoniecznie sam byłbym zainteresowany, ale wiem, że do zabaw analnych potrzebuję pewnego komfortu i jeżeli dla kogoś taki zabieg oznaczać będzie więcej komfortu, to jest to zrozumiałe i jak najbardziej ok.
        Wolny. Szczery w stosunku do siebie. Otwarty. Szczęśliwy. Seksualny. Yeah!

        Skomentuj

        • jrzyboy
          Seksualnie Niewyżyty
          • Nov 2010
          • 227

          #19
          Powinny być naturalny kolor
          sześćdziesięciu jest nowy czterdzieści

          Skomentuj

          Working...