Prawdopodobieństwo wpadki

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ItsOkToBeMe
    Świętoszek
    • Mar 2009
    • 27

    Prawdopodobieństwo wpadki

    Witam, mam pewna rozkminę z dzisiejszego dnia, otóż kochałem sie z moją Kobietą, a po wszystkim skończyłem na 99% na zewnątrz. Gumka nie pękła i na 99% nie miała żadnej dziurki ( sprawdzałem). Po wszystkim pod nią była biała wydzielina, coś na wygląd spermy czyli biała i dość gęsta, ale nie dotykałem wiec nie mam tej pewności jaka była dokładnie. Rodzi sie tu pytanie czy jest to prawdopodobnie sperma i trzeba kupić partnerce tabletkę 72po, czy też może to być jej śluz ( 2 tydzien po okresie). Proszę o jakąś sensowna rade, a z góry dziękuje i pozdrawiam.
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2689

    #2
    To po prostu wydzielina Twojej kobiety. Nic nadzwyczajnego.
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • ItsOkToBeMe
      Świętoszek
      • Mar 2009
      • 27

      #3
      Tylko że to inna partnerka, a mówiła że nie zdarzało ( prawdopodobnie) jej sie takie coś

      Skomentuj

      • Pawełxxx
        Ocieracz
        • Feb 2009
        • 106

        #4
        hehe czyli mamy rozumieć, że zamoczyłeś sobie na boku. A wracając do pytanie to najprawdopodobniej jej "wydzielina" , po szybkim numerku tak się dzieje
        łapie chwile ulotne jak ulotka...

        Skomentuj

        • Kalilah
          Administrator
          • Mar 2012
          • 2689

          #5
          To już nie jest do końca istotne gdzie zamoczyłeś To działa podobnie u wieku kobiet
          My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

          Regulamin forum

          Skomentuj

          • wellspokenman
            Świętoszek
            • Jul 2009
            • 38

            #6
            Mogłeś nalać wody do gumki miał byś pewność że nie pękła ;p

            Skomentuj

            • Kolekcjoner

              #7
              Wydzielina, nic nadzwyczajnego.

              Napisał ItsOkToBeMe
              a po wszystkim skończyłem na 99% na zewnątrz. Gumka nie pękła i na 99% nie miała żadnej dziurki ( sprawdzałem)
              Mnie natomiast zastanawia jakie szczegóły decydują o tym jednym procencie w obu przypadkach... Nie wiesz kiedy jesteś w środku a kiedy na zewnątrz? Nie czujesz kiedy kończysz? Nie jesteś pewny, że prezerwatywa nie pękła, chociaż "nie ma żadnej dziurki"...

              Skomentuj

              • ItsOkToBeMe
                Świętoszek
                • Mar 2009
                • 27

                #8
                Nie chce mówić 100% bo wtedy bym nie pisał tutaj i sie nie zastanawiał. Nie wlałem wody bo od razu po zdjęciu zawiązałem ale nic sie nie wylewało z gumki. Pytanie padło, bo 2 tyg po okresie to spora szansa na zajscie

                Skomentuj

                • Kolekcjoner

                  #9
                  Napisał ItsOkToBeMe
                  Nie chce mówić 100% bo wtedy bym nie pisał tutaj i sie nie zastanawiał. Nie wlałem wody bo od razu po zdjęciu zawiązałem ale nic sie nie wylewało z gumki. Pytanie padło, bo 2 tyg po okresie to spora szansa na zajscie
                  Bez chociażby jednego plemnika w środku, to żadna szansa.

                  Skomentuj

                  Working...