Możliwe zapłodnienie.?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mateoss
    Świętoszek
    • Jan 2012
    • 3

    Możliwe zapłodnienie.?

    Witam wszystkich mam dość dziwne wdlg. mnie pytanie dla wszystkich, ale ta sprawa mnie nie pokoi i z góry mówię że nie mam 15 lat. Otóż podczas ostatniej imprezy kochałem się z moją dziewczyna na samym jej początku po 1 wytrysku założyłem drugą prezerwatywę i dalej się kochaliśmy, lecz wtedy już nie doszedłem.. Po wszystkim szybko wyrzuciłem gumki, małego wsadziłem w spodnie i zeszliśmy na dół. Po kilku godzinach w okresie rannym idąc spać stwierdziliśmy że możemy zrobić to jeszcze raz. Na samym początku przed założeniem prezerwatywy pojeździłem że tak powiem moim grzybkiem po jej łechtaczce.. Czy taki nie umyty penis, ale zaznaczam, ze suchy, mógłby się jakoś przyczynić do zapłodnienia ? Zaznaczam że nie wszedł on do pochwy.! Prosze o szybką odpowiedź nie chce nadmiernie się stresować i chodzić po ginekologoach w celu recepty na tabletki.. Z góry dziękuje za wyrozumiałość.
    Last edited by Mateoss; 23-01-12, 17:50.
  • holly
    Perwers
    • Feb 2009
    • 1090

    #2
    heheheheh o dawno nie było tutaj dobrej ciąży z palca, poprawił mi się humor z miejsca

    Autorze, nie musisz się nadmiernie stresować ani chodzić po ginekologach ;] Ale byłoby miło gdybyś trochę się douczył z biologii, bo wstyd dymać a nie wiedzieć w jaki sposób to działa.
    C'est la vie.

    Skomentuj

    • Mateoss
      Świętoszek
      • Jan 2012
      • 3

      #3
      Holly moja wiedza wydaje mi się że jest dobra, lecz strach mojej dziewczyny i teksty że zawali studia i że tak powiem schizowanie mnie, skłoniły do zadania takiego pytania...

      Skomentuj

      • brkt
        Erotoman
        • Dec 2011
        • 714

        #4
        Sie nie da Panie Havranek, plemniki nie przetrwają na "wolnym powietrzu" bo to nie jest ich środowisko do życia. Potrzebują uprzejmości pochwy i jej zasadowo-kwasowych pól elizejskich gdzie mogą rozstawić obóz a po nocy chlania i gry w karty najbardziej przytomny idzie pogadać z szefową, jeśli nie wróci znaczy, że ciąża zachodzi prawidłowo. Jeśli wróci to pojawia się wątpliwość czy to nie dupa...

        Napisał Mateoss
        Holly moja wiedza wydaje mi się że jest dobra, lecz strach mojej dziewczyny i teksty że zawali studia i że tak powiem schizowanie mnie, skłoniły do zadania takiego pytania...
        biologii na pewno nie studiuje )
        Last edited by brkt; 23-01-12, 18:02. Powód: ironia przelała szalę zdrowego rozsądku
        generator losowych mądrości

        Skomentuj

        • Mateoss
          Świętoszek
          • Jan 2012
          • 3

          #5
          Dobra to już mnie upewniliście : ) wielkie dzieki : ) a no masz racje biologi nie.. Fizyka i matematyka w moim asortymencie ;p

          Czyli w 100% nie mam sie o co martwic mowicie ;> ?
          Last edited by iceberg; 23-01-12, 18:56.

          Skomentuj

          • holly
            Perwers
            • Feb 2009
            • 1090

            #6
            Jeśli wierzysz, że masz możesz trafić szóstkę w lotka 3 razy z rzędu to możesz się pomartwić, bo szanse są mniej więcej takie same...
            C'est la vie.

            Skomentuj

            • OFI
              Świntuszek
              • Apr 2010
              • 72

              #7
              Witam wszystkich mam dość dziwne wdlg. mnie pytanie dla wszystkich, ale ta sprawa mnie nie pokoi i z góry mówię że nie mam 15 lat


              Holly moja wiedza wydaje mi się że jest dobra, lecz strach mojej dziewczyny i teksty że zawali studia i że tak powiem schizowanie mnie, skłoniły do zadania takiego pytania...l
              Ty poniżej 15 a ona ile ???

              Gdyby wiedza była taka dobra to nie zakładałbyś tego tematu...

              Skomentuj

              Working...