Czy kręcą Was ciężarne kobiety?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • teede
    Świętoszek
    • Jul 2016
    • 22

    #61
    jedyne co mnie w tym kręci - to fakt ze mozna do konca i bez konsekwencji, które juz i tak są

    Skomentuj

    • pasz
      Ocieracz
      • Feb 2012
      • 120

      #62
      mi się moja żona podobała gdy była w ciąży, co istotne chciała to robić

      Skomentuj

      • lemur123
        Świntuszek
        • Feb 2012
        • 85

        #63
        Napisał koffel
        Ja również zaliczam się do grona wielbicieli ciężarówek . Uwielbiam te nabrzmiałe cycki z widocznymi żyłkami ;P; ciemne, duże sutki; ciemną,nabrzmiałą piczke. No i niektóre(wszystkie?) kobiety w ciąży (moja żona tak miała), non stop myślą o seksie .
        Oczywiście przy rozmowie o ciąży, nie możemy pominąć kwestii laktacji - to także mój fetysz ...
        W ciąży chyba najbardziej cieszyliśmy się seksem. Mogliśmy praktycznie o każdej porze dnia i nocy kiedy pojawiło się mleko, to żona się trochę krępowała kapania, ale jak zobaczyła że mi się podoba, to sama ściskała piersi

        Kobieta w ciąży jest jak bogini płodności... 120 % kobiecości

        Skomentuj

        • Jarek12
          Świętoszek
          • Sep 2016
          • 4

          #64
          Ciężarne kobiety mają w sobie to coś. Ja uwielbiam te ich krągłości, śliczne grube brzuszki, wrażliwą nabrzmiałą cipeczke, piękne powiekszone piersi z żyłami i ciemnymi brodawkami, jak dla mnie kobieta w ciazy to bogini... i tu powinieneś zakończyć rozwijanie tematu.
          Last edited by iceberg; 29-10-16, 17:22.

          Skomentuj

          • fitschyk
            Ocieracz
            • Jan 2017
            • 139

            #65
            Oooo tak
            Kobiety ciężarne mocno pobudzają wyobraźnię. Jak napisali przedmówcy: nabrzmiałe, mocno ukrwione sutki i wargi sromowe. Jędrny brzuszek, więcej tłuszczyku na pośladkach i nie tylko. Nic tylko się wtulić i dossać do piersi. A w połączeniu z laktacją - siódme niebo. No i można bez zabezpieczenia z pełnym finałem w środku. Poza tym kobiety ciężarne mają to coś, niekiedy już po twarzy poznaję ciężarną. Co ciekawe i pewnie związane z burzą hormonalną, kobiety w ciąży (nie wszystkie) mają znacznie większą ochotę na seks. Moja partnerka momentami wymagała ode mnie znacznie więcej niż mogłem. No i była bardziej nastawiona na długie pieszczoty i "nie dynamiczny" seks co mi akurat bardzo odpowiadało. I tak mi już zostało, nie rzadko marzy mi się zabawa ciężarną huuuhh

            Skomentuj

            • Nowa28
              Świętoszek
              • Feb 2017
              • 2

              #66
              Jako kobieta w ciąży czuje się załamana po przeczytaniu niektórych komentarzy. Dobrze, że ten stan nie trwa wiecznie

              Skomentuj

              • abinthenet
                Świętoszek
                • Dec 2005
                • 14

                #67
                Jeżeli kobieta nie przytyje nadmiernie (nadmiernie podkreślam), to też jest dla mnie w szczególny sposób, dodatkowo pociągająca. Jest to jakiś fetysz, który na mnie działa

                Skomentuj

                • przyjaciel40
                  Perwers
                  • Jul 2010
                  • 1116

                  #68
                  Napisał Nowa28
                  Jako kobieta w ciąży czuje się załamana po przeczytaniu niektórych komentarzy
                  A dlaczego napisz !
                  Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                  Skomentuj

                  • PawelM
                    Świętoszek
                    • Jul 2015
                    • 30

                    #69
                    Napisał Nowa28
                    Jako kobieta w ciąży czuje się załamana po przeczytaniu niektórych komentarzy. Dobrze, że ten stan nie trwa wiecznie
                    Nie załamuj się Nowa. Może niektóre opisy dotyczące kobiecych detali są tu rzeczywiście dość bezpośrednie i wulgarne, ale chyba większość facetów przyzna, że gdy widzi ciężarną kobietę na ulicy, ładnie eksponującą swój brzuszek, to mogliby patrzeć i patrzeć.

                    Skomentuj

                    • wolfxxx
                      Świętoszek
                      • Apr 2009
                      • 14

                      #70
                      bardzo

                      Skomentuj

                      • jonasz24
                        Banned
                        • May 2018
                        • 2

                        #71
                        Ciężarne kobiety są dla mnie całkowicie aseksualne. Podobnie jak staruszki. To samo jak wiem, że kobieta ma dziecko.

                        Dla mnie to tak samo jak usłyszeć, że ma HIV albo HCV. Nawet jeśli mi się estetycznie bardzo podoba to nie ma szans abym chciał z nią pójść do łóżka.

                        Skomentuj

                        • wiarus
                          SeksMistrz
                          • Jan 2014
                          • 3264

                          #72
                          Nie zdziw się więc, jak na trzeźwo przywalisz w ścianę, zamiast trafić w drzwi.
                          /prywatnemu i prywatnie to powiem - w realu za to porównanie dostałbyś "po ryju"/
                          Last edited by wiarus; 13-05-18, 16:47.
                          "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                          James Jones - Cienka czerwona linia

                          Skomentuj

                          • kumkacz
                            Świntuszek
                            • Oct 2006
                            • 78

                            #73
                            czuje tak samo jak jonasz, najlepsze są bezdzietne panny.

                            Skomentuj

                            • goofi160
                              Świntuszek
                              • Nov 2009
                              • 59

                              #74
                              Napisał kochany
                              Muszę przyznać, że coś w tym jest ale tylko w niektórych przypadkach, jak kobieta wygląda kobieco to mi się podoba w ciąży, niektóre za to wyglądają okropnie, jak wieloryby wyrzucone na plażę, wtedy zupełnie mnie nie kręcą...
                              Dobrze powiedziane
                              "Istota wolna nie użala się nad sobą. Zamarznięty ptak spadnie z gałęzi bez cienia żalu nad sobą."
                              Autor:?

                              Skomentuj

                              • Czacza83
                                Ocieracz
                                • Dec 2011
                                • 104

                                #75
                                Mam 4 dzieci, coś tam się ciężarnej naogladałem. Może nie jest aseksualna, ale żeby mnie jakoś bardziej kręciła, to raczej niekoniecznie
                                Uganiamy się za kobietami z ciałami modelek, podczas gdy prawdziwymi demonami seksu są niepozorne panie z poczty, kiosku czy kasy w markecie.

                                Skomentuj

                                Working...