Old 06-09-11, 18:06   #1
NUKEM
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Postów: 34

Płeć: Mezczyzna
Pytanko o masturbator tenga egg
Mam pytanie który rodzaj jest najdelikatniejszy, najmniej drażniący?
Ile razy można je używać ( higiena )?
Czy ktoś słyszał o tenca egg? To chyba podróbka?! Jest dobra?

2) czytałem na bt kiedyś o masturbatorze w kształcie patyczka z kółkiem, na nim membrana z dziurką. Czy jest u nas dostępny w kraju? i jak się nazywa?

Próbowałem paru sztucznych wagin ale są jakoś zbyt ciasne, drażniące, zbyt uciskają. Jakie byście proponowali?

P.S. Mam nadzieje że nie reklamuje
NUKEM jest offline   Reply With Quote
Old 06-09-11, 23:49   #2
disip
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Postów: 4

Płeć: Mezczyzna
TenCa Egg to raczej podróba.

Co do Tengi - ja używałem tego jajka z wypustkami, i nie drażnił w żadnym wypadku.
Co do higieny - producent określa je jako jednorazowe, jednak Polska strona Tengi informuje, że wystarczy po wszystkim porządnie umyć jajko, a najlepiej, żeby nie doszło do wytrysku w jajku.
Ja używałem moje aż pękł czubek
disip jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-11, 08:43   #3
vymioth
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Warszawa
Postów: 120

Płeć: Mezczyzna
z tego co pamietam to najdelikatniejsze jak dla mnie bylo fioletowe, ale generalnie sa zrobione z baaaaaaaardzo miekkiego materialu, takze to nie jest jakis "klocek" ktory jest twardy i sztywny
vymioth jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-11, 10:58   #4
NUKEM
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Postów: 34

Płeć: Mezczyzna
Jest jeszcze nowe silky i chyba to wydaje się delikatne ale czy lepsze od filoletowego?
próbowałeś?
NUKEM jest offline   Reply With Quote
Old 08-04-12, 21:53   #5
snapee
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 50

Płeć: Mezczyzna
przereklamowane jest dla mnie tenga eggs, raz że nie odczuwałem żadnej przyjemności a dwa naprawde nic specjalnego to jeszcze pękło za drugim razem
snapee jest offline   Reply With Quote
Old 10-04-12, 21:41   #6
Isoruku
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Postów: 95
Nic jakościowo nie przebije Fleshlighta... niby może się zdawać przereklamowany ale sam wkład oraz konstrukcja 'latarki' to kawał dobrej roboty, jeśli tak można określić masturbator :p Do tego dochodzi olbrzymi wybór tekstur który po przeczytaniu oficjalnego forum można dopasować do siebie.

Ale pamiętajcie - żaden masturbować nie będzie tym samym co prawdziwy stosunek i nie szukajcie odpowiedniego urządzenia patrząc tylko na to kryterium.
__________________
Nieśmiały samotnik...
Isoruku jest offline   Reply With Quote
Old 22-01-15, 22:04   #7
Michal_symp
Banned
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Postów: 283

Płeć: Mezczyzna
Mogę trochę odświeżyć kotleta, bo właśnie "zaliczyłem" tenga egg.
Dokładnie model Spider (fioletowy).

Szczerze? Nie warto.
Czy ja wiem, czy to takie super? Uczucie może trochę lepsze niż goła ręka, ale też nie takie, że od razu orgazm z siłą wodospadu ;-)
Zaskoczył mnie materiał, z którego wykonane jest jajko - normalnie nieprzezroczyste, a po naciągnięciu na kutasa koniec robi się cienki i przejrzysty jak prezerwatywa...

Drugi raz na to kasy nie wydam.
Michal_symp jest offline   Reply With Quote
Old 15-04-15, 14:03   #8
bukk4k3
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Postów: 45

Płeć: Mezczyzna
Nie dajcie sobie wcisnąć marketingowego bełkotu i nie kupujcie nic z tego japońskiego szrotu. Ja kiedyś się naczytałem o tym i z ciekawości kupiłem dwa modele: bodajże Flip Hole i Double Hole. Obu użyłem po jednym razie. Nie poczułem żadnych z tych mistycznych doznań, przyjemność na poziomie jazdy na ręcznym, albo nawet słabsza. Do tego w tym double hole nie poczułem kompletnie żadnej różnicy między ładowaniem w tą zwykłą i podobno ciaśniejszą dziurę.

Ale to jeszcze nie jest najgorsze. Najgorszy jest syf jaki się robi po użyciu tego badziewia. Lubrykantu tam nawalili tyle, że dosłownie wylewa się na wszystkie możliwe strony, wszystko ocieka tym oślizgłym śluzem. Doprowadzenie się potem do porządku z tym wszystkim trwa dłużej niż sama masturbacja.
bukk4k3 jest offline   Reply With Quote
Old 27-05-15, 15:17   #9
Robert_b
Guest
 
Postów: n/a
Te masturbatory i lalki dmuchane to do niczego. Nie warto.
  Reply With Quote
Old 06-01-18, 10:01   #10
plastikboy
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Kraków Bronowice
Postów: 12

Płeć: Mezczyzna
Faktycznie dziadostwo, juz lepszy i tanszy jest czepek plywacki.
__________________
Kocur miauuu.
plastikboy jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > Męskie sprawy

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:30.
   Archiwum