Moje doświadczenie homo

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Trans Suczka
    Świętoszek
    • Mar 2012
    • 4

    Jestem tu nowy. Jednak napiszę o swoich bardzo nietypowych doświadczeniach. jakieś 2 lata temu. Zaczeły mi chodzić po głowie myśli ,żeby spróbować tego z drugim facetem. Niedługo potem się spotkałem na wspólne obciąganie. Co ciekawe pomimo dużej satysfakcji gdy on mi obciągnął , bardziej zafascynowało i sprawiło mi większą przyjemność obciąganiecie jemu. Niedługo potem powtórzyliśmy i było to samo. Rola uległego chłopca grzecznie obciagającego kutaska -nie do opisania. Od tego momentu zaczą mnie kręcić temat uległosći itd. Chciałem spróbować czegoś więcej. Chciałem spróbować stać i się poczuć kobietą. Jako że jestem nie wysoki ,szczuply i myślę że zgrabny...łatwiej było ten cel zrealizować. Zakupiłem trochę damskich sexownych ciuszków ,kosmetyków ,i z czasem w wolnych chwilach ,idealnie dopasowywać. Poznałem w necie fajnego kolesia ,hetero ,którego kręcił temat trans i chciał tego spróbować. Jakieś pół roku temu spotkaliśmy się u mnie. Ja wcześniej przebrany ,umalowany i pachnący...Przywitałem go w drzwiach. Zrobiło to na nim z tego co zauważyłem ,nie małe wrażenie. Chwila rozmowy i chłopak nie wytrzymał .
    Było idealnie. Faktycznie czułem się jak dziewczynka. Pieścił całował potem zdją mi majteczki podciągnał spudniczke...odwrócił i klęczącą na wyrku oparł o ściane. Przycisną że nie miałem ja się ruszyć i zaczał posuwać. Najpierw ,ból ,krzyk i piski. Potem im większy bół sprawiał ,tym większa fala przyjemności nadchodziła. Posuną mnie jak zwykłą suczke. Szkoda że tak szybko skończył...pozostał ten niedosyt do dnia dzisiejszego.
    Dodam że na codzień jestem zwyczajnym niczym nie wyrużniającym się facetem ,oglądającym się ,za laskami. Ale raz na jakiś czas lubię się przebrać za kobietę. Cały czas chodzi mi po głowie żeby coś takiego powtórzyć ,ale w
    bardziej wyuzdanym i dłuższym wydaniu. Sam nie wiem czy to jest jeszcze homo czy już może jakaś perwersja. Czy powinienem?

    Skomentuj

    • kolyst
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 18

      W podstawówce parę razy wspólna masturbacja. potem nic, dziewczyny tylko i lody waniliowe W sumie czasem myślę o jakiejś bliskości, wyobrażam sobie pieszczoty, pocałunki, seks oralny z jakimś świetnym chłopakiem w moim wieku (23l), blondwłosym Apollem czy innym, ale jakoś nie zdołałem urzeczywistnić, bo nikogo nie poznałem do tej pory z takimi fantazjami, a na portalach roi się od jakichś łowców hiva.

      Skomentuj

      • shinnosuke
        Świętoszek
        • Jun 2010
        • 13

        Od jakiegoś czasu podnieca mnie widok kutasa.Sam facet jest dla mnie aseksualny ale już kutas działa na mnie.
        Całkiem niedawno udało mi się zrealizować jedno marzonko, a mianowicie wspólne walonko.Całkiem miłe uczucie jak się wzajemnie wali.Teraz mam ochotę na wzajemnego lodzika, ale narazie to sfera marzeń

        Skomentuj

        • n4t
          Ocieracz
          • Jun 2007
          • 109

          Wspólna masturbacja, jakieś drobne orale. W zasadzie nic "głębszego"

          Napisał unthinkable
          Szkoda, że na Pomorzu nie ma takich chłopaków
          Są! i różne myśli im po głowach chodzą

          Skomentuj

          • Leo27
            Świętoszek
            • Dec 2009
            • 8

            Napisał n4t
            Wspólna masturbacja, jakieś drobne orale. W zasadzie nic "głębszego"


            Są! i różne myśli im po głowach chodzą
            Są są

            Skomentuj

            • mr_luk
              Banned
              • Jun 2012
              • 2

              Moje doświadczenia homo.... Hmmm ostatnio chciałem je urzeczywistnić gdyż od około dwóch lat przesladuje mnie wizja "fizyczności" z mężczyzną, zamieściłem ogłoszenie starannie wybrałem kandydata, wybraliśmy miejsce datę i godzinę spotkania. Początkowo gdy zmierzyłem w wyznaczone miejsce byłem bardzo zdenerwowany ale im byłem bliżej tym poziom stresu opadał po prostu w głowie miałem tylko jedną myśl "chce w końcu spróbować i mieć to za sobą". Jestem na miejscu ,czekam na faceta ponoć doświadczonego w kontaktach mm(przyznam ze poziom podniecenia chciał mnie rozerwać) niestety on nie przyszedł...:/ pomimo faktu ze nie zaspokoilem swojej ciekawości to na razie sobie daruję, pewnie za jakiś czas znowu się zdecyduje ale na ta chwile odeszła mi chęć

              Skomentuj

              • Motywatore
                Erotoman
                • Jun 2006
                • 639

                Poszukaj przez www.zbiornik.com
                Ja znalazłem fajną otwartą dziewczynę.

                Nie żebym reklamował ale tam konkretni ludzie ze zdjęciami mają profile. Oczywiście można różnie trafić ale kto nie próbuje ten się nie dowie.

                Możesz poszukać pary bi, będzie więcej wrażeń.

                Skomentuj

                • mr_luk
                  Banned
                  • Jun 2012
                  • 2

                  Znam ten portal jest tam sporo ciekawych a co ważniejsze konkretnych ludzi ale na razie tak jak napisałem wrzuciłem na luzzz z para bi pewnie byłoby najlepiej ale z tego co zauważyłem to one same dobierają sobie partnerów(czemu się wcale nie dziwię) więc spokojnie będę czekał...

                  Skomentuj

                  • Motywatore
                    Erotoman
                    • Jun 2006
                    • 639

                    Napisał mr_luk
                    Znam ten portal jest tam sporo ciekawych a co ważniejsze konkretnych ludzi ale na razie tak jak napisałem wrzuciłem na luzzz z para bi pewnie byłoby najlepiej ale z tego co zauważyłem to one same dobierają sobie partnerów(czemu się wcale nie dziwię) więc spokojnie będę czekał...

                    Jak się zrobi dobry profil, coś więcej niż zdjęcie stojącego ...
                    to można zacząć korespondować z parami.
                    Kobiety weryfikujące profile oczekują czegoś więcej...

                    Z parą bi możesz się spodziewać:
                    Last edited by Motywatore; 04-06-12, 18:26.

                    Skomentuj

                    • dyan
                      Świętoszek
                      • Aug 2012
                      • 1

                      Widzę że wątek istnieje już dłuuugo i ma sie dobrze. Znalazłem się na tym forum właśnie z jego powodu, bo tak jak wielu piszących powyżej chciałbym spróbować, mimo iż twierdzę że jestem hetero. Nigdy nie miałem żadnych doświadczeń z kumplami no i nie oglądam się za facetami na ulicy. U mnie jest za to jeszcze inna kwestia - jestem (bardzo skrytym) transem (może bardziej cross-dresserem) i marzenia o spróbowaniu z facetam pojawiają się praktycznie wyłącznie "w fazie przebrania". Chciałbym (hmmm - chciałabym?) dla niego pięknie wyglądać i zrobić mu loda. Myślę, że byłbym gotów pozwolić mu na wiele w takiej sytuacji. No i w przeciwności do opisów wyżej, ja chcę pieszczot i pocałunków. Kiedyś, gdy zaczynałem się przebierać, marzenia erotyczne dotyczyły wyłącznie kobiet (seks lesbijski?) ale z czasem nieśmiało zaczął pojawiać się w to miejsce facet, jako dopełnienie całej tej zabawy w udawanie kogoś kim się nie jest. Do lekarza z tym nie pójdę (hehe) a przy mojej niesmiałości pewnie i fantazji nie zrealizuję. Poza (ostatnio raczej sporadycznymi) przebierankami jestem jednak (w miarę) normalnym facetem i uwielbiam kobiety. Cóż, chyba nie można mieć wszystkiego. Przynajmniej się wygadałem tutaj :-)

                      Skomentuj

                      • psychozoik
                        Świntuszek
                        • Aug 2006
                        • 71

                        Jakieś 2 lata temu miałem podobne jazdy. Nieco pijany poszedłem do kolegi o którym wiedziałem że jest gejem, w celu "spróbowania". Rozebraliśmy się, najpierw zrobił mi laskę, potem 6/9. I co ? Nic, dalej jestem hetero, tylko dokładniej to wiem.

                        Skomentuj

                        • LupusPoznan
                          Świętoszek
                          • Aug 2012
                          • 2

                          Moje doświadczenie miało miejsce 4 miesiące temu. Spotkałem się z facetem w moim wieku, którego poznałem na czacie. Wcześniej trochę rozmawialiśmy, nie omijając oczywistych tematów. Po jakimś czasie zdecydowaliśmy się na spotkanie. Spotkanie przebiegło w sympatycznej atmosferze. Koleś był zainteresowany uległością ze swojej strony, a takie zachowanie było mi na rękę. Nie ukrywam, że widzę siebie w przyszłości jako wzorowego hetero, którego nie kręcą panowie, jednak teraz mogę nazwać siebie biseksem i korzystam z tego w rozsądnych granicach.

                          Skomentuj

                          • Motywatore
                            Erotoman
                            • Jun 2006
                            • 639

                            Napisał LupusPoznan
                            . Nie ukrywam, że widzę siebie w przyszłości jako wzorowego hetero, którego nie kręcą panowie, jednak teraz mogę nazwać siebie biseksem i korzystam z tego w rozsądnych granicach.
                            Trochę dziwne podejście?
                            Wycofać się po jednym razie jak w poście powyżej napisał Psychozik, to jeszcze rozumiem.

                            Ale jak się przyzwyczaisz do pewnych rzeczy np. dominacji, orgazmu z sexu analnego, czy wytrysku w ustach; to potem nie będzie cię do tego ciągnęło?
                            Od kobiety tego nie dostaniesz.

                            Uważam że jak ktoś próbuje to musi się liczyć z konsekwencjami, a jak już praktykuje to już wpadł w znacznym stopniu i ciężko będzie się wycofać...

                            Skomentuj

                            • kolyst
                              Świętoszek
                              • Feb 2009
                              • 18

                              Ja dwa razy uprawiałem seks oralny z bliskimi kumplami. Ale były to jednorazowe akcje. Czuję się bardziej hetero, ale chciałbym kogoś poznać do takiego stałego układu, żeby od czasu do czasu się zadowolić wspólnie, bez komplikacji. Niestety w Poznaniu trudno kogoś takiego obczaić

                              Skomentuj

                              • psychozoik
                                Świntuszek
                                • Aug 2006
                                • 71

                                to forum nazywa się "bez tabu", ale - oczywiście tylko z mojego punktu widzenia - nie widzę powodu żeby sobie specjalnie komplikować życie seksualne niż to konieczne ; ). więcej dziś można niż kiedyś (a może więcej się o tym gada). Poznań to miasto na tyle duże - i po tej "lepszej" stronie Wisły - że nie będziesz miał z tym problemów, jeśli tylko chcesz.

                                Skomentuj

                                Working...