W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dlaczego tak trudno z kimś poflirtować :(

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • OnNaKam
    • Apr 2024

    Dlaczego tak trudno z kimś poflirtować :(

    Dlaczego tak trudno znaleźć dziewczynę do rozmowy, flirtowania i pomruczenia przed snem ? :/ Obecnie nie mam partnerki i póki co nie planuję więc wymyśliłem sobie że może uda mi się znaleźć odważną dziewczynę która i może i lubi wieczorem przed snem pomruczeć niegrzecznie przez telefon. Wszystko z wyczuciem, flirtem, dużą dawką emocji i ciepła oraz dzikości. Próbowałem na czatach i portalach randkowych i nic :/
    Nie powiem gdybym zachowywał się jak bezmózgi erotoman któremu wszystko jedno co i jak, byleby ... wówczas to zrozumiałe że kobiety nie chcą. Ale staram się być miły a i tak średnie efekty.
    I z góry mówię że to nie akt desperacji. Zwyczajnie obecnie z uwagi na pracę nie szukam nikogo do związku.
  • zbuntowany
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2006
    • 237

    #2
    Hmm... czyli na czatach i portalach randkowych szukasz kogoś do zfriendzonowania? Ciekawe czemu żadna nie ma ochoty? Nie wiem - może szkoda im czasu na mruczenie przez telefon przed snem do kogoś kogo zupełnie nie znają?

    Skomentuj

    • Michal_symp
      Banned
      • Aug 2013
      • 283

      #3
      Masz pecha, albo brak umiejętności. Jak szukasz tylko do "pomruczenia" to zapuść wici na forach wielu miast.

      Po rozwodzie zapuściłem ogłoszenie na lokalnym portalu, bywały dni, że nie nadążałem odpisywać. Potem z kilkoma wybranymi wskoczyłem na poziom wyżej, czyli telefon.
      Nie chcę z siebie robić jakiegoś Don Juana internetowego, ale wydaje mi się, że szło mi nieźle, zresztą - sporo z tych konwersacji miało finał w realu.

      Zasada jest jedna - nie kłamać i być wiarygodnym. Cała reszta (erudycja, kultura, pisownia, poprawność językowa) są na drugim miejscu. Lepiej konwersować z prawdomównym łamaczem pisowni niż z poprawnym językowo łgarzem.

      Skomentuj

      • Shani
        Świntuszek
        • Aug 2012
        • 71

        #4
        Do mruczenia koteła sobie spraw, bedzie szybciej i taniej niż szukanie panny na czatach
        Napisał OnNaKam
        Ale staram się być miły a i tak średnie efekty.
        Może się tyle nie staraj słodzić tylko bądź sobą? Może pokaż drzemiącego w sobie tajgera?

        Poza tym jak wyżej, musisz mieć notorycznego pecha albo trafiasz na kobitki, które wolą się bzykać inaczej niż przez słuchawkę.

        Skomentuj

        • Kalilah
          Administrator
          • Mar 2012
          • 2704

          #5
          Bo to nie jest tak, że laski od razu rzucą się na ciebie aby tylko mogły komuś pomruczeć do ucha. Za tym dla nas musi stać jakaś historia, jakiś mega fajny facet, który coś sobą reprezentuje. To nie jest tak, że możemy dyszeć i dochodzić dla każdego. Bycie miłym tu nie wystarczy. Z resztą, ja to akurat nie przepadam za tymi miłymi.
          My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

          Regulamin forum

          Skomentuj

          • brkt
            Erotoman
            • Dec 2011
            • 714

            #6
            Spodziewaj się potoku bluzgów na PM Kali
            generator losowych mądrości

            Skomentuj

            • Kalilah
              Administrator
              • Mar 2012
              • 2704

              #7
              Nic nowego Mój Drogi
              My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

              Regulamin forum

              Skomentuj

              • Michal_symp
                Banned
                • Aug 2013
                • 283

                #8
                Napisał brkt
                Spodziewaj się potoku bluzgów na PM Kali
                A dlaczego ma się spodziewać?

                Skomentuj

                • Anastasia
                  Ocieracz
                  • May 2017
                  • 132

                  #9
                  Weź Enigme i rozszyfruj ostatnie zdanie z wypowiedzi Kali
                  I'm going to stand outside, so if anyone asks, I'm outstanding

                  Skomentuj

                  • Kalilah
                    Administrator
                    • Mar 2012
                    • 2704

                    #10
                    Facepalm. Skończmy ot, nie w obawie o punkty karne, ale dlatego, że zrobiło się niezręcznie
                    Przy okazji sami sobie odpowiedzieliśmy na pytanie dlaczego z jednymi facetami świetnie się flirtuje, a inni... są przynajmniej sympatyczni.
                    0statnio edytowany przez Kalilah; 11-02-19, 19:12.
                    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                    Regulamin forum

                    Skomentuj

                    • OnNaKam

                      #11
                      Witam raz jeszcze
                      To że napisałem iż staram się być sympatyczny to nie oznacza "ciepłe kluchy". Bardziej chodziło tu o fakt że na start nie wyskakuje z tekstem typu "cześć suczko, pocyberkujesz ze mną ?"
                      Ja ogólnie nigdy nie miałem grzecznego charakteru jeśli chodzi o seks. Aczkolwiek zapędu w dewiacje też nie miałem. Dla mnie liczą się emocje które w łóżku przeradzają się w dzikość. Bo gdy człowiek pożąda to ma ochotę aż ... no własnie, tego się nie da opisać

                      Skomentuj

                      • brkt
                        Erotoman
                        • Dec 2011
                        • 714

                        #12
                        Napisał OnNaKam
                        Ja ogólnie nigdy nie miałem grzecznego charakteru jeśli chodzi o seks. Aczkolwiek zapędu w dewiacje też nie miałem. Dla mnie liczą się emocje które w łóżku przeradzają się w dzikość. Bo gdy człowiek pożąda to ma ochotę aż ... no własnie, tego się nie da opisać
                        Może gdybyś właśnie potrafił to wszystko opisać to kobiety by to zainteresowało?
                        generator losowych mądrości

                        Skomentuj

                        • joedoe
                          Perwers
                          • Aug 2014
                          • 1272

                          #13
                          Praktycznie zaden z was nie jest wart tyle co 1000 plusow na Tinderze.
                          Tam sie baby dowartosciowuja.

                          Skomentuj

                          • OnNaKam

                            #14
                            Pamiętam lata temu gdy istniały jeszcze w miarę normalne czaty dało się poznać fajne osoby. Nie mówię że tylko w celach seksu ale mam z dawnych lat dużo super znajomych poznanych drogą "netową".
                            Dziś "bylejakość" jest taka jakaś wszędobylska :/ Niby mnóstwo miejsc do nawiązania znajomości a jednak wszystko takie sztuczne. Bezduszne. Instagram, facebook, tinder. Wszystko się opiera na wyglądzie, na tym aby wypaść jak najlepiej, na pokazaniu się w jak najlepszym otoczeniu.
                            No i to znudzenie u dziewczyn. Niby mają konta na portalach randkowych i społecznościowych ale tak naprawdę w ogóle nie są zainteresowane inwestycją czasu w znajomość.
                            Za przykład podam moją rozmowę z wczoraj Rozmawiałem z nowo poznaną dziewczyną. Wydawała się fajna i miła. Fakt że starsza ode mnie ale ja nie skreślam od razu i lubię rozmawiać. I co się okazało ? Po kilku godzinach rozmów powiedziała ze chyba jednak nie będzie flirtu bo nie mam takich samych poglądów politycznych jak ona Na litość ... (fajna, zgrabna, inteligentna dziewczyna, 43-letnia i bezdzietna singielka - nie dziwie się skoro każdy jej nie pasuje).

                            Dodam tylko że ja i tak mam to wszystko gdzieś
                            Uwielbiam uśmiech, śmiać się, wygłupiać, żartować. Zawsze mam w sobie tą niepoprawną nadzieję że jednak się uda
                            Uda się znaleźć kogoś do flirtu ... a jak to będzie to - to nawet i na wieki
                            0statnio edytowany przez Kalilah; 12-02-19, 09:05. Powód: post pod postem

                            Skomentuj

                            • Spragniony1990
                              Banned
                              • Jan 2019
                              • 9

                              #15
                              Napisał OnNaKam
                              Pamiętam lata temu gdy istniały jeszcze w miarę normalne czaty dało się poznać fajne osoby. Nie mówię że tylko w celach seksu ale mam z dawnych lat dużo super znajomych poznanych drogą "netową".
                              Dziś "bylejakość" jest taka jakaś wszędobylska :/ Niby mnóstwo miejsc do nawiązania znajomości a jednak wszystko takie sztuczne. Bezduszne. Instagram, facebook, tinder. Wszystko się opiera na wyglądzie, na tym aby wypaść jak najlepiej, na pokazaniu się w jak najlepszym otoczeniu.
                              No i to znudzenie u dziewczyn. Niby mają konta na portalach randkowych i społecznościowych ale tak naprawdę w ogóle nie są zainteresowane inwestycją czasu w znajomość.
                              Za przykład podam moją rozmowę z wczoraj Rozmawiałem z nowo poznaną dziewczyną. Wydawała się fajna i miła. Fakt że starsza ode mnie ale ja nie skreślam od razu i lubię rozmawiać. I co się okazało ? Po kilku godzinach rozmów powiedziała ze chyba jednak nie będzie flirtu bo nie mam takich samych poglądów politycznych jak ona Na litość ... (fajna, zgrabna, inteligentna dziewczyna, 43-letnia i bezdzietna singielka - nie dziwie się skoro każdy jej nie pasuje).
                              A tak z ciekawości to jakie ona ma poglądy polityczne, a jakie Ty?

                              Skomentuj

                              Working...