Śmianie sie z malego fiuta i fist

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wolfxxx
    Świętoszek
    • Apr 2009
    • 14

    Śmianie sie z malego fiuta i fist

    ja lubie jak laski sie smieja z mojego malego fiuta a aja im za kare rozciagam dziury reka!!! ktos tez tak lubi
  • Adashah
    Banned
    • Feb 2022
    • 1

    #2
    Trochę stary temat... Ale ja lubię, gdy laski śmieją się z mojego małego. Podnieca mnie, gdy dziewczyna się zaśmieje widząc go i czasem go obraża. Lubię to jako grę wstępną, gdy dziewczyna śmieje się z mojego małego, a ja w tym czasie liże jej cipke lub tyłek. Jednak po grze wstępnej zamiast fistingu, wolę normalny seks. Również lubię widzieć zdziwienie u kobiet, gdy maluch zaczyna stawać. I lubię słuchać jak laska, która mówiła, że jest zbyt mały zaczyna stękać z przyjemności.

    Ogólnie mam małego fiutka, gdy leży. W spoczynku ok 2cm.lubie wtedy takie wyśmiewanie małego i lizanie dziewczyny, jako grę wstępną. Potem gdy stanie, to wygląda już trochę normalniej. W wzwodzie ok 16cm. I wtedy lubię pokazać, że ten mały wariat (plus trochę techniki) potrafi zaspokoić lepiej, niż niejeden większy.
    Szkoda, że ciężko trafić na laski, które by chętnie się pośmiały. Przeważnie dziewczyny wiedzą, że w wzwodzie nie jest aż taki mały i z góry nie uważają go za małego. Lub nie chcą być niemiłe z początku i nie wyśmiewają go, a będąc już ruchane, zmieniają o nim zdanie (i twierdzą, że jest dobry). Jedynie kilka razy gdy sam to zaproponowałem, to zdarzyło się, by laska śmiała się z mojego małego. Co wg mnie jest trochę dziwne, patrząc na te 2,a czasem i 1cm.

    Skomentuj

    Working...