Ile zarabiacie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gucio5tys
    Perwers
    • Dec 2005
    • 1075

    #16
    Napisał Hazard
    P.S. A zycie w Polsce jest (przepraszam za slowo) *****SKO drogie.Nie wiem jak moi rodzice to robia.Ale oni juz odchowali dzieci,wiec pewnie im latwiej.
    Tia,... zarobki mierne a rachunki za telefon jak w Japonii ;\
    Alkohol - typowy rozluźniacz języka
    "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
    Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

    Skomentuj

    • BezLoginu00
      Wspomógł BT
      • Mar 2006
      • 78

      #17
      a propos rachunków za telefon... z neta korzystam przez modem impuls (6 min po 1 jest cos 30 gr.. co daje 3 zł za godzine... i prędkoś taka że w dzile FOTKI... trzeba czekac.. czasem kilka minut na wyświetlenie wszystkich zdjęć... a w miejscowości w której mieszkam stałe łącze NIEMOŻLIWE... MA KTOS POMYSL NA ZAROBIENIE KASY NA SPŁATE RACH ZA NETA>.. (ok 150,- miesięcznie) POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!
      "życie idioty to nie bułka z masłem"

      Skomentuj

      • black_rider
        Ocieracz
        • Nov 2005
        • 129

        #18
        ja zajmuje się handlem i zarobki mam różne ale to ok. 30 tyś zł netto /rok

        za pare lat wyjezdzam smażyć hamburgery na zachodzie bo to mnie nie satysfakcjonuje:/

        a co do działalności włóczykija to chciałbym Ci kolego powiedzieć , że to co robisz jest nielegalne, bo w swietle przepisów polskich prowadzisz działalność gosp. - powinieneś ją zarejestrować i placic podatki .
        Z tych dochodow o ktorych piszesz wnioskuje ze jestes SuperSprzedawcą a serwis allegro wysyła informacje do urzedow skarbowych dotyczące właśnie SS(co nie znaczy,że jeśli nie jesteś supersprzedawcą to tego nie zrobią albo ktoś cie nie podkabluje)

        Co do allegro to mam informacje z pierwszej ręki od osoby pracującej w tym serwisie. A przepisy dotyczące działalności możesz znalesc w internecie.
        Wnioskuję, ze o tym nie wiedziałeś bo inaczej byś sie tym tutaj nie chwalił.
        Pozdrawiam
        Last edited by sister_lu; 19-05-09, 19:33.

        Skomentuj

        • Stopa
          Wspomógł BT
          • Aug 2005
          • 42

          #19
          ja koncze studia w tym roku i jestem wlasicielem firm budowlanej zatrudniem 6 osob i zarabiam okolo w zimie 4-6 tys. a wsezonie czyli jak jest cieplo okolo 9-11 tys. tylko czasami sie zastanawiam czy ta kasa jest warta tych straconych nerwow i nie przespanych nocy przez prace. Podobno pieniadze szczescia nie daja ale brak kasy to dla wielu nieszczescie.
          There are more things in Heaven and Earth,
          Than are dreamt of in your philosophy.

          Shakespeare

          Skomentuj

          • OwIeCzKa
            Erotoman
            • Nov 2005
            • 444

            #20
            Napisał black_rider
            a co do działalności włóczykija to chciałbym Ci kolego powiedzieć , że to co robisz jest nielegalne, bo w swietle przepisów polskich prowadzisz działalność gosp. - powinieneś ją zarejestrować i placic podatki .
            Z tych dochodow o ktorych piszesz wnioskuje ze jestes SuperSprzedawcą a serwis allegro wysyła informacje do urzedow skarbowych dotyczące właśnie SS(co nie znaczy,że jeśli nie jesteś supersprzedawcą to tego nie zrobią albo ktoś cie nie podkabluje)

            Co do allegro to mam informacje z pierwszej ręki od osoby pracującej w tym serwisie. A przepisy dotyczące działalności możesz znalesc w internecie.
            Wnioskuję, ze o tym nie wiedziałeś bo inaczej byś sie tym tutaj nie chwalił.
            Pozdrawiam


            hehehe poprostu chlopak zapomnial jacy polacy sa zawistni Wloczykij nie chwal sie, ze masz wiecej od innych bo Cie ''zjedza''
            Społeczeństwo, społeczeństwo
            Dyscyplina, posłuszeństwo
            Psychopaci i zboczeńcy
            Społeczeństwo, społeczeństwo

            Skomentuj

            • Włóczykij
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2005
              • 301

              #21
              Napisał OwIeCzKa
              hehehe poprostu chlopak zapomnial jacy polacy sa zawistni Wloczykij nie chwal sie, ze masz wiecej od innych bo Cie ''zjedza''
              1) nie jestem Super Sprzedawcą, nie spełniam wymogów
              2) co do zawiści - coś w tym jest.

              Skomentuj

              • black_rider
                Ocieracz
                • Nov 2005
                • 129

                #22
                1)ludzie ... ja nie mam nic zlego na mysli
                po prostu nie ejstem za nielegalnymi interesami, bo nie po to płacę podatki żeby inni za moje pieniadze brali zasilki a na lewo handlowali.

                2)ale to nie byla osobista uwaga tylko dobra rada. Znam pare osob ktore teraz maja problemy z fiskusem z podobnego powodu. Radzę wejsc na serwis www.pit.pl i poczytać sobie dokladnie co tam jest

                3) Skoro nie spełniasz wymogów to na pewno nie zarabiasz tyle ile piszesz . Bo super sprzedawca ma przychód 1000zł na miesiac a ty psizesz ze masz taki dochód , a więc nakładając nawet marżę 50% to minimalne przychody musiałbyś mieć koło 2000zł czyli grubo powyzej dolnej kreski .
                Chyba sobie fantazjujesz chłopcze

                Pozdrawiam

                Napisał OwIeCzKa
                hehehe poprostu chlopak zapomnial jacy polacy sa zawistni Wloczykij nie chwal sie, ze masz wiecej od innych bo Cie ''zjedza''
                Gdybyś umiała liczyć to pewnie stwoierdziłabyś, że on wcale wiecej ode mnie nie ma ale to na marginesie
                Last edited by sister_lu; 19-05-09, 19:33.

                Skomentuj

                • Włóczykij
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jun 2005
                  • 301

                  #23
                  Napisał black_rider
                  Chyba sobie fantazjujesz chłopcze

                  Pozdrawiam

                  fantazjuję? Nie. Gdybym napisał, że zarabiam 10 tys. to może wtedy mógłbyś mi to zarzucić, ale przecież nie zmyślałbym śmiesznego tysiąca. Sam widzisz, ze wiele osób stąd zarabia o wiele więcej, więc w zasadzie nie ma się czym chwalić.

                  Nie chcę zdradzać szczegółów mojej "działalności", dlatego nie wyjaśnię "jak-to-jest".

                  Skomentuj

                  • black_rider
                    Ocieracz
                    • Nov 2005
                    • 129

                    #24
                    nie chce wchodzic z toba w dyskusje ...faktem jest, że kręcisz lewe interesy za nieduże pieniadze i nie wiem czy warto ryzykować ...

                    a jesli chodiz o dochody to wg mnie zawyzyleś skoro nie ejstes super sprzedawca , chyba ze dostajesz cos za darmo i sprzedajesz i masz wtedy 100% zysku
                    albo przez jakis czas nie zarabiasz nic

                    naprawde nie chce mi sie o tym gadac, zastanow sie nad tym problememadres ktory ci podalem jest bardzo dobry

                    Skomentuj

                    • Włóczykij
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Jun 2005
                      • 301

                      #25
                      Napisał black_rider
                      nie chce wchodzic z toba w dyskusje ...faktem jest, że kręcisz lewe interesy za nieduże pieniadze i nie wiem czy warto ryzykować ...
                      jak to poważnie brzmi....

                      Skomentuj

                      • Raine
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 5246

                        #26
                        Noo. Straciłeś najwyraźniej potencjalnego kupca na wykałaczki

                        Swoją drogą, po kiego czorta się tak lustrować?

                        A co do lewych interesów, to ogólnie moje myślenie jest takie - jeśli jest okazja rąbnąć pijawkę (czyt. "państwo") na kasę, powinno się to robić. Byle nie bezczelnie i na wielką skalę.

                        Temat, który jest ostatnio na topie, czyli kradzież przez państwo 40% zarobionych w Anglii pieniążków to wg. mnie czystej krwi bandytyzm.

                        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                        Regulamin Forum.

                        Skomentuj

                        • black_rider
                          Ocieracz
                          • Nov 2005
                          • 129

                          #27
                          to ciekawe ze wszyscy narzekaja ze Polska to kraj zlodzieji i naciagaczy a jednak jets przyzwolenie na kantowanie panstwa ...
                          ale panstwo tworzymy my ... czemu jeden musi placic podatki a drugi nie?
                          W tym rkaju w ogole jest przyzwolenie na wszelaką przestepczosc. Na ulicy jak kogoś leją albo okradają to ludzie odwracają glowy w drugą stronę.
                          Oto spoleczenstwo obywatelskie w Polsce...i każdy tylko narzeka jak mu źle i że panstwo nie zapewnia mu warunkow do zycia...

                          dla mnie to hipokryzja

                          Skomentuj

                          • Hazard
                            Świntuszek
                            • Oct 2005
                            • 59

                            #28
                            a ja uwazam ze temat wywoluje niezdrowe emocje.Jak wiekszosc tematow dot.pieniedzy.
                            Nie zmienia to faktu ze nie powinniscie skakac sobie do gardel.Wloczykij,jak mi sie zdaje,nie mial zlych intencji,a Ty black rider sie go czepiasz.
                            Byc moze masz racje z tymi podatkami,dzieki za rady,ale to bedzie jego problem.
                            A jak chcesz mu kadzic to napisz mu PM

                            P.S.a podwojne opodatkowanie,mimo ze mnie nie dotyczy (Irlandia) to jest po prostu zgroza ((((
                            Lepiej żałować tego co się zrobiło,niż tego czego nie

                            Skomentuj

                            • Enea
                              Perwers
                              • Dec 2005
                              • 1010

                              #29
                              udzielam korepetycji z j angielskiego... starcza mi na opłacenie szkoły 575zł i na własne wydatki oprócz tego moge spac do południa

                              Skomentuj

                              • Włóczykij
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Jun 2005
                                • 301

                                #30
                                Napisał Enea
                                udzielam korepetycji z j angielskiego... starcza mi na opłacenie szkoły 575zł i na własne wydatki oprócz tego moge spac do południa
                                a ile bierzesz za jedną godzinę? Pytam, bo moja koleżanka która, jak mówi, ceni się bierze 60 zł/h. To chyba trochę drogo....

                                Skomentuj

                                Working...