Kupić czy wynająć?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • elumar
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jan 2015
    • 289

    To skąd te setki tysięcy zasłużonych po uszy?
    Nabrali kredytów bo nie mieli na piwo?
    Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuc***e jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności.

    Skomentuj

    • B@RM@N
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2006
      • 219

      Trafiles w sedno. Sa cale rzesze osob, ktore biora 'na piwo'.

      Skomentuj

      • znowuzapilem
        SeksMistrz
        • Nov 2010
        • 3555

        Hahahahahahja
        Elumar vs Falanga. Porażka
        Elumar vs samochody. Porażka
        Elumar vs sytuacja w Syrii. Porażka
        Elumar vs kredyty. Porażka

        Synek Ty na niczym się nieznasz a Ty chcesz ludziom wciskać kity że w wieku 20 lat sam sie utzymywałeś, studiowałeś i zarabiałeś 5 koła Co za typ Uwielbiam Cie

        ps. przepraszam za oftop ale musiałem
        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

        Skomentuj

        • elumar
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jan 2015
          • 289

          Większej porażki od ciebie chyba nie ma, za wyjątkiem JKL.

          A swoją drogą, taki byłeś dzielny i chciałeś się zakładać o mój wiek, ale jak przyszło co do czego to podkuliłeś ogon, stuliłeś pysk i udajesz że nie wiesz o co chodzi.
          Ale nie przejmuj się - wiedziałem że tak zrobisz, to typowe zachowanie katonarodowca..
          Z falangą i JKL tworzycie zgrany zespół
          Filcowe zbroje na zadymy kupione?

          Zaproponowałbym ci następny zakład - podałbym nazwę profesji którą się zajmowałem i w jakich latach. Każdy by mógł sobie wygooglować ile się wtedy na tym zarabiało.
          Jeśli dane by się potwierdziły - grzecznie byś wszystko odszczekał i wykasował konto.
          Ale znając życie po przegranej braknie ci jaj by dotrzymać słowa, więc pogadaj sobie, tyle ci zostało.


          Masz na pocieszenie - to o tobie: https://www.youtube.com/watch?v=8sZpNybt6jQ


          B@rm@n - z tym piwem to był żart - sorry, ale nie wierzę żeby setki tysięcy ludzi było na tyle głupich by brać pożyczki bez ważnego powodu.
          Albo coś ich do tego zmusiło, albo ktoś namówił.
          Last edited by elumar; 09-10-15, 17:39.
          Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuc***e jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności.

          Skomentuj

          • znowuzapilem
            SeksMistrz
            • Nov 2010
            • 3555

            Napisał elumar
            A swoją drogą, taki byłeś dzielny i chciałeś się zakładać o mój wiek, ale jak przyszło co do czego to podkuliłeś ogon, stuliłeś pysk i udajesz że nie wiesz o co chodzi.
            Ale nie przejmuj się - wiedziałem że tak zrobisz, to typowe zachowanie katonarodowca..
            Z błaznami nie wchodze w żadne zakłady i interesy
            W każdym temacie udajesz mega kumatego i wszechwiedzącego. Do czasu. Bo przychodzi Falanga/Bobi czy B@rm@n i szybko sprowadzają Cie na ziemie. Także z takim cwaniakiem i bajkopisarzem nie będe wchodzi w żadne zakłady



            Napisał elumar
            B@rm@n - z tym piwem to był żart - sorry, ale nie wierzę żeby setki tysięcy ludzi było na tyle głupich by brać pożyczki bez ważnego powodu.
            Albo coś ich do tego zmusiło, albo ktoś namówił.
            Ludzie nie są tak głupi jak sobie myślimy, są jeszcze głupsi. Wystarczy spojrzeć na poparcie dla PO. A gdy jeszcze znany i lubiany aktor mówi im w telewizorze że będą szczęśliwi gdy tylko wezmą kredyt albo żeby święta się udały muszą wziąć pożyczke...
            Dltego zero szacunku dla pajacy reklamujących kredyty.
            Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

            Skomentuj

            • elumar
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jan 2015
              • 289

              Z błaznami nie wchodze w żadne zakłady i interesy
              W każdym temacie udajesz mega kumatego i wszechwiedzącego. Do czasu. Bo przychodzi Falanga/Bobi czy B@rm@n i szybko sprowadzają Cie na ziemie. Także z takim cwaniakiem i bajkopisarzem nie będe wchodzi w żadne zakłady
              A nie mówiłem?
              Pozbawione jaj dresiarstwo.
              Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuc***e jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności.

              Skomentuj

              • paffcio
                Banned
                • Mar 2006
                • 2286

                Napisał elumar
                A nie mówiłem?
                Pozbawione jaj dresiarstwo.
                Przynajmniej przedstawił swoich idoli
                W sumie nie mógł się porównać do kozaka bo to jak Nysa do Ferrari

                Skomentuj

                • elumar
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jan 2015
                  • 289

                  Jego największy idol - stary kawaler mieszkający z kotem.

                  Gargamel.
                  Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuc***e jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności.

                  Skomentuj

                  • paffcio
                    Banned
                    • Mar 2006
                    • 2286

                    Raczej Kaczyński

                    Skomentuj

                    • wiarus
                      SeksMistrz
                      • Jan 2014
                      • 3264

                      Bliźniacy znowu razem /patrz wyżej/
                      W życiu bym nie wynajął na dłużej.
                      "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                      James Jones - Cienka czerwona linia

                      Skomentuj

                      • Nastka882
                        Świętoszek
                        • Jun 2018
                        • 1

                        Jeżeli chodzi o lokal to ja proponuje na początek wynająć. podobnie zresztą uważam jeżeli chodzi o inne aspekty życia. A ja uważam, że forum erotyczne to nie miejsce na reklamę, ewentualnie możemy podesłać maila na jakim portalu pojawiła się ich reklama...
                        Last edited by iceberg; 15-06-18, 19:03. Powód: Próba reklamy

                        Skomentuj

                        • naukowiec
                          Odszedł
                          • Nov 2014
                          • 207

                          Napisał znowuzapilem
                          Hahaha, dokładnie. Na bt to jest inny świat. Tu każdy ma kutasa powyżej 20 cm, pożycie jak łysy z brazzers, kaloryfer na brzuchu i 4/6 tyś co miesiąc na pasku w robocie którą kocha No i mase dobrych rad w stylu wystarczy tylko chcieć a wszystko można mieć. Świat równoległy
                          No....w zasadzie to tak.Tutaj przeważają atrakcyjni,pewni siebie mężczyźni a to się wiąże z wysokimi zarobkami i tym osławionym kutasem w spodniach.

                          Wybór jest prosty i oczywisty-tylko i wyłącznie kupować i niestety ładować się w kredyt.Mieszkania w Polsce są towarem skrajnie deficytowym i zawsze będą.Rata wynajmu zawsze będzie wyższa niż rata kredytu.Amen

                          Skomentuj

                          • szach3
                            Świętoszek
                            • Aug 2018
                            • 43

                            Napisał naukowiec
                            No....w zasadzie to tak.Tutaj przeważają atrakcyjni,pewni siebie mężczyźni a to się wiąże z wysokimi zarobkami i tym osławionym kutasem w spodniach.

                            Wybór jest prosty i oczywisty-tylko i wyłącznie kupować i niestety ładować się w kredyt.Mieszkania w Polsce są towarem skrajnie deficytowym i zawsze będą.Rata wynajmu zawsze będzie wyższa niż rata kredytu.Amen
                            Mieszkania w Polsce są towarem skrajnie deficytowym i zawsze będą.
                            A gdzie nie są. Chyba w Dani?

                            Skomentuj

                            • mientus
                              Erotoman
                              • Feb 2019
                              • 607

                              Odkopie a co mi tam.

                              Mieszkanie A: male, do generalnego remontu w calosci, w zasadzie zero zalet poza malymi kosztami biezacego utrzymania (dzielnica, miejsce etc) ale wlasnosciowe.

                              Mieszkanie B: ogromne, czesciowo wyremontowane, czesciowo do remontu, lepszy standard niz tamto ale nadal daleko do tzw "luksusu", takze wlasnosciowe. Kiedys najprawdopodobniej moje.

                              Wiem, ze to wazna decyzja i cos zgola innego niz wybor bulek w sklepie ale czysto hipotetycznie co zrobic w takiej sytuacji najlepiej?

                              Remontowac to male i mieszkac dalej ale w zrobionym od A do Z w takim standardzie jaki bym chcial czy probowac sprzedac i w jakis sposob zdobyc nowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia sie? Czy moze sprobowac najpierw remontowac tak by je lepiej sprzedac a potem szarpnac sie na cos nowego? Czy moze remontowac ale tez kupic cos nowego ale zostawic je celem wynajmu i "inwestycji na przyszlosc"?

                              Skomentuj

                              • Feniksw
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Sep 2013
                                • 210

                                Kto mieszka w B? W przypadku sprzedaży A jaka jest różnica w cenię pomiędzy mieszkaniem do generalnego remontu, a takim które go nie wymaga?

                                Skomentuj

                                Working...