Browser online games czyli gry przeglądarkowe

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • olenka
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 1

    Browser online games czyli gry przeglądarkowe

    hey gra ktos z was moze na ogame.pl jesli nie to polecam.. bardzo fajna gra...
  • Czubi
    Świętoszek
    • May 2005
    • 1

    #2
    Tak grywam , bardzo polecam jeśli ktoś lubi strategie

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5246

      #3
      Osobiscie wole Darkthrone - chyba troszke prostsza, ale rownie wciagajaca

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • Avery
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2005
        • 293

        #4
        a co powiecie o www.thecrims.com????
        Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

        Skomentuj

        • ares
          Ocieracz
          • Feb 2005
          • 125

          #5
          witam ja tez gram w ogame uni 6 i uni 24 ;] pozdro
          Człowiek jest ograniczony. Ale jego marzenia, serce, nadzieja i wiara- NIE

          Skomentuj

          • Avery
            Seksualnie Niewyżyty
            • May 2005
            • 293

            #6
            a o co biega w tym ogame czy jakos tak???
            Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

            Skomentuj

            • Raine
              Administrator
              • Feb 2005
              • 5246

              #7
              Z tego co sie orientuje, to taki kosmiczny erpeg
              W The Crims rowniez nie mialem okazji grac, zarejstrowalem sie i wlasnie mija 13 godzina, jak czekam sobie na maila zwrotnego :>

              Jesli lubicie boks, polecam www.vivi.com - wbrew pozorom, wcale nie trzeba sie wybitnie znac na tej dyscyplinie sportu, zeby zagrac. Serwis moim zdaniem rewelacyjny...

              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




              Regulamin Forum.

              Skomentuj

              • ares
                Ocieracz
                • Feb 2005
                • 125

                #8
                hmm jest to strategia! rozgrywa sie w kosmosie. Początkowo masz jedna planete lecz wraz z rozwojem tech. mozesz zasiedlac inne. budujesz budynki dajace sorowce, obrone , statki wojenne, napadasz na inne kolonie i grabisz je .. no itd ;] wciagajaca gierka polecem
                Człowiek jest ograniczony. Ale jego marzenia, serce, nadzieja i wiara- NIE

                Skomentuj

                • DajMiTęNoc
                  Perwers
                  • May 2005
                  • 1153

                  #9
                  Napisał Avery
                  a co powiecie o www.thecrims.com????


                  siekasz w crimsy?? ile masz resp??? ja teraz juz nie gram w to ale w poprzedniej edycji sie siekało w to dopuki nie zrobili po miliardy resp ,mialiardy chyba albo miliony juz nie pamietam ale wyczaili buga z dragami i robili w ch.ja dilera a puxniej mieli niezło kase i resp rósł
                  a z gier na necie polecam poka na prawdziwo kaskie juz kiedys pisałem tu o tym ale admin zdjoł komus temat

                  no i oczywiscie jesli macie pojecie o druzynach i statystkach to można obstawiac na necie u buchmachera

                  warunki to konto w banku i cos na tym koncie i daje wiecej emocji bo na prawdziwo kase sie gra
                  Last edited by DajMiTęNoc; 15-07-05, 10:28.
                  Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                  Skomentuj

                  • paul111
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Feb 2005
                    • 234

                    #10
                    A czy znacie może jeszcze jakieś inne internetowe gierki które nie trzeba instalować (niechodzi mi o jakieś mini-gierki takie jak na miniclip) ????
                    I just wanna live ...

                    Skomentuj

                    • Raine
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 5246

                      #11
                      Zobacz sobie tutaj: http://www.icq.com/friendship/pages/...ory_7341_1.php

                      Bouncy'n'Bob Show - ta giera wymiata

                      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                      Regulamin Forum.

                      Skomentuj

                      • Bender
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 3026

                        #12
                        Ja gralem w Ogame na U10. Ale mialem dosc presji i strachu o flote. Za to poznalem super ludzi W crimsy chcialem grac ale kiedys cos mi sie konto nie zalozylo A tak to gralem jeszcze w tibie
                        Z gierek mini bez instalacji? wpisz w google flash games i bedzie kupe wynikow fajna jest zuma
                        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                        Billy Crystal

                        Skomentuj

                        • paul111
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Feb 2005
                          • 234

                          #13
                          źle mnie zrozumialeś Bender chodziło mi właśnie żeby to nie były gierki mini tylko takie "pełne wersje" jak np. the crims czy ogame.

                          ..........których nie trzeba instalować tylko tak jak w przypadku dwóch powyższych gier gra się poprzez stronę internetową.
                          Last edited by sister_lu; 18-05-09, 17:27.
                          I just wanna live ...

                          Skomentuj

                          • Bender
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 3026

                            #14
                            OK, rozumiem. Sprobowałem Dark Throne i gra wymiata. Ma sie fajne krolestwo i sie rozbudowuje. podobne do ogame, ale nie trzeba pilnowac floty czyli odpada mankament tej gry Masz tylko tury i w zaleznosci od ilosci ich posiadanej mozesz wykonac tyle atakow. Juz mi sie gra podoba, jeszcze tylko musze sie zapoznac z FAQ. Zatem probujcie (moj nick to Bender_BT)
                            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                            Billy Crystal

                            Skomentuj

                            • Raine
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 5246

                              #15
                              Ja znalazlem jeszcze dwie:

                              Omerta is a text based game RPG. The Godfather of Mafia games online, commit crimes to earn money and experience for your family, right in your browser.



                              Tyle, ze na razie blizej sie im nie przyjrzalem - ale wygladaja zachecajaco

                              Co do Darkthrone, ma jeden zasadniczy mankament - Dark Recruiter... Nie jest milo wyklikac 350 kredytow - a to podstawowy warunek do rekrutacji nowych mieszkancow

                              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                              Regulamin Forum.

                              Skomentuj

                              Working...