Jakie czasopisma czytacie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • glizdziarz
    Banned
    • Sep 2005
    • 1981

    Jakie czasopisma czytacie?

    Ciekawi mnie bardzo jakie czasopisma regularnie i namiętnie czytacie? A jeśli nie sprawi to szacownemu gronu forumowiczów problemu to niech zarzucą do gazetki linkacza. Oto moje:




  • tommmkos1
    Świntuszek
    • Nov 2005
    • 72

    #2
    Stale czytuję
    Najnowsze wiadomości, najświeższe informacje, najciekawsze komentarze i opinie. Polska i świat, polityka, historia, biznes, kultura, Tygodnik Wprost oraz blogi

    oraz
    Newsweek.pl - wiadomości z Polski i ze świata. Najnowsze wydarzenia i opinie a także artykuły z kategorii społeczeństwo, biznes, kultura, historia, psychologia, trendy.


    Wprost i Newsweek to chyba w miarę dobrze robiona publicystyka no i szybko podawane aktualności (on-line).

    Gdy byłem nastolatkiem, to kupowałem w kiosku "Na przełaj"... Nie wiem, czy ktoś jeszcze to pamięta... Zupełnie inne klimaty, bo były zupełnie inne czasy Pozdrawiam!

    Skomentuj

    • glizdziarz
      Banned
      • Sep 2005
      • 1981

      #3
      Ooo tak pamiętam doskonale swietny tygodnik. A pamietasz takie dla studentów "itd..."?

      Skomentuj

      • SHADOW
        Ocieracz
        • May 2005
        • 146

        #4


        ciekawe artykuły no i mistrzowskie rysunki raczkowskiego

        wprost zbyt prawicowy dla mnie
        a newsweek to taka amerykanska gazetka gdzie wiecej zdjec i obrazkow niz rzetelnych artykolow

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #5
          Czytam regularnie:
          www.gazeta.pl

          Dość często:
          www.faktyimity.pl

          Gdy mam okazję:

          NOMOS (nie ma strony w necie, jest to kwartalnik)
          Jednak znalazłam:
          ostatnie wydanie
          http://www.nomos.pl/cgibin/shop?info=852&sid=753eab27

          Ostatnio czytałam także:
          http://www.zwierciadlo.pl/

          No i zapomniałam o moim w sumie ulubionym czasopiśmie, które traktuję bardziej w kategoriach albumu wspaniałych zdjęć:
          http://www.nationalgeographic.pl
          Last edited by Rojza Genendel; 17-02-06, 13:33. Powód: Coś dodałam :-)
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • glizdziarz
            Banned
            • Sep 2005
            • 1981

            #6
            Ale stary (taki sprzed 10 - 15 lat) to był Przekrój. Dzisiejszy jakoś do mnie niezbyt przemawia.

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #7
              Napisał glizdziarz
              Ale stary (taki sprzed 10 - 15 lat) to był Przekrój. Dzisiejszy jakoś do mnie niezbyt przemawia.
              Przekrój przestał być Przekrojem po przeprowadzce redakcji.
              Pozaa tym nie ma już ani Ipohorskiej, ani Lengrena.
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • Raine
                Administrator
                • Feb 2005
                • 5247

                #8
                Podobnie jak Shadow, czytam Przekrój. Tyle, że faktycznie, to już nie to samo pismo co kiedyś - wkurzyła mnie lektura artykułu o zwłokach amerykańskich żołnierzy -- bo o ginących codziennie cywilach irackich ani słowa.
                Ale za to mieli swego czasu świetny art o psiej karmie - chyba nawet mam to jeszcze gdzieś zeskanowane (wrzucałem Przyjaciółce).

                Co poniedziałek, obowiązkowo Angorę a czasami zaglądam również do Gazety Koszernej.
                Last edited by Raine; 16-02-06, 10:31.

                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                Regulamin Forum.

                Skomentuj

                • glizdziarz
                  Banned
                  • Sep 2005
                  • 1981

                  #9
                  Rojze w 100% procentach się z tobą zgadzam. Weźmy na tem przykład starą Politykę tą za czasów Rakowskiego To była polityka bo ta dzisiejsza to jakoś mi dziwnie kadzidłem i brakiem obiektywizmu zalatuje.

                  Skomentuj

                  • SHADOW
                    Ocieracz
                    • May 2005
                    • 146

                    #10
                    Napisał glizdziarz
                    Ale stary (taki sprzed 10 - 15 lat) to był Przekrój. Dzisiejszy jakoś do mnie niezbyt przemawia.

                    zapewne masz racje ale 15 lat temu to dopiero uczylem sie czytac a jedyna moją prasą byłyalbumy z naklejkami z transformersów i dżi-aj-dżo

                    Skomentuj

                    • glizdziarz
                      Banned
                      • Sep 2005
                      • 1981

                      #11
                      No fakt wiele straciłeś, ale jak wejdziesz do przyzwoitej biblioteki i poprosiz roczni przekroju sprzed 1989r to możesz porónać. polecam

                      Skomentuj

                      • Rojza Genendel

                        Pani od biologii
                        • May 2005
                        • 7704

                        #12
                        Napisał glizdziarz
                        Rojze w 100% procentach się z tobą zgadzam. Weźmy na tem przykład starą Politykę tą za czasów Rakowskiego To była polityka bo ta dzisiejsza to jakoś mi dziwnie kadzidłem i brakiem obiektywizmu zalatuje.
                        Mam wrażenie, że upodabnia się do Newsweeka... który jest dla mnie wyjątkowo nierzetelnym i mało wiarygodnym magazynem.
                        No, zarzuciłam lekturę Polityki pewien czas temu, po serii wyjątkowo bzdurnych i płytkich artykułów socjologicznych.
                        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                        Skomentuj

                        • glizdziarz
                          Banned
                          • Sep 2005
                          • 1981

                          #13
                          Ja zrobiłem to samo a znajoma kioskarka napuściła mnie na Przegląd i tak mi już zostało Osobiście polecam świetne teksty.

                          Skomentuj

                          • SHADOW
                            Ocieracz
                            • May 2005
                            • 146

                            #14
                            no i z racjii mojego hobby czasem przejde sie do empika i poczytam RideBmx bo 30 PLN za gazetke to troche za duzo dla mnie

                            Skomentuj

                            • glizdziarz
                              Banned
                              • Sep 2005
                              • 1981

                              #15
                              Fakt ceny niektórych są powalające. Na pocieszenie w moim domu na prasę wydajemy miesięcznie ok 100 pln.

                              Skomentuj

                              Working...