W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Enneagram

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nachtlied
    Ocieracz
    • Aug 2012
    • 132

    Internet to prawdziwy raj dla Piątek i Czwórek. Gdzie się nie spojrzy widać przede wszystkim te dwa typy. Na tym forum co prawda proporcje 5 i 4 do innych są pewnie bardziej wyrównane ze względu na hm... bardziej 'ekstrawertyczną tematykę' (no bo seks jakby nie patrzeć wiąże się z socjalizacją), ale jak się zajrzy na jakikolwiek portal poświęcony psychologii, osobowościom i tego typu systemom to 5 i 4 zdecydowanie brylują w statystykach.

    Poza tym jak ktoś zgłębi się bardziej w system (i odkryje swój typ porównując się do wszystkich opisów, a nie tylko do wyników testu) to się dowie, że rezultat w postaci Czwórki (czasem też Piątki) to często objaw bycia na niskim poziomie zdrowia swojego prawdziwego typu czy też po prostu stanów depresyjnych, stresu itp.

    Skomentuj

    • TreeNode
      Świętoszek
      • Apr 2013
      • 16

      6w5 - jak kiedys robilem, a w dniu dzisiejszym jak go wypelnilem, wyszlo mi na odwrot - 5w6, cos sie zmienilo, ale porownujac to nie ma jakiejs znaczacej roznicy

      Skomentuj

      • Xenon
        Perwers
        • Feb 2009
        • 1112

        4w5 jak sporo osób tutaj.
        A może po prostu będę... lamusę!

        Skomentuj

        • hrhrhr
          Świętoszek
          • Apr 2010
          • 6

          1w2, i muszę powiedzieć, że nawet pasuje. Nie wszystko oczywiście, ale i tak w miarę dokładnie.

          Skomentuj

          • rokoko91
            Seksualnie Niewyżyty
            • May 2009
            • 356

            Mi wyszło 5w4.
            Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

            Skomentuj

            • Kationek
              Erotoman
              • Feb 2009
              • 754

              dla odmiany 1w9...

              nie wiem czy to dobrze, czy źle w dzisiejszych czasach

              "Jedynka z tym skrzydłem ma podobną do dziewiątki aurę spokoju, choć nadal możliwe są u niej wybuchy gniewu. Często jest introwertyczna i sprawia wrażenie nieobecnej zupełnie jak piątka. Ma tendencję do tworzenia zasad, które rzadko zadowalają innych, ale to też jest jej siła. Gdy jedynka jest zdrowa, może obiektywnie patrzeć na świat, jest spokojna i powściągliwa w swoich ocenach. W ubiorze często jest bardzo tradycyjna i konserwatywna. Wiele jedynek z tym skrzydłem preferuje ubranie funkcjonalne i odpowiednie do okazji, ale niczym się nie wyróżniające.
              Gdy jest w stresie, może mieć zbyt wysokie oczekiwania, wymagać od innych rzeczy, które nie są możliwe do realizacji przez przeciętną osobę. Może okazywać polityczne i socjalne opinie, które są logiczne ale bardzo rygorystyczne i całkowicie pozbawione współczucia lub jakichkolwiek innych ludzkich emocji. Najważniejsze stają się zasady, nie zależnie jakim kosztem. Jedynka może być bezlitosna i nieświadomie okrutna. "

              Może nie w 100% prawda, ale na pewno w sporej części
              Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

              Skomentuj

              Working...