Czy Amerykanie są idiotami?!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • glizdziarz
    Banned
    • Sep 2005
    • 1981

    Czy Amerykanie są idiotami?!

    Australijska telewizja ABC postanowiła zbadać, czy prawdziwa jest opinia Europejczyków o tym, że mieszkańcy USA są idiotami.
    Dziennikarz stacji ruszył w miasto z zamiarem zadania kilku prostych pytań o świecie. Na początek poprosił o podanie nazwy kraju zaczynającej się na "U". Padły następujące odpowiedzi: Jugosławia, Utah, Utopia. Nikt nie powiedział USA.

    Jednak z kobiet, zapytana o walutę, która obowiązuje w Wielkiej Brytanii odpowiedziała: - Wielka Brytania? A co to takiego?. Większość ludzi proszona o wskazanie takich krajów jak Iran czy Francja umieszczała flagę gdzieś w okolicach Australii.

    Na pytanie, kto wspiera terrorystów i w związku z tym powinien zostać zaatakowany ludzie odpowiadali: Francja, Włochy, Korea. Największą inwencją wykazał się mężczyzna, który stwierdził, że jak dla mnie możemy zrobić wielki krater z całego, pier...nego Bliskiego Wschodu.

    Ankietowani kojarzyli byłego sekretarza generalnego ONZ Kofiego Annana z kawą lub... firmą prawniczą. Tony Blair został uznany za skatera lub aktora, Fidel Castro okazał się być piosenkarzem a Hiroszima i Nagasaki znane były z walk dżudo.

    Dowiadujemy się także, że pierwsi na Księżycu stanęli Rosjanie, meczet to rodzaj zwierzęcia, człowiek posiada z natury jedną nerkę, ludzkość stoczyła już trzy wojny światowe a "Gwiezdne Wojny" są oparte na faktach.




    I oni chcą rządzić światem?????

  • master7
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jul 2005
    • 273

    #2
    Ja myślę, że to prosty sposób na podbudowanie swojej karłowatości.

    "Co z tego, że USA rządzi światem - i tak są głupsi od nas"
    tak samo jak nasz bogaty sąsiad na pewno jest przygłupem - gdyby był bogaty i do tego inteligentny to nie moglibyśmy tego przeżyć.

    Problem w tym, że w 250 milionowym narodzie przygłupów nie brakuje ale to nie oni rządzą krajem.
    U nas jest niestety odwrotnie...
    ...sen łagodzi na chwilę myśli schemat...

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5246

      #3
      Ciekawe, że w podobnych pytaniach zawsze pojawiają się motywy geograficzne - a na cholerę takiemu hamerykańcowi wiedza np. o stolicach krajów europejskich?

      Mamy w kraju kilkanaście województw, których nie sposób spamiętać - sam miałbym kłopoty z wymienieniem ich wszystkich... a tamci - kilkadziesiąt stanów, w każdym autonomiczny system prawny i takie tam.

      Master.
      Oni mają na prezydenckim stołku małpę, my mamy kaczkę. Jeszcze niech dokoptują do kompletu samicę buldoga (vel. Pierwsza Dama Pierwszego Chama) i mamy już Piccolo Coro dell'Antoniano w wersji upolitycznionej

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • evika
        Perwers
        • Nov 2006
        • 1083

        #4
        Taaa..sa głupi... I dlatego rzesze mądrych Polaków zapieprzaja u nich, i pomagaja im budowac ich piekny kraj...

        Skomentuj

        • Yoshua
          Perwers
          • Mar 2007
          • 1374

          #5
          stare.
          w sumie prawdziwe, ale wiecie jakby tak sie przejsc po polskiej prowinicji to ich odpowiedzi tez by was mogly zdziwic np fakt, ze polski katolik potrafi z rozbrajajaca szczeroscia powiedziec, ze biblia i nowy testament to jedno i to samo.*
          albo inne glupoty, nie raz pokazuja w polskich produkcjach uliczne sondy np po warszawie, gdzie ludzie udzielaja rownie kretynskich odpowiedzi.

          *tak wiem czym jest biblia i czym jest nt
          " - Fajny masz korek od wanny.
          - Taki tam...
          - ...Ale gra empetrójki"

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5246

            #6
            Kiedyś widziałem show tv, w którym robili w USA ankietę na znajomość Biblii. Zaskakujące, ale naród który uważa się za religijny nie wie podstawowych rzeczy na temat dogmatów, świętych etc...

            Na pytanie "wymień któreś z 10 przykazań" jedna z Amerykanek odpowiedziała "wolność słowa"...

            Z jednej strony na pewno wsadzili do programu co głupsze kwestie żeby napędzić oglądalność, ale ... że ktoś tak jednak powiedział... zastanawiające.

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • rwm2
              Ocieracz
              • Apr 2007
              • 113

              #7
              Tak, amerykanie są idiotami.

              Skomentuj

              • gucio5tys
                Perwers
                • Dec 2005
                • 1075

                #8
                beati pauperes spiritu
                Niby idioci, ale lepiej mają niż my.
                Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                Skomentuj

                • Slave69
                  Ocieracz
                  • Dec 2006
                  • 153

                  #9
                  No cóż ja znam kilka polskich przykładów, jeszcze za czasów gdy w szkole grało się w państwa i miasta, i tak zwierze na e to elf, a państwo na a Afryka...

                  Ale z amerykanami szans chyba nie mamy
                  " pękła czara goryczy, rozlanych kropel już nikt nie policzy"

                  Skomentuj

                  • anduk
                    Koci administrator
                    • Jan 2007
                    • 3900

                    #10
                    Napisał gucio5tys
                    Niby idioci, ale lepiej mają niż my.
                    Ale nie mają backup'u prezydenta!
                    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                    Skomentuj

                    • Raine
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 5246

                      #11
                      Nie jestem przekonany, czy aby na pewno sklonowanie miniprezydenta to coś pozytywnego -- w tym akurat wypadku.

                      A swoją drogą, to w USA mają Nagrody Darwina, nie u nas. Co u nas jest sensacją, u nich z kolei - na porządku dziennym

                      Inna rzecz, że nieznajomości geografii u jankesów przestałem się czepiać kiedy sobie uświadomiłem, że taka wiedza tak naprawdę do niczego im nie jest potrzebna

                      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                      Regulamin Forum.

                      Skomentuj

                      • gucio5tys
                        Perwers
                        • Dec 2005
                        • 1075

                        #12
                        Napisał anduk
                        Ale nie mają backup'u prezydenta!
                        No tak. Ale to nie o naszym prezydencie mówią, że ma IQ szympansa (60) tylko o Bushu...
                        Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                        "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                        Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                        Skomentuj

                        • viper_88
                          Erotoman
                          • Mar 2005
                          • 417

                          #13
                          Napisał anduk
                          Ale nie mają backup'u prezydenta!
                          Nie uznawałbym tego za zaletę Ale fak faktem, że więksazość przeciętnych Amerykanów, to skończeni idioci... Gdzieś widziałem film o amerykańskim poziomie edukacji w szkołach (chyba na YouTube'ie). Pamiętam, że w tym filmie wypowiadała się matkja, której syn, będący chyba w liceum, ma problemy z czytaniem i pisaniem (a nie było tam żadnej mowy o dysleksji czy dysortografii)
                          Last edited by viper_88; 18-07-07, 20:24.

                          Skomentuj

                          • anduk
                            Koci administrator
                            • Jan 2007
                            • 3900

                            #14
                            Patrząc na ilość nagród Nobla to biją nas na głowę zdecydowanie.
                            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                            Skomentuj

                            • bruk tejlor
                              Perwers
                              • Feb 2006
                              • 825

                              #15
                              jak w kazdym kraju - sa idioci i sa wybitni, a ze usa duzy kraj - wiele wiecej i jednych i drugich niz u nas.
                              Ale faktycznie przebywajac z amerykankami mialam wrazenie ze sie cofam w rozwoju. Slodkopierdzace, "oh my god oh my god he's so cute" i tym podobne hasla.. masakra. A i pogadac nie bylo o czym.

                              Skomentuj

                              Working...