W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wasze zespoły itp

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hackzone
    Świntuszek
    • May 2005
    • 75

    Wasze zespoły itp

    Czy ktoś z was prowadzi albo jest w jakimś zespole i co to za muzyka? JA np jestem w zespole Nu-Metalowo, Grindowym bo gramy różnie od jakichś numerów w stylu Red Hot Chili Peppers, poprzez Rage Against The Machine aż po Sworn Enemy ale nie mocniej bo to już nas nie kręci...

    Muzyka od której rosną jaja
  • Enea
    Perwers
    • Dec 2005
    • 1010

    #2
    ja tez mam swoj zespól i nienawidze go... nazywa sie Zespół Napięcia Przedmiesiączkowego... spotykamy się średnio raz w miesiącu i dajemy piekny popis calej rodzinie koncertujemy tez czasem w szkole... nie wroze swietlanej kariery bo moj ZNP jest zazwyczaj linczowany za swoje skandaliczne zachowanie ale moze kiedys

    Skomentuj

    • Czarodziejka
      Perwers
      • Sep 2005
      • 963

      #3
      Enea, w takim razie musimy grać w jednym zespole.

      Skomentuj

      • MyszkaZ
        Erotoman
        • Dec 2005
        • 535

        #4
        Moj facet gra w zespole, metal progresywny (ich mistrzami sa Dream Theater, Symphony x, Malmsteen itd.). Fajne sprawa, muzyka bardzo urozmaica ich zycie (i przy okazji moje), zwlaszcza dlatego, ze kochaja to, co robia.
        Even though she seems so high
        He knows that she can't fly
        and when she falls out of the sky
        He'll be standing by

        Skomentuj

        • padme
          Erotoman
          • Mar 2006
          • 666

          #5
          Moj kumpel gra w zespole ThePisiors.....nazwe maja uhahana
          "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

          Skomentuj

          • nick
            Seksualnie Niewyżyty
            • Apr 2006
            • 225

            #6
            Gra ktoś z was w jakiejs kapeli, bądz....

            Tak więc, gra ktoś z was w jakiejsc kapeli??, lub na jakims instrumęcie?
            hmm?

            Ja osobiscie gram w kapeli, więc jak sie temat rozkręci to wrzuce jakas piosenke

            Skomentuj

            • Pleasure
              Świętoszek
              • Jul 2006
              • 40

              #7
              proponuje dac piosenke na zachete ja sam jestem ciekawy dawaj nick ocenimy czy masz wiekszy talent jako muzyk czy "Onanista" na forum" bez tabu"
              Pozdrawiam Pleasure

              Skomentuj

              • nick
                Seksualnie Niewyżyty
                • Apr 2006
                • 225

                #8
                OK, to wrzycam jedna poiosenke kapeli w której gram na perkusji :p
                Sory za słaba jakośc, bo nagrywane domowymi sposobami:p

                Skomentuj

                • rmps
                  Ocieracz
                  • Mar 2005
                  • 111

                  #9
                  nawet moza byc drummersie nick twoje rytmy ale ten sound twojego kolegi gitarzysty...jakis za bardzo siarczysty,suchy,

                  Skomentuj

                  • nick
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Apr 2006
                    • 225

                    #10
                    taaa, wiem, nie dosc ze był za cicho, to jeszcze on i bas szli odrazu do kompa bezposrednio, bo profesjonalnie powinni grac normalnie na piec i z pieca specjalnym mikrofonem na kompa

                    Skomentuj

                    • Rol KA83
                      Banned
                      • Apr 2006
                      • 25

                      #11
                      Ja gram na Basie

                      Skomentuj

                      • YoungStallion
                        Perwers
                        • Jul 2005
                        • 1184

                        #12
                        Nick odnosze jakies dziwne wrazenie, ze gracie bardzo nerwowo i i troszke nierowno.
                        Na mocniejszym sprzecie kawalek lepiej by brzmial- kolega od gitarki ma jakis slaby przester.
                        Osmiele sie tez stwierdzic ze intro nie za bardzo pasuje do reszty

                        Ogolnie przyzwoity kawalek tylko gdzie vocal ;> brakuje mi motywu przewodniego

                        Ja gram na klasyku i akustyku- trocha na elekrtycznej- tylko ze mniej hardcorowa muze
                        0statnio edytowany przez YoungStallion; 03-08-06, 22:39.
                        "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                        Stanisław Lem

                        Skomentuj

                        • Schiller
                          Erotoman
                          • Oct 2005
                          • 426

                          #13
                          Kurcze, zawsze chciałem stworzyć swoją kapelę bądź powołać samotnie jakiś projekt. Jak na razie się nie udało. Dla wyjąsnienia, nie gram na żadnym instrumencie, ale piszę teksty. Co prawda to nie wiele, ale może kiedyś jakiś sukcesik będzie. Pozdro
                          Leben...I Feel You

                          Skomentuj

                          • nick
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Apr 2006
                            • 225

                            #14
                            wokalu nie ma, bo wyjechał na studia, i bardzo zadko przyjezdza bo ma daleko,
                            dla chetnych dodaje jeszcze jedna piosenke, jest pare omyłek ale nie nagrywalismy sie juz drugi raz bo nie chciało sie nam :p

                            Skomentuj

                            • paffcio
                              Banned
                              • Mar 2006
                              • 2286

                              #15
                              ja grałem kiedys z qmplem na "dwa klasyki"kiedys ,teraz mój klasyk ma trzy struny a ja przestałem grac ,chyba za bradzo ręka mi się trzęsie od piwa

                              Skomentuj

                              Working...